Wij hebben zelf de babykamer Nick. Vonden wij een super mooi kamertje en praktisch ook met de lades in de commode.
Wel zo handig te vermelden wat er tegenvalt... De commode vooral! De handgrepen.breken iedere keer af, inmiddels al 4 keer vastgelijmd en geschroefd! Je staat er namelijk vaak tegenaan! En de lades zijn praktisch, maar te groot! Dus met spulletjes erin al gauw te zwaar! Verder brokkelt bij mij inmiddels het fineer aan de voorkant van de commode af! Bedje en kledingkast zijn wel ok!
Wij hebben Atlanta, is precies dezelfde als Miami maar dan in hoogglans. Toen hij hier werd geplaatst ben ik geschrokken van de grote van de commode. Lijkt in de winkel niet zo enorm, maar in de kamer wel. Dus eerst even goed meten. Verder ben ik blij met de kamer.
Ik vind Miami mooier. Het bedje van de eerste vind ik niet zo mooi en het lijkt me onhandig door die dikke rand bovenaan. Ook lijkt Miami een betere kwaliteit. Wij hebben onze meubels gekocht bij babieboulevard. Daar verkopen ze showmodel meubels of B keuze (waar je vaak niets aan beschadigingen aan ziet). Misschien een optie als je wat minder eraan wilt besteden maar wel goede kwaliteit zoekt? En inderdaad eerst kijken, dan kopen. Wij vonden de MDF meubels met zo'n fineer laag toch wel erg onhandig. Als je een beschadiging hebt kun je dat niet even met een likje verf bijwerken ofzo. Nou ja.. succes!
De tweede, alhoewel het beide niet mijn keuze zou zijn. De kids in mijn vriendenkring hebben allemaal het MDF kaalgebeten toen ze tandjes kregen... Ik ga als het me gegeven is het liefst hiervoor: livipur | Produktdetails (Duitse site) vooral omdat het een tijd meegaat en ook ecologisch verantwoord is.
dames die voor de eerste hebben gekozen, wat waren de mankementen, ik lees veel positieve reacties over de nicky maar als ik nu ik de verhaal lees doet t me wel twijfelen.
Hier al bijna vier jaar zeer tevreden met babykamer Nick. Het andere kamertje vind ik ook mooi. Kwestie van kijken en aanraken denk ik. Veel plezier!
Mijn mankementen staan een bladzijde terug! En inderdaad, als ze erop gaan bijten heb je met fineer mooi een probleem! Oh ja, zoonlief staat sinds twee dagen in zijn bed te springen, en de lattenbodem zit met vier kleine staafjes in het bed, net een cm lang, dus wij gaan binwnenkort echt naar een peuterbedje kijken voor hij doorzakt! Ik hoor hem aan alle kanten kraken nu!
De tweede , vind ik er wat steviger uitzien! Maar ja , idd kwestie van smaak Wij zelf hebben babykamer Denver van interbaby ben ik helemaal blij mee!
die 2e is ronduit lelijk.... veel te modern Die nick is mooier, maar ook net te modern als je het mij vraagt.