Hai meiden, Ik lees al een aardig tijdje op dit forum, en ik vraag het me al heel lang af. Iedere keer als de eisprong eraan komt roept iedereen(of in elk geval veel dames) ojee we moeten klussen, of lukt het nog wel? Mijn vraag: Klussen jullie echt alleen maar rond de eisprong? Of dusdanig weinig dat jullie echt op moeten letten op de klusmomenten? Gewoon nieuwsgierigheid
Ik weet niet wanneer mn eisprong is, dus wij klussen gewoon lekker vaak, en als we zin hebben natuurlijk Als ik wist wanneer de sprong was, dan zou ik die week wel íets vaker willen seksen, maar ik vind t vooral belangrijk dat t geen 'moeten' word
Ongeveer anderhalve week rond de eisprong klus ik om de dag met mijn partner.. Niet perse omdat het moet.. Maar omdat ik het dan ook echt wil.. Mijn partner wil ook zo graag een kleintje dat hij het ook niet als MOETEN ziet.. De weken er verder om heen wat minder..
Wij hadden gewoon sex als we dat wilde...en ja soms iets meer...maar ja hier laat ei gehad dus eigenlijk moet je gewoon veel sex hebben.... altijd hahahaha.. offtopic..Mart bijna testen?!!
hier hadden we het gewoon elke dag. voordeel van beiden een hoog libido al moet ik zeggen, de maanden dat het even minder was heb ik wel een beetje extra mijn best gedaan zeg maar
Hier gewoon 'geklust' wanneer we zin hadden. En schijnbaar werkt dat goed voor ons want het was bij beiden meteen raak. En wij doen het absoluut niet als konijntjes elke dag ofzo hoor. Bij de eerste hadden we die maand denk ik maar 2 keer sex gehad.
Op dit moment is het voor ons wel bijna alleen tijdens de eisprong. Voornamelijk omdat ik vriendlief bijna niet zie 10 uur reistijd, 60 uur werken, studie, cursussen. En als hij thuis is werkt hij ook nog aan studie en cursussen. En buiten dat moet hij ook nog slapen. Dus dan vind ik het wat moeilijker om te klussen. Heb al niet zo'n hoog libido, maar als je dan geen tijd voor elkaar hebt vind ik het heel lastig om gelijk aan het klussen te slaan als je ergens een gat van een half uur vind. Dus op dit moment wel, en dan spreek ik over afgelopen maanden. Hiervoor was dat wel anders hoor.
Ik ben huisvrouw. Dus ik heb daar zelf genoeg tijd voor. En tegen die tijd is vriendlief als het goed is klaar met studies en cursussen. Dus die houd dan ook wat meer tijd over.
Ah oke.. Ik dacht even dat jullie beide drukker dan druk waren, niet dat het mij eigenlijk iets aangaat. Excuus voor mn opmerking