Vertel...heb je nog goeie tips?? Ik heb gisteren een pak luiers van de Lidd.le megebracht. Ben altijd fan geweest van P.ampers, en heb de K.ruitvat en Bum.blies ook geprobeerd, en nog wat merken, maar vind de p.ampers veruit het soepelst en het smalste tussen de benen. (wel belangrijk vind ik voor mijn smalle kindjes) NU vergeleek ik de prijs. Doos p.ampers 84 stuks voor ongeveer 20 euro. Die van l.iddle 50 voor 7,50 euro! En ze zijn nu net zo breed/smal, kunt ze precies op elkaar leggen. En lekker dun en soepel. Heb jk vannacht 1 aangedaan, en hij is misschien niet helemaal geschikt voor een hele nacht, maar middagslaapje en overdag gaat prima! Je hebt ook vaak van die tussen-luiers, dat je net moet verschonen 1 uur voor bedtijd, en dan wil ik toch een schone voor de nacht aantrekken. Dan is zo'n goedkopere perfect voor een uur. Ik ben dus van mijn geloof afgestapt en heb dus een mooi alternatief gevonden. Ook de wasverzachter van L.iddle kost geen drol, mega fles ook, en spotgoedkoop. Ben echt beetje fan geworden van mijn goedkope alternatief winkel i.p.v. oude vertrouwde j.umbo. Maar tips zijn dus altijd welkom. Mijn uvw loon staat nu vast, en mis toch behoorlijk wat centjes....
merel, brrrr wat een naar verhaal, vaak heeft je eigen intuïtie gelijk ! moet er niet aan denken als die kerel rare fratsen had uitgehaald. hier ook altijd aan het opletten van prijzen, laatst was bij de etos tandpasta in de aanbieding, E1 per tube, staan er hier ook een aantal van in de kast . doe ook altijd eerst boodschappen bij de aldi en ga daarna naar de plus voor de merkartikelen, scheelt ook een boel. luiers zit ook veel verschil tussen idd, let altijd op de aanbiedingen en haal er dan direct een aantal van. laatst een actie waarbij je E10 op je rekening teruggestort kreeg, heb je 1 pak voor niets !! meis, jij heel bikkelig naar de i-tuin op deze regenachtige zondag, veel succes en sterkte !! BB, druk meid ?? is de misselijkheid alweer iets weggetrokken, hihi hoe reageerde ML op die berg speelgoed nemo, lekker spelletjes gespeeld las ik. gister het 40 jarig huwelijksfeest overleefd, was kapot toen ik thuiskwam, gelukkig was S uit logeren bij oma dus vanmorgen lekker uitgeslapen. dadelijk haar ophalen en dan de boom versieren. nog geen tekenen van een naderende bevalling helaas, er komt al wel steeds meer vocht uit mijn (.)(.) dus hopenlijk duurt het niet meer lang. en het lijkt net alsof er een hete plaat op mijn buik ligt, net onder mijn borsten zeg maar, heel naar. ach ja, hoort er allemaal bij zullen we maar zeggen. heb gister nog wel een buikfoto gemaakt, als de vliezen breken komt er een hele golfslag uit ben ik bang
Vlekkengek, meid, je ziet er prachtig uit, echt waar!!!!! Hoop voor je dat de baby zicht snel laat zien. Merel, ik heb goede verhalen over de luiers van Lidl gehoord maar nooit geprobeerd. Blijf toch bij de p.ampers. Bumb.lies vond ik waardeloos net als AH eigen merk. Etos en Kruidvat gebruik ik ook af en toe. Ik probeer nu te besparen met l.ekk.er in het lev.en bonnen. Heb van onze lieve Meis een boekje gekregen, had zelf een boekje, twee boekjes in de wijk uit oude papier container meegenomen en dan is het interessant om de bonnen bovenop de aanbieidngen in te leveren. Als je het goed doet, dan krijg je de spullen gratis of voor weinig mee. Ik schaam me een beetje voor maar aan andere kant, waarom zou je geld laten liggen als je het kan besparen. Pam.pers betaal ik eigenlijk nooit meer dan 5 per pak dus vind ik goed te doen en toch de beste luiers. Ik kom ook regelmatig (1 keer per week) bij de Lidl, ze hebben daar inderdaad goedkope wasmiddel, groente, vleeswaren, vlees. Jum.bo is mijn winkel niet, net als D.irk maar kom daar ook af en toe voor een goede aanbieding. Verder ga ik toch naar de AH (en al helemaal nu met die bonnen). Heb vandaag nog tandenborstels en tandpasta van Oral B + eieren gehaald en 0,14 uitbetaald gekregen, da's leuk boodschappen doen. Als iemand ze nodig heeft, volgende week bij de Etos 2 dozen met 8 pakken per doos Zwit.sal billendoekjes voor 14. Is ook niet duur, minder dan 1 per pak.
