Hoi allemaal, Ons dochtertje is nooit een hele goede doorslaper geweest, maar dat maar even tenzijde. Sinds een weekje wordt ze standaard rond de klok van 5 uur met een beetje mazzel tegen half 6 huilend wakker. Ze is nog hartstikke moe en zeker niet uitgeslapen. Maar terug in bed krijgen wij haar niet. Wat we ook doen niets lijkt te helpen. Troosten, flesje, bij haar in haar kamer blijven over haar bolletje aaien en eventjes laten huilen werkt allemaal niet. Als we haar dan stil/slapend krijgen in ons armen en we leggen haar heel voorzichtig terug begint ze gelijk weer te huilen. De enige manier waarop ze verder slaapt is dan bij ons op schoot/in onze armen. Wat ik zo raar vindt is dat ze hier verder op de dag/avond geen last van heeft. Alleen vanaf 5 uur s'ochtends. Iemand enig idee wat dit kan zijn? Honger is het dus niet. Misschien fase/sprong, pijn? Pijn zou ze dan ook moeten hebben als ze bij ons op schoot ligt lijkt me. We geven hier nu aan toe door haar bij ons op schoot te laten slapen, maar is dat wel slim? Ik hoor graag jullie adviezen want wordt hier wel onzeker van. Dankje alvast. groetjes vruchtje
Het kan een sprongetje/fase zijn, maar kou is ook het eerste wat in mij opkomt. Voel eens aan haar nekje en verwarm haar bedje even voor met een kruik als ze in je armen in slaap is gevallen.
het kan idd kou zijn maar ook een fase. Mijn zoontje heeft t de afgelopen paar weken ook een paar x gehad en sliep dan alleen bij ons verder. Terugleggen als ie in slaap was gevallen was ook meteen weer huilen. ik ben er maar in mee gegaan en heb hem bij me laten slapen tot zijn flesjestijd (7 uur/half 8)
Kou lijkt me sterk, maar ga zeker haar nekje even voelen vannacht. Op haar kamer is het momenteel 23 graden en ze ligt in winterslaapzak met lange mouwen, daaronder een pyjama en romper lange mouwen.
Bij jullie wil ze wel door slapen? Mijn dochter heeft dit ook wel eens, dan neem ik haar bij ons in bed en slaapt ze zo weer verder. Ik denk gewoon behoefte aan geborgenheid. Gaat vanzelf weer over. Blijkbaar heeft ze dat nu even nodig?
Rond 5.30 kom hier een krantenbezorger met brommer. Heel lang sliep hij daardoorheen, maar een periode werd hij er wakker van, blijkbaar zat hij dan net op een punt van de cyclus dat hij ontwaakt van geluid. Later kon er op dat tijdstip weer een bom afgaan, geen beweging. Maar omdat hij dan blijkbaar toch geschrokken was mocht hij even bij ons in bed, sliep hij weer legde ik hem terug. Succes
Nee te warm geloof ik haast niet. Maar ook raar dat ze het dan in ene steeds rond 5 uur te warm of te koud zou hebben?
Ik denk ook dat het zoiets is hoor. Wel raar dat het steeds rond het zelfde tijdstip is?! Als we haar bij ons in bed leggen gaat ze niet slapen en ik vind het ook wel eng met onder het dekbed terecht kunnen komen. Kunnen het wellicht nog eens proberen
Hier ook zo. Ik leg ze tussen ons in en we slapen allemaal weer verder. Onze oudste is net 2 en zij wordt ook regelmatig te vroeg wakker. Helaas wil/kan zij dan niet meer slapen, ook niet bij ons in bed... Dus zolang ze nog verder willen slapen bij jou: doen!
Gewoon hoog in jullie bed leggen, tussen jullie kussens. Pas er wel op dat je sowieso niet het dekbed over haar winterslaapzakje doet. Dat is gegarandeerd te warm. Of als ze geborgenheid zoekt, slaapzakje uit en lekker tegen je aan leggen
Grappig, was hier ook met 8/9 maanden. Gedurende een week of 3 a 4 mijn zoontje bij ons in bed gelegd, ik gaf toen bv en hij kroop dicht tegen me aan en zo sliepen we nog uren verder. Ws net zo plotseling over als hoe het begon.
Hier mijn ukkie die midden in de nacht begint te krijsen en daarna alleen wil spelen. Slapen... Hoo maar! Daarna krijgen we hem voor geen goud meer terug in bed. Zodra we hem neerleggen, begint hij te huilen. En inderdaad, het liefst slapen in de armen van papa of mama. Het is een fase/sprongetje van de 8.5 maand. Er is al eerder van de week een topic van 8 maanden die hierover is geweest. Daarin kan je zeker wat meer info over terug vinden. Het gaat echt over.
Bij ons wordt de jongste ook standaard rond 400 wakker. Soms is een zijn speentje geven voldoende, vaak slaapt hij bij ons in bed verder door. Prima, geen probleem dan slapen wij ook en de oudste schuift iets later ook aan...gezellig
Oh het dekbed, ik lig op mijn zij, hij met zijn hoofdje op mijn armen en het dekbed duw ik tussen mijn knieen en kan niet omhoog kruipen.