Chop chop! Rise and Shiihiiiine Hoe leggen jullie ze in bed? Met of zonder kleertjes? Ik heb nuna de fles het broekje uitgelaten. Wel romper met mouwen en een shirtje. Punt is nl dat ik lig te verkleumen omdat ik de kachel niet aan durf te laten. Heb me giste moeten warmdouchen
MOrge, Hier heeft ze een boxpakje aan en ligt dan in haar slaapzak zonder mouwen. Mijn slaapkamer is niet steenkoud, verwarming zetten we uurtje voor het naar bed gaan even op 2 zodat de kou eruit is. Gisteravond om 23 uur haar maar even wakker gemaakt voor een flesje. Vervolgens kwam ze om 3 uur en om half 7. Heb haar nog even lekker boven laten liggen, lief werkt tot 14 uur dan kan ik nog even mijn eigen ding doen. Ze heeft even liggen sputteren maar valt nu (hopelijk) bijna in slaap.
Hoe warm is het op jullie slaapkamer dan River? Wij hebben nog even een aftertuk gedaan vanochtend. Ik had nog wel een uurtje gekund maar mevrouw werd wakker . Nu zo haar flesje maar eens gaan klaarmaken.
IK moet echt naar een kleiner maatje slaapzak kijken. Die ik heb is nog te groot dus dat vind ik niet veilig. Ze heeft wel lekker getukt met haar blote beentjes. Maar toen ze wakker werd schopte ze de dekens eraf en als ik niet meteen boven ben dan vind ik dat ook geen fijn idee. Nou gebeurd dat zelden maar toch.
Goeiemorgen jaaaaa het sneeuwt!! Joepie! Hier slaapt E in een rompertje, truitje en slaapzak. Of pyama en slaapzak. Het is hier vrij warm altijd. Slaapzak mag niet te wijd zijn bij mouwen en nek. Die van ons vind ik prima.
Ik heb geen idee hoe warm het boven is eigenlijk. Ik vermoed dat als ze naar bed gaat dat het rond de 19 graden is boven, en dan zet ik daar de verwarming uit dus koelt het daarna af. Hier werd ze om half 10 wakker en heb ik haar net even in bad gedaan. Ze ligt nu lekker fris in de box. Zal zo wel praatjes krijgen voor een flesje. Vanmiddag moeten we naar de kinderarts. Ben benieuwd wat die van de afplatting zegt. Ik heb net even weer goed gekeken, maar volgens mij is het al een heel eind verbeterd. Of ik verbeeld me dat maar?
Hier als ik kachel aandoe 22 gr. Anders slaat ie niet aan. Is dat te warm dan? Ik word krankjorum van de hele tijd afvragen of de temp goed is omdat je steeds leest over oververhitting
Goedemorgen! @Crypto, Selena ligt gewoon in haar kleding in bed met daaronder uiteraard een (mouwloos) rompertje. In haar ledikantje heeft ze dekentje met lakentje, daar ligt ze 's nachts onder, overdags soms in een slaapzakje Hier staat de verwarming ook soms aan op haar kamertje, net dat de kou er uit is en het weer op temperatuur is Geen idee hoe warm haar kamertje dan is, als ik beneden de verwarming aanzet is dat meestal op 20.5, als ik dan later haar verwarming voel, is die best warm totdat het weer goed op temperatuur is in huis, dan warmt ie natuurlijk niet door. Ik heb afgelopen nacht de fles een uur eerder gegeven, dus nu om 1.00 uur, daarna heeft mevrouw heerlijk door geslapen tot 6.30 uur vanmorgen!! Dus zo gaan we het blijven doen, kan ik toch weer een uur langer blijven liggen @River, succes vanmiddag! Hier sneeuw het ook Ik "moet" vanmiddag naar sollicitatie, maar heb totaal geen zin om er met dit weer door heen te gaan met het OV
@Rina Lekker weer voor de auto....muziekje aan.... Hier is het best warm, een bejaartehuis is er niks bij. Crypto Oververhitting? Dat zal wel meevallen toch? Helaas hier al weer regen..... Voor de echte sneeuw moeten we toch over 3 weken naar Oostenrijk
Maar hij meet de temp in de huiskamer toch? Ik heb op de radiator in de slaapkamer een standenknop zitten. Dus kan kiezen hoe warm ik hem zet. Maar als het beneden 20 graden is stopt de ketel met warmen. Dus wordt het in de slaapkamer geen 20. Je kan goed voelen of ze het te warm heeft door in haar nekje te voelen. Is die warm, dan heeft ze dus teveel aan.