Ik heb wel gelezen meiden, maar er is niet alles blijven hangen Vlekkie nog gefeliciteerd meid! Je ziet er prachtig uit met je bolle buikie ♥ Laat de beeb vandaag maar komen~! Merel: Hmmmm dat is wel schrikken ja... Gelukkig is niet iedere winkeldief ook een gijzelaar, maar ik snap wel dat je er van onder de indruk was en Jp ook natuurlijk. Wat is het toch een schetig manneke. Hij heeft zo goed door wat er speelt en hij is zo fijn open en expressief, dt hij er uitgooit waar hij van onder de indruk is! Fijner zo dan dat hij het opkropt toch Rasp: Dikke zoen lieverd Rest sorry ik ben erg druk en niet helemaal lekker in mn vel dus komt wel weer
So zeg Amarens, je hebt er bijna een dagtaak aan!! Maar scheelt wel lekker toch! Ben zelf wel beetje van mening dat ik niet voor tig supermarkten wil gaan rijden naar aanbiedingen, want benzine is ook duur. Dus proberen zoveel mogelijk bij 1 of hoogstens 2 supermarkten te blijven. En die lekker leven boekjes krijg ik ook in de bus. Staan goeie aanbiedingen in, maar vaak ook wel dingen dat ik denk: ja luxe produkt, fijne aanbieding, maar nog altijd duurder als een eigen merk of goedkoop merk. En dan laat ik de bon voor wat het is. Vlek: waaaauuuuuuwwwwww wat zie je er mooi uit, en wat een mega toeter! Super mooi zwanger hoor, en vrolijke jurk heb je aan, heel mooi! Ik dacht even toen je zei over hete plaat net onder je borsten aan het gevoel dat ze ook omschrijven als bij zwangerschapsvergiftiging. Dan hebben ze het over aangetrokken riem op diezelfde plaats. Hou je t wel effe in de gaten? (wil je zeker niet ongerust maken, maar als dit een gevoel is wat je nooit eerder hebt gehad zou ik t morgen even bij je VK navragen of dat zo hoort...) Ik hoop voor je dat je snel je kleine manneke of vrouwke in de armen mag sluiten. Maar geniet nog even van je bolle buikje hoor!!!
@Merel ieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeh hou op zeg!brrrr...dat je zoiets gewoon overdag kan meemaken!!! en idd...ik zou het ook hebben dat zo'n griezel je kind ff gauw mee zou pakken. Ik kijk al gauw wantrouwend naar bepaalde types en heb het ook niet zo op liften....Gelukkig heeft Jp het niet zo in de gaten gehad. Hier ook fan van de L.idl!! Luiers nooit gebruikt, maar die ga ik dan ook eens proberen!! @ Vlek Mooie foto!!!!!!!!!!Wat draag je je buik mooi naar voren!Je bent echt heel mooi zwanger! Gefeliciteerd met je 39 weken!!! en afwachten maar wanneer het gaatbeginnen! hete plaat gevoel lijkt me niet fijn nee! Nog last van voorweeen gehad? @Amarens ja ik probeer ook luiers/tandpasta etc. in voordeelverpakkingen etc te kopen...fijn he om daar weer wat op te besparen!! Blegh, vies weertje vandaag! we gaan lekker dvd kijken nu, meiden liggen net op bed...heerlijk!!
@BB dikke knuffel!!!en dat je maar gauw weer super lekker in je vel mag zitten!! @Vlek Oe als ik dat van Merel hoor...ff nachecken bij de vk dan hoor! moet goed gaan met jou en de kleine hummel!!!
Madeliefje, hier ligt de jongste bijna nooit op bed 's middags. Staat nu bij een little tike tafeltje te oefenen. BB, dat het maar heel gauw beter met je gaat. Zorg goed voor jezelf. Merel, brandstof is inderdaad erg duur. Hier in het dorp zijn bijna alle supermarkten dichtbij behalve Lidl. AH kan ik zelfs lopend naar toe. En lekk.er in het lev.en bonnen lonen echt wel. Je moet daar alleen een paar van hebben. Deze week bijvoorbeeld gratis D.reft wasmiddel, vaatwastabs, le.nor en tandenborstels/pasta bij de AH gehaald, daar zeg ik geen nee tegen, altijd mooi meegenomen.
ama, lekk.er in het lev.en ?? is dat een bonnenboekje of zo, ik ken het niet, kan zijn dat het hier niet word uitgegeven natuurlijk. @ zwangerschapsvergiftiging, dan heb je toch een hele band wat zeer doet ? ik heb het is alleen op 1 punt (3x3 cm) en dan een brandend gevoel, maar zal met de VK eens overleggen. vandaag de kerst in huis gehaald, weer lekker en vooral met dit weer, dadelijk lekker pannenkoeken eten, heerlijk dagje dus !!
