Het laatste 10weken topic.

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door Joon1408, 16 sep 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Non18983

    Non18983 Bekend lid

    9 apr 2012
    517
    0
    16
    Lelystad
    Haha i know! pijn valt wel mee bij mij, alleen heel snel vermoeide benen en voeten, en de ene keer i het erger dan de andere keer :)
     
  2. Arual83

    Arual83 Fanatiek lid

    11 jan 2012
    3.530
    0
    0
    Zuid-Holland
    Bij mij voornamelijk enkels, maar na een paar dagen meer rust lijkt het iets minder te zijn. Bij mij is het niet zo erg als bij jou hoor Mandy, pfff...

    Mandy, de bekkenfysio die mijn zwangerschapscursus gaf is ook oedeemtherapeut en die raadde steunkousen juist aan. Ik heb ze niet gebruikt want ik kon er wel mee functioneren en pas ook nog wel in mijn uggs. Je zou kunnen informeren maar aan de andere kant, hoe krijg je ze aan???? Krijg al haast geen sokken aan en steunkousen gaan echt heel moeilijk en moet een ander eigenlijk doen dan.

    Even een boodschap gedaan en dan voel ik me meteen weer bagger, hoofdpijn, harde buiken, benauwd. De hond wacht nog maar heel eventjes op haar uitlaatbeurt, eerst even bijtrekken.
     
  3. Nathalievs

    Nathalievs Fanatiek lid

    30 apr 2012
    1.547
    0
    0
    NULL
    NULL
    Pff zoveel vocht houd ik gelukkig niet vast!! Hier ook wel wat maar gelukkig nog minimaal!!
     
  4. Non18983

    Non18983 Bekend lid

    9 apr 2012
    517
    0
    16
    Lelystad
    Het klotst ook zo lekker als je loopt haha
     
  5. sydneys

    sydneys Niet meer actief

    wow jullie houden echt veel vocht vast, maar goed dat het winter is want ik denk dat als het 30graden is jullie nog meer vocht hebben of nog vervelender is.

    bij mij merk ik niks van vocht, alleen het carpaal tunner syndroom, schijnt ook met vocht te maken te hebben maar ik zie niks.

    wel jeuken mn voeten en benen s'avonds en heb ik een keivervelend gevoel in mn benen s'avonds, ik kan ze niet stilhouden en als ik dat probeer krijg ik precies van die zenuwtrekken, echt raar haha
     
  6. Non18983

    Non18983 Bekend lid

    9 apr 2012
    517
    0
    16
    Lelystad
    nou inderdaad! Met 18 weken zijn we op vakantie geweest naar Italië met de auto en toen had ik het ook heel erg. Maar dat kwam meer door steeds dezelfde houding denk ik.

    Dat rusteloze benen had mijn moeder ook in de zwangerschap, schijnt ook een bekende kwaal te zijn.
    Restless-legssyndroom - Wikipedia

    Sterkte!
     
  7. Championnetje

    8 mrt 2012
    38
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hai dames,

    Vandaag al weer 33 weken zwanger..
    Het wordt wel steeds spannender vinden jullie ook niet?
    Gelukkig zitten de feestdagen er tussen dan gaat de tijd wat sneller.
    Ik heb gelukkig minimaal last van vocht..
    Gisteren toch even de verloskundige gebeld omdat mijn harde buik maar niet over ging en al 3 dagen last van.
    Waarschijnlijk zijn het voorween en omdat ik een gevoelige baarmoeder heb zijn ze erger dan anders..
    Dus maar een beetje rustig aan doen en eventueel een paracetamol.
     
  8. Saga

    Saga Fanatiek lid

    10 jul 2012
    1.472
    0
    0
    N-Nederland
    Hier ook, wel blij met de feestdagen, op oud en nieuw 37 weken en vanaf dan mag het gebeuren!

    Hier gelukkig niet zulke dikke voeten, wel word ik vaak wakker met extreem tintelende handen. Geen idee wat dat is, beweeg ze dan even en hou ze naar beneden en gaat het na een minuut weer goed.
    Of als ik loop, krijg ik dikke handen.

    Sneeuwt hier al vanaf begin van de middag, blijft nu heel klein beetje liggen, dus net maar schuivelend een blokje om met de honden gedaan.

    Dames met dikke voeten, een kussen onder je matras bij voeteneinde, helpt dat ook niet een beetje?
     
  9. BabyAngel

    BabyAngel VIP lid

    21 dec 2011
    17.861
    14
    38
    Ja hier ook...vind het echt spannend worden nu!!
     
  10. Nathalievs

    Nathalievs Fanatiek lid

    30 apr 2012
    1.547
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik ben aan het aftellen naar de datum en vind de tijd echt voorbij kruipen haha.. Maar ook spannend hoor!! En leuk zo met de gezellige tijd van het jaar.. Hopelijk begint het niet vanzelf op een feestdag zelf maar goed dat zien we dan wel weer.. Blij als kleine er is :D gaan in ieder geval het nieuwe jaar in met ze 3e spannend!!
     
