Hee babyengel, ik zie dat je al bevallen bent. Wow! Gefeliciteerd zeg. Het ziet er uit als een heerlijk mannetje. Hopelijk gaat alles goed met moeder en zoon, veel geluk en geziet ervan samen!
@babyengel, lief!!!!! Waar heb je het pakje vandaan? Kan het ook voor een meisje denk je? Ik wil zo graag nog een lief/romantisch unisex pakje met een leuk mutsje. Lichte kleuren. Gewoon wit mag ook met klein patroontje. Stipjes ofzo. Ik vind maar niets op internet. Alleen van 40 ofzo.. Iemand tips?
Klopt is van Petit Bateau dus ook rond die prijs. Het is een unisex pakje ik had 'm ook voor een meisje aangedaan. Bij kleertjes.com is ie nu wel afgeprijst.. Het is wel heel fijne kleding vind ik. Bij prenatal hebben ze ook best wel wat boxpakjes, heb ik er ook een aantal vandaan. Allemaal wit met een klein werkje, geen gehele print.. Maar verder kan ik ook maar weinig fijne betaalbare boxpakjes vinden.
En zoiets dan? Ze hebben ook bijpassende mutsjes en bij de babyplanet gin er al 25% vanaf, bij sweighmann online geloof ik al 30% Ox pakje met stip Wit - Winter 2013
je zou ook Babykleding | Baby-Dump daar even kunnen kijken voor boxpakjes. Ik heb in ieder geval dat witte pakje met het sterretje besteld. Kon het trouwens niet laten om de hele foute (maar o zo schattige ) konijnenslofjes erbij te bestellen
Ik wil ook ff showen met de eerste pakje van onze mannetje, toevallig vandaag gekocht hihi .Het is echt de eerste pakje dat ik heb gekocht en ook met het idee erachter dat deze in de koffertje gaat voor de bevalling. Ik heb ook donkergrijze sokjes erbij gekozen met de tekst 'Stoer!' erop. Ik vond het echt een stoer pakje, maar nu begin ik wel te twijfelen of dat vestje met rits en capuchon wel handig is voor een pasgeborene. Ik hoor graag jullie mening of dat kan? Anders ga ik het ruilen voor een grotere maat (dit is nu een 50/56). Dan kan hij het aan als hij wat groter is en ga ik opzoek naar een ander eerste pakje .
dit was haar eerste pakje incl bijpassend mutsje en sokjes (ook mooi neutraal gezien we niet wisten of het een jongen of meisje is)