dit is die van mij van gistermorgen. als ik 28dagen aanhoudt is morgen mijn nod. Maar had mijn ei waarschijnlijk eerder meende het gevoelt te hebben ronde 15e en dan was mijn nod 2dec.
Ik zie het streepje hoor! Een streep is een streep!! Ik zeg voorzichtig gefeliciteerd cb met indicator morgenochtend doen! Die is ook gevoelig! Kv zijn ook gewoon goede betrouwbare testen hoor
duidelijker kan het niet een super test lees op het forum altijd dat kruitvat toch als eerste positief geeft maar de moet niet opgeven gewoon op nieuw testen over 2 dagen dan heb je vast z;n test als smurffin
Ik denk dat je mij bedoelt Ik had zo'n zwanger & kids midstream, die ik gratis bij mijn ovutesten had gekregen. Volgens mij is dat geen extra gevoelige, maar er staat wel dat je hem al 4 dagen voor nod kunt gebruiken. Ik kreeg 's ochtends een licht lijntje op die test en en in de namiddag een donkere streep op de kruidvat test. Een streep is een streep zou ik zeggen dus voorzichtig gefeliciteerd! @ Smurfin: ook gefeliciteerd!
ja dan is de kruidvat toch gevoeliger dus. ik moet ook eerlijk zeggen dat ik de kv met een plas deed die ik 3 uur had opgehouden en de z&k een half uurtje erna met een nieuw plasje..
Niki: jij ook alvast voorzichtig gefeliciteerd hè!!! En smurffin, dat kan niet missen toch. Gefeliciteerd!!!
Ik zeg gefeliciteerd meid. En blijkbaar zijn Die extra gevoelige testen van z&k tovh niet zo gevoelig. Gelukkig had je nu de kruidvat test gedaan en kom je tovh achter kets positiefs!
Dames even een vraG als je bm juist heel erg beneden zit is dat nou een goed telen of is dat een slecht teken??
Kan je dat daar aan echt merken want die van mij is ook heel erg laag, stuk lager dan normaal. Word alleen maar spannender zo
Umm nou heel gek hoor maar als ik me slijm controleer dan i de vruchtbare periode zit ie heel diep en nu zit ie lager dus kom ik er sneller zeg maar.. Haha ja dan moet je het wel bijhouden en weten waar je bm normaal zit!
Hoi allemaal, ik ben helemaal nieuw hier, maar het leek me leuk om mijn ervaring te delen, helemaal omdat je er verder met niemand echt over kan/mag praten. Ik heb een zeer onregelmatige cyclus, dus ik krijg nu clomid en dit is mijn eerste ronde met clomid. Ik had geen bijwerkingen. Behalve misschien wat meer acne, maar dat heb ik sowieso al meer sinds ik in januari gestopt ben met de pil. Voel me af en toe weer een puber met mijn glimhoofd! Nu heb ik net het ziekenhuis gesproken en het bloedonderzoek was goed, ik heb op dag 17 (in de nacht van 24 op 25 november) een eisprong gehad, follikelmeting 29mm! Wel heel fijn natuurlijk dat de clomid goed helpt. Sindsdien niet ongesteld geworden, maar ik heb geen idee hoe lang mijn Luteale Fase duurt. Dus het blijft spannend allemaal. Aan de ene kant denk ik dat ik gewoon ongesteld word, aan de andere kant vraag ik me af of het misschien toch kan? Het maakt je zo onzeker, maar ook wel weer erg spannend en leuk allemaal. Gek gevoel! Nu aankomende zaterdag afwachten, dan is het 14 dagen na mijn eisprong. Wanneer kunnen jullie testen? groet Josephine