  11. Evaaatje

    Evaaatje Actief lid

    17 mei 2011
    312
    0
    16
    NULL
    NULL
    Dag dames, ik kom me hier ook aansluiten! Ik ben al twee weekjes aan het genieten van mijn verlof. Mijn zoontje werd geboren met 36,3 en nu dat weer dichterbij komt begin ik het wel weer spannend te vinden!
     
  12. BabyAngel

    BabyAngel VIP lid

    21 dec 2011
    17.861
    14
    38
    Kan ik me voorstellen;)
    Als ik straks 38wk ben dan wordt ik ook benauwd denk ik hahaha
    Zoonlief werd met 38wk geboren.
    Gisteren toen ik in bed lag bedacht ik me ook dat het niet meer lang hoeft te duren en toen besprong me toch even een zenuwen gevoel;) hahaha

    Hier eindelijk al 2 nachten goed geslapen..heerlijk!!
    Fijne dag lady's!!
     
  13. Sopann

    Sopann Niet meer actief

    Ha meiden, ik kom me hier ook melden :) Vandaag precies 30 weken :D
    Wat vervelend dat jullie zo slecht slapen. Ik lig elke nacht echt compleet in coma. Het enige dat veranderd is, is dat ik sneller wakker wordt van omgevingsgeluiden.
    Vannacht trouwens wel een verschrikkelijke nacht gehad: wat een keelpijn :( Sinds twee weken loop ik te kwakkelen, maar nu is het echt rood en dik. Vandaag maar aan het waterijs. Al kan ik buiten ook sneeuw happen ;)
     
  14. Evaaatje

    Evaaatje Actief lid

    17 mei 2011
    312
    0
    16
    NULL
    NULL
    Ja dan komt het soms even heel dichtbij he? Toch ben ik het zwanger zijn nog niet zat. Heerlijk om een excuus te hebben om lekker rustig aan te doen. Beetje aanrommelen, lekker lezen... Ik vermaak me nog wel een tijdje. Al merk ik nu mijn zoontje grieperig is, dat ik het wel iets zwaarder vind dan normaal. Vannacht vannacht half vier wakker dus nu beide mannen weg zijn, kruip ik nog even in bed :) tot later meiden!
     
  15. Aapje22

    Aapje22 Fanatiek lid

    8 feb 2012
    1.265
    42
    48
    Vrouw
    Pedagogisch medewerker
    Noord holland
    Oh..

    De laatste tijd bekruipt mij zo'n fijn gevoel..Dat ik binnenkort mijn dochter vast heb. En dat ik nog maar 2 weekjes vanaf maandag hoef te werken. Als ik het terug reken naar dagen zijn het er nog maar 11.(inclusief morgen)

    Ik werk natuurlijk 25 uur per week en ik moet zeggen dat het me zeker bevalt. Goed dat ik dus heb aangegeven dat het te zwaar wordt.

    Ik wil het alleen allemaal weer te druk voor mezelf invullen alles.
    Dus moet weer allemaal afspraken afzeggen 's avonds omdat ik dan weer te moe ben.

    Ik hoop dat ik ook meer kan slapen als ik met verlof ben!

    Ik wens in ieder geval iederen zo onwijs veel succes met de bevalling. Het is voor mij de eerste dus vreselijk spannend. Zoals mijn moeder zegt: je bent niet de eerste vrouw die bevalt en zeker ook niet de laatste. er zijn al zoveel mensen je voor gegaan.

    Groetjes!
     
  16. Non18983

    Non18983 Bekend lid

    9 apr 2012
    517
    0
    16
    Lelystad
    Kijk je onder het gourmetten glazig naar je vriend van euh volgens mij komt de kleine. Ik zie dat dus al echt gebeuren :p
     
  17. lovelymom

    lovelymom Fanatiek lid

    30 nov 2011
    3.798
    0
    0
    nog 1 weekje en dan mag ik mee kletsen !!
     
  18. sydneys

    sydneys Niet meer actief

    dat kan nu toch ook lovelymom, het is het laatste 10 weken topic, stel
    je bevalt in week 37 dan zit jij nu ook al in de laatste 10 weken :p

    zijn jullie ook zo lui? vaak heb ik s'ochtends zoveel ideeën om te doen (dit opruimen, dat poetsen,...) maar ik stel alles maar uit waardoor ik dan tegen 16u zeg van "ach f**k it, nu doe ik ook niks meer, tword donker" of dan moet ik alles ineens snelsnel doen pffftttt :(
     
  19. BabyAngel

    BabyAngel VIP lid

    21 dec 2011
    17.861
    14
    38

    :):):):):):D:D:):):):):):)
    Okeeee,ik beken...dat heb ik dus ook. Hahahaha
     
  20. Evaaatje

    Evaaatje Actief lid

    17 mei 2011
    312
    0
    16
    NULL
    NULL
    Jaaaa! Dat heb ik ook :)
     

Deel Deze Pagina