@Ytest, ja hij begint nu echt heel duidelijk te worden ja haha @Jade12, ah gelukkig worden er in de andere maanden ook nog jongetjes geboren @Zustertje12345, nah ik was behoorlijk hormonaal gisteravond dus ben maar gaan slapen haha. Heel veel plezier vanavond!! Hier weer een drukke dag, schoonvader komt weer klussen en morgen komt de stukadoor om het plafond in de woonkamer opnieuw te doen (stucwerk komt los) dus heel de woonkamer moet leeg pfff. Voor de rest heeft mijn meisje iets nieuws, als ik nu zacht met mijn hand tegen mijn buik druk/tik dan komt ze onder mijn hand rommelen/schoppen (als ze wakker is). Ik heb echt een onwijs leuke 15 minuten gehad vanochtend op bed toen ik er achter kwam, schoppen dat ze deed haha! Voelt zo raar maar o zo leuk! Begin me nu ook echt te beseffen dat er echt wel een baby zit haha.
Wat leuk dat je al echt contact krijgt met je meisje Yunami! Echt leuk! Ik kan niet wachten totdat er hier ook wat meer beweging inkomt! En pfff stucadoors maken troep! Wij hebben net t hele huis klaar. Sterkte ermee!
Hoi dames, Ik wil jullie even een hele fijne zwangerschap wensen. Gek misschien dat ik hier iets post. Maar een jaar geleden zat ik in hetzelfde schuitje als jullie. Onze zoon is op 7 mei van afgelopen jaar geboren. Ik denk vaak terug aan vorig jaar. Vorig jaar de 20 weken echo, vorig jaar een onverwachts cadeautje met 5 december in de brievenbus. En nu is hier een jongetje in huis die al druk oefent met kruipen (wat nog niet lukt trouwens). Het is cliché, maar o zo waar.... de tijd gaat snel.... en de ontwikkelingen van zo'n kleintje (in de buik) maar ook daarna buiten de buik gaan zo snel... Geniet van die bijzondere tijd! Digi-knuffel voor jullie allen, Elmo83
Vriend van ons begon al te grappen "wat als ie nou straks thuis komt en zegt pa, ma, ik ben homo!" Nou, dat zou me geen ene flikker schelen ^^ als ie maar gelukkig is.
vind ik ook laat dat je die nu pas gehoort heb .. ik heb hem al 2 weken geleden gehoort en jij bent een stukkie verder klinkt wel gaaf he ! zo snel hier aftellen naar de geslachtsbepaling !
Ik heb t hartje ook pas vorige week voor t eerst bij de verloskundige gehoord! wel met 15 weken al bij de pretecho! Hier doen ze dat niet voor de 14 weken omdat het gehoor dan in ontwikkeling is. Dat schijnt schadelijk te zijn.
Even ego berichtje, hier stootte vriend net perogeluk pan vet van het vuur, ik sprong weg maar te laat al het vet over de binnen kant van mijn benen! Helaas had ik alleen panty aan dus gelijk op de huid. Ben gelijk onder de douche gedaan, vriend 122 gebeld. Binnen 5 minuten stonden er 2 ambulances voor de deur! Alles opengeknipt, omdat ik gelijk gekoeld heb is het alleen 2e Graads verbrand nu dus allemaal gazen en kan niet zitten of lopen en die brandpijn man!!! Mja gelukkig komt dit uiteindelijk allemaal goed! Helaas geen pakjes avond meer vanavond ben denk toch stout geweest dit jaar haha!
och jeetje, wat erg! Doe maar rustig aan, dat zijn verschrikkelijke wonden! 2de graads is al behoorlijk heftig! Heb je de huisarts ook even gebeld voor zalf? Ik zou nog wel even wat meer advies inwinnen, ook over het verwisselen van de verbanden etc. Als t aan je huis blijft plakken.... auw auw auw! hoe groot zijn de brandplekken?
Ja ambulance heeft huisarts gebeld en ben zelf verpleegkundige dus weet van de verbanden en dergelijke! Ene been is 15 cm andere stuk minder bij elkaar rond de 7! Mja had mijn avond wel anders voorgesteld! Vriend voelt zich super schuldig ook al heb ik al 200 keer geZegt dat het niet hoeft dat het iedereen had kunnen gebeuren! Heb het te doen met hem!
Jeetje wat veel meiden komen er in mei zeg!!! Voor ons blijft het een verrassing maar ik heb een sterk gevoel dat het ook een meid wordt haha. Ik zag een aantal mooie buikfoto's voorbij komen. Ik ben zelf nog redelijk plat vind ik voor 19 weken . Zal binnenkort echt weer eens een foto maken. @zustertje Beterschap met je brandwonden. Ik weet hoe pijnlijk het kan zijn :S. Moet je er nog pijnstilling voor slikken of gaat het zonder?
@Jade12, Ja die bewegingen zijn leuk, maar soms ook wel irritant hoor haha, kriebelt en kietelt soms wel. En geen fijn vooruitzicht dus voor ons, ben eens benieuwd! @Elmo83, leuk je berichtje en dankjewel! Ook veel plezier met jullie kleine kerel, heerlijk dat oefenen met kruipen @Within, haha ach inderdaad, homo's zijn hartstikke leuk @Zustertje12345, jeetje meid dat is heftig! Sterkte en beterschap voor de benen @Lolsmurf, nu maak je me wel heel nieuwsgierig naar die buikfoto haha!
Oei, zustertje... veel beterschap... Ik weet dat brandwonden niet zo fijn zijn, heb er ook ervaringen mee... gelukkig zonder ambulances... Verzorg je hé en smeren hé
WIJ KRIJGEN EEN ZOON! Dat hadden wij dus echt niet verwacht! Dus het is een hele omschakeling maar wel heeeel leuk! De pretecho was super! Alles werd gemeten en we weten nu ook dat hij goed groeit, orgaantjes doen het en geen hazenlipje te zien. Dus wij zijn heel blij! Nou is mijn man binnekort jarig... Ik heb namens onze zoon (hihi grappig) een buikbamd gekocht met: i love papa. Maar ik weet niet wat ik zelf moet kopen.ik wil geen schoentjes o.i.d. Voor ons kleintje kopen, maar iets wat hij misschien kan doen samen met ons kind ofzo... Weten jullie iets? Altijd moeilijk he... En vooral als je in december jarig bent. @zustertje, wat erg! Die pijn is echt erg, veel beterschap!!
Jeej nog meer blauw Weet zo snel even niks te bedenken, misschien een idee om het boek "papa, vertel is?" te kopen? Kan hij zijn ervaringen opschrijven. Ik ben gisteren al los gegaan in de hema, doperwt heeft al cadeau's gekregen ^^ En, helemaal verliefd.. op een Nijntje overhemd. Zwart. van de V&D. Kreeg hem gisteren binnen.. *smelt* Zustertje hoe gaat het nu met je? Heb je een beetje geslapen?