leuk allebei het zelfde nu hopen dat we samen dan ook een posi test hebben! enigste wat we kunnen is afwachten' Ze zullen wel weten wat ze doen hopelijk'
Ja zou mooi zijn. Mooi kerstcadeautje. Durf alleen niet meer te hopen. Iets tevaak teleurgesteld. Ja tis nu wachten wachten wachten. Merk wel dat t me nu zwaarder valt. Normaal pas laatste dgn. Nu kruipen de dagen voorbij lijkt t wel.
ja idd dit is nog maar mijn 2de ronde' maar nu valt het eigenlijk wel mee maar dat eraan blijven denken dat blijft wel ik verwacht ook niet echt veel' maar zou toch mooi zijn als we toch een positieve test hebben Hoeveelste ronde zit je dan al?
Ik zit in de 25e ronde alweer. Hoe komt t dat je nu al aan de clomid zit dan? Al lang vd pil of ieys dergelijks af?
25wauw dat is ook niet makkelijk voor jou al 3jaar neem ik de pil niet meer in' & clomid heb ik gekregen omdat ik weinig of geen folikelsaanmaak? in ieder geval de linkse eierstok maakt geen folikels aan de rechtste maakt er dan wel weer aan' maar de folikels blijven allemaal te klein voor een eisprong te kunnen hebben' daarbij clomid & pregnyl Vind het niet erg maar als het nu eens zou helpen! Kmag niet klagen meid jij bent al veel verder en ik duim voor je dat je niet langer moet wachten als ik mag vragen Wat is jullie probleem dan om zwanger te worden? xxjés sarah
Jee dat is ook wat dat je weinig eitjes aanmaakt. Hoe ben je daar achter gekomen? Had je hele lange cyclussen? En ja als t nu eens hielp dan ist niet erg he maar ja dat is weer afwachten. En hier is het onverklaarbaar. Bij vriendlief is alles goed, super zelfs. En bij mij is ook alles goed. Zelfs in april een kijkoperatie gehad. Helaas vallen wij onder de 1op de 3 waarbij t onverklaarbaar is en dat is behoorlijk frustrerend. Hoop dat we samen roze t jaar uit gaan.
Oh wat jammer voor jou' en eigenlijk ook niet ergens ben je blij dat er niets scheelt, en ergens zou je toch blij zijn moest er iets zijn zodat ze aan de oorzaak konden werken dubbel gevoel dus Ik Duim voor een knaller voor jou!! ik ben er eerlijk gezegd nooit mee bezig geweest met heel dat cyclus gedoe & snap er zelfs nu nog niet echt veel van haha maar nu ik al 2maanden in behandeling ben schrijf ik ze op en blijkt dat ik ze toch alltijd rond dezelfde tijdstip heb met 1dag verschil ertussen' we zijn er eigenlijk achtergekomen door al de testen die we hebben moeten doen, maar manlief is ook perfect in orde' al dachten we eerst dat het aan hem lag' dat dacht hij ik ben eigenlijk wel gefrustreerd, zeker omdat je niet weet waneer het lukt, en het ergste vanal is manlief is zo vervelend soms, ik weet dat ik nooit te veel mag hopen maar heb vrijdag toch de babykamer al in elkaar gezet' kheb alles van mijn schoonzusje gekregen ze stopt na 2kindjes & alles in nog mooi in orde , enkel paar dingen bij kopen, maar hij vind dat ik dat niet zou mogen doen' heeft geen zin zegt hij, dat kwets me soms wel
Oh ik ben daar nog echt niet mee bezig met kinderkamer enzo. Durf ik ook niet. Eerst maar posi test in handen hebben. Vandaag 9 dpo en witte test. Pregnyl is eruit. Hoe staat t er met jou voor?
11dagen na eisprong zwangerschapstest gedaan spierwit Weet niet is idd nog wat aan de vroegste kant maar voel het gewoon dat het deze maand niets gaat zijn op naar ronde 3, hoe ik mezelf er bij voel weer eens slecht & depri' terwijl ik zoveel hoor dat ik niet mag klagen dat we er nog maar net ingerold zijn, TOCH stoort het me gewoon enorm elke maand