Test gewoon nog een paar dagen door dan kun je mooi het hcg opbouw zien.... Ik vindt het heel erg wat je is overkomen en kan best begrijpen dat jij heel erg onzeker bent....
Ja precies, dat is nu een hele troost. Je laatste menstruatiedatum zegt lang niet alles. Laat ei en nu ZWANGER! Hartje gaat kloppen bij ca 5,5 weken, soms wat later. Met 7 weken zou het wel moeten kloppen toch? Nou ja, ik zou zeggen: lekker genieten van je test nu!
Meid dat is heel begrijpelijk hoor. Onze dochter is in juli na 32 weken geheel onverwacht overleden. Ben nu ook weer zwanger en ook heel erg bang. Zal de hele zwangerschap wel zo blijven. Ik duim voor je!!
Kim, ik had ook een lichte bijna vage test ertussen zitten, hoeft niet te betekenen dat het niet goed zit. Je zou even HCG kunnen prikken bij de huisarts dan weet je meer. Maar zou me niet teveel van de testen aantrekken. Kijk maar eens bij die van mij (stuk of 10 a 15 pagina's terug)
xKiim, ik had in het topic gekeken wat je 2 dagen geleden had gestart omdat ik zo benieuwd was. Gefeliciteerd!!! En Lov, super meis, gefeliciteerd!!
Lov, nu staat het er! Proficiat! Cappucino, die wordt donkerder! XKim, ook proficiat en inderdaad het HCG kan in de vroege zwangerschap al wel eens schommelen, maar als de test positief is, kan ik alleen maar zeggen, proficiat!
Die cb wat ik gedaan heb is erg gevoelig dus die kan je al misschien doen over een paar dagen is toch anders om die woordjes te lezen