Heb je geen last van brandend maagzuur?? zit het linksboven in je buik en straalt het misschien uit naar je rug?
Zat ik ook al te denken, brandend maagzuur.... ZWvergift, is inderdaad een hele boog. Ach, morgen je VK maar even navragen toch? Amarens: Die bonnen van lekker leven zijn toch kortingsbonnen? Als je van iets bihjv 2 stuks koopt de 2 voor de helft, of 1 euro korting op iets? Ik heb er nog nooit bijgehad waar je spullen gratis door krijgt.... Ohh ik mis Boer zoektvrouw echt hoor....jullie ook? Vind de zondag niet de sterkste tv avond van de week Zo mijn mannetje naar bedje doen, morgen spannende dag!
Haaaaaaai mooie mama's!Wat lees ik hier voor spannende verhalen?! Merel, jeetje zeg, je maakt nog eens wat mee zo tussen het boodschappen doen! Spannend wel! Boodschappen besparen Ik hoor de laatste tijd steeds meer goede verhalen over dat de li.dl zo goedkoop is en goede producten heeft, dus ik ga daar maar eens naartoe volgende week.... Normaal gezien ga ik altijd naar de di.rk, die heeft vaak ook wel leuke aanbiedingen.... Verder koop ik altijd de kruid.vat luiers in de aanbieding, 3 pakken halen en 2 betalen, dan sla ik groots in... Vlek Wauw! Mooie buik! Super! Lekker.in.het leven bonnen, ik krijg ze ook altijd, maar doe er eigenlijk niks mee, maar als ik amarens zo hoor praten moet ik ze toch eens beter gaan bestuderen.... Maar gratis? Producten? Hoe doe je dat dan ama? Er zit toch altijd alleen korting op met die bonnen? Verbouwing KLAAR! Nou ja, bijna klaar... We kunnen douchen en in bad, er moet nu alleen nog een plafon in en er moet nog een kledingkast getimmerd worden, dus we zijn al een heel eind! Morgen met ml naar de slaapkliniek voor de uitslag....ben benieuwd! En morgen een spannende dag voor Jp! En ook voor zijn mama natuurlijk hahaha... Veel plezier grote man!
@Giraf Spannende dag dus morgen!Hoet laat is het bij de slaapkliniek? ben echt heel benieuwd joh! @Merel Ik mis BZV ook hoor!! Zondagavond idd weinig te kijken!! Dus gaan we dvd serie kijken.
Lieve Jp: Heeeeeeeeel veeel plezier manneke!! En lieve Merel: Succes en sterkte! Vlek; Ja indd ik moest ook aan zwangerschapsvergiftiging denken, maar was t tvergeten op te schrijven Sorry Giraf: Ooooooh heeeerlijk!! Dus binnenkort housewarmingparty in R? En morgen ook een spannende dag dus!!! Succes meis!! En hoe is t nu met slapen? Lekker in t leven: Hoe krijgen jullie die dan????
Ik ga vanavond de boom zetten. We hebben een neppe ivm mijn allergie (Ama jij ook?) We hebben een zwarte en ik kan nooit ballen vinden die er mooi in staan. Altijd te donker en wit vind ik zo zwart-wit. Dus dit jaar heb ik lichtroze-witte harten genaaid en die hangen we in de boom. Ook handig met een drukke peuter en kleine grijpgrage dreumes
Merel en Jp heeeeeeeeeeeeeel veeeeeeeeeeeeeeeel plezier en succes morgen!!!! Geniet ervan!!! Wie is de volgende die naar school mag, denk J van LM? BB, wij houden het simpel, geen kerstboom al zou het voor M leuk zijn. Ben benieuwd naar jullie boom, zal zeker mooi worden! Vlekkengek, als het niet gaat, de vk bellen, he. Daar zijn ze voor. Giraf, succes en sterkte morgen, hoop dat ze je morgen verder kunnen helpen, duim voor jullie. En verbouwing bijna klaar, jeeeeeeeeeeeeeeej!!! Enne, de bonnen moet je dus bovenop de aanbieding inleveren. Voorbeeld, deze week was D.reft bij de AH 1+1 gratis = 2 flessen voor 5,50 geloof ik. Dan lever je z'n bon in van 2,90 en heb je 2 flessen voor 2,60 ofwel 1,30 per fles, leuk of niet? En als je dan 2 bonnen hebt, dan heb je 2 flessen gratis en 0,30 te goed. Zo werkt het. Je moet dan wel de aanbiedingen in de gaten houden.
Hahahaha Ama ken je dat programma op TLC Extreme couponing? Hahaha zou je ook een goeie voor zijn hahahaha :