Hallo Dames, Heeft iemand van jullie dit ook?? Ik krijg na 17uur s avonds zn dorst niet normaal Overdag nergens last van Ik doe wel eens de suiker controleren s'morgens. Mijn vader heeft suiker en heeft zn apparaatje waar je dat mee kan meten, en als ik dan daar ben doe ik soms ff meten, maar helemaal in orde... Iemand tips ofzo?
ik had het tijdens me zwangerschap ook .... wat bij mijn hielp was veel koud water drinken en weinig dranken met suiker.
Ja dat kan ik idd eens proberen om veel koud water te drinken. Ja mss drink ik ook wel te weinig overdag
Ik word 's nachts altijd wakker met een erg droge mond. Heb een flesje met water op mijn nachtkastje staan en daar drink ik dan veel van. Mijn neus slaat ook vaak dicht 'snachts, reuze irritant. Bij de zwangerschap van Aiden had ik 's avonds /'snachts ook altijd dorst.
ik kan ook heel veel drinken alleen denken ze bij mij wel dat ik zwangerschapssuiker heb dus woensdag mag ik weer 2 keer prikken wel raar om in 2 weken in een keer 3 keer bij je bloed word afgenomen nog nooit zovaak is er bloed van me afgenomen
Ik heb dorst, dorst en dorst! Mijn lippen zijn extreem droog. Waar ik normaal gesproken bijna geen water drink doe ik nu niet anders..
Haha ja mijn lippen zijn ook kapot.... Misschien moet ik ook eens wat minder fris gaan drinken. Ik drink nu alleen de 7up van de Lidl en zn pakjes met sinaasappelsap en soms de limo van de Lidl de rest heb ik nergens zin op tenminste niet op frisdrank. S morgens drink ik een kop warme melk met 2schepjes nesquik
koud water drinken, maar ik heb ook alleen na 17 uur enorme dorst. kan liters weg drinken en een hele droge huid.
Hier ook hele dag heel veel dorst. Drink liters water en gelukkig geen suiker, dat word elke drie weken gecontroleerd.
ja ik ga vandaag ook beginnen om water te drinken. In de zomer doe ik dit genoeg maar in de winter niet. Normaal in de winter veel thee maarja dat mag je ook niet teveel hebben