Morgen de auto naar de APK keuring.... Hopelijk valt de schade mee. Zo even naar de huisarts, eens kijken wat hij zegt van E.lise haar drinkgewoonten.
@River: klopt. Ik weet dat ik het in haar nekje kan voelen maar ik durf daar dan weer niet op te vertrouwen. Op de een of andere manier heb ik teveel horrorverhalen gelezen en ben ik als de dood dat ze er ineens in zou blijven. Bijna een obsessie . En ondertussen zitten wij ons hier te verbijten van de kou :S. Ik durf er niet op te vertrouwen dat als ik haar in een boxpakje leg en een dekentje erover dat het goed is. Is het te koud? Te warm? Kan de kachel aan of uit? Gek word ik ervan. Ik weet dat ik mezelf helemaal gek maak maar ik wilde dat er gewoon een standaard was. Kachel mag aan, 1 laagje kleding en een dekentje en dat moet goed zijn. Maar ja, geen kind is standaard.... Sterkte Minnie. Ben ook wel benieuwd. 30 lijkt mij toch best weinig. Aan de andere kant, als ze elk uur komt dan komt ze wel aan haar minimale inname. Geef je haar niet te snel voeding? Ik kwam er van de week zelf achter dat ik best wel snel denk 'oh ze heeft honger'. Waardoor ik te snel die fles pakte. Nu heb ik haar weer helemaal op standaard voer staan maar als ze komt dan pak ik haar niet meteen op en laat haar gewoon even jengelen. 9 van de 10 keer valt ze weer in een diepe slaap en slaapt vervolgens dus rustig nog 2 uur door. Ik ben dus langzaamaan ook van mening veranderd over het al dan niet laten huilen van babies. Geen baby is hetzelfde maar de mijne doe ik geen goed door haar te snel te pakken. Doe ik dat wel dan wordt ze moe en overprikkeld. Laat ik haar liggen dan valt ze uiteindelijk weer in slaap en slaapt dan rustig een paar uur door.
Hier heeft ze gisteravond om 21:30 de fles gehad en om 4.30 was het weer tijd vond ze. Best mooi. Toch zo'n acht uur doorgetukt.
Ze heeft net weer 30 cc op. En slaapt weer. Ik moet haar zo wakker maken en ben pas weer om 4 uur thuis, moet kijken of ze nog wat wilt drinken anders heb ik een probleem/uitdaging. Dan zal het zweet me uitbreken als ze eenmaal wakker wordt en honger heeft....
Zo, ik heb onze kerstkaart voor dit jaar ontworpen. Ben er helemaal verliefd op haha. Tja jullie zullen nog even moeten wachten. Vanmorgen verder de rest van de fotoshootfoto's bewerkt en erg tevreden. Helaas heb ik 8 maanden niet gewerkt als fotograaf en zal ik weer helemaal opnieuw moeten beginnen om opdrachten binnen te krijgen.
Dat is ook iets waar je naar toe moet groeien. In het begin kon ik mij niet voorstellen dat ik mijn kind boven zou leggen terwijl wij nog beneden zijn. Nu gaat ze naar boven voor een middagdutje en begin van de avond is het bedtijd voor haar tot de volgende ochtend. Flesjes geef ik dan ook verder boven. Na avonden geprobeert te hebben haar te troosten kwamen we er achter dat als ze boven lag en niemand bemoeide zich even met haar ze na zo'n 15 a 20 minuten huilen in slaap viel. Voor een flesje huilt ze nog steeds niet, maar ik pak haar ook niet meer bij het eerste gesabbel. Vaak valt ze gewoon weer in slapen en komt een uur later met wat heftiger gesabbel. Er zitten hier nu steeds regelmatiger 4 uurtjes tussen de voedingen.