Hallo Dames, Hier even een vraagje, Ik ben een dame van 23 jaar met een regelmatige menstruatie. Ik ben voor t laast ongesteld worden op 29 oktober 2012. In die week tot en met 7 november 2012 heb ik gemeenschap gehad, op 7 november heb ik bij het afvegen roze slijm gezien, wat ik nogal vreemd vindt.. rond 29 november zou ik dus weer ongesteld moeten worden en is dit ook niet gebeurd, ik heb vervolgens wel testen gedaan maar was uit eindelijk negatief, nu zitten we op 9 december en vraag ik me af of ik zwanger ben? begrijp me niet verkeerd als een test negatief aan geef weet ik dat ik niet zwanger ben, maar dat roze slijm en het uitblijven van mijn menstruatie brengen mij wel aan het twijfelen..
Ik weet niet wanneer je voor het laatst getest hebt, maar anders zou ik nog een keertje weer gaan testen. Het blijkt dat HCG snel verdubbelt en dus mischien nu wel op een test te zien is. succes
Ben je al lang van de anticonceptie af? Want anders ben je misschien aan het ontpillen of ontringen ofzo? Als je al maanden regelmatig bent, is het natuurlijk vreemd dat je niet ongesteld wordt. Ik zou het nog een weekje aankijken en anders ff bij de dokter langs. Misschien kunnen ze bloedprikken? Succes iig
Ik geloof woensdag dat het voor t laast was dat ik had getest en die gaf aan negatief! Nee ben nnooit aan de pil geweest dus ontpillen zou t niet! mischien is het best dat ik deze mnd af wacht, wordt ik niet ongesteld dan ben ik denk ik wel zwanger!
Je zou ook de laatste menstruatie een "mislukte" ongi kunnen hebben gehad (de dokter wist t mooier te omschrijven hoor ) waardoor je nu niet ongesteld wordt... Schijnt bij mij ook zo te zijn geweest... Ben uiteindelijk na 74 dagen en n kuurtje provera ongi geworden... Succes!
Je bent 29 oktober ongesteld geworden en hebt dan tot 7 november sex gehad? Dus in je ongesteldheidsweek of begrijp ik dat verkeerd? En wanneer was je ongesteldheid afgelopen? Het komt maar zelden voor dat je je eisprong net in je ongesteldheidsweek hebt. Hoe lang duurden je laatste cyclussen? Het kan zijn dat je zomaar een cyclus overslaat. Het kan zijn dat je een hele late eisprong hebt gehad waardoor je cyclus plots langer is. Er is een kleine kans dat je toch nog zwanger bent. Over een paar dagen nog eens testen. Vertrouw je het niet, dan kun je vragen of de huisarts een bloedtest bij jou wil afnemen, omdat je ongesteldheid plots weg blijft en je negatieve zwangerschapstesten hebt.
Behappy Daar zeg je mij eens wat, dus ik ben 29 okt ongesteld geworden, dat duurd 5 dagen! ik heb sex gehad na mijn ongesteldheid, 7 november had ik roze slijm bij het afvegen ( wat ik overigens nooit heb) en ik ken mijn lichaam hoe dan ook, ik wordt altijd ongesteld al is het een wk later dan ik altijd ongesteld moet raken. ik maak mij eerder druk om mijn menstruatie dan zwangerschap om dat ik t gwn vreemd vind als ik niet menstrueer! ik wacht deze mnd af en dan in de hoop eind december ongesteld te raken!
Sorry dames, Ik heb een verkeerde berekening gemaakt. 29 okt was mijn laaste menstruatie, op 15 december ( ik was die dag op een kinderspeelparadijs) daar kwam ik bij een toiletbezoek achter dat ik bij het afvegen roze slijm op het papiertje zag.
15 december? Volgens mij klopt dat weer niet, want dat moet het nog worden... Ik denk dat je 15 november bedoelt. Als dat rozeverlies een innesteling was, dan had je nu al lang positief moeten testen.We zijn nu namelijk 3 weken verder. Als dat rozeverlies een eisprongbloeding was, had je nu al ongeveer ongesteld moeten zijn. Heb je rond 15 november geen sex meer gehad? Tussen 7 en 15 november ook niet?
sorry, 15 november had ik dat bloed en slijm verlies, en ik heb verleden week getest en toen gaf hij aan negatief. maar goed ieder lichaam is anders, bij mij zoontje gaf hij op de dag dat ik ong moest worden positief, ik weet niet waar het aan ligt.
Hmm, als je vlak voor 15 november sex hebt gehad en dat rozeverlies op 15 november was een eisprongbloeding, dan zou je dus wel zwanger kunnen zijn. Dan zou je rond 29 november ongesteld moeten zijn geworden en ben je nu dus zo'n anderhalve week over tijd. Anders zou je morgen of overmorgen even weer moeten testen of de huisarts even bellen voor advies.
Vandaag nog steeds niet ongi, huisarts gebeld, gaf aan dat het een maan kan overslaan of dat er waarschijnlijk een eicel vast zit in me eierstok:S en dat zo over de telefoon! toch wel erg vreemd.. allemaal ( heb eerlijk gezegd ook niet meer getest)