De volgende zenuwslopende echo komt in zicht; de 20 WK echo! Ik duim voor iedereen op gezonde goed groeiende kindjes! Ben best een beetje bang.. Wil zo graag dat ze het goed doet, geen bijzonderheden, complicaties of afwijkingen.. Wie zenuwd er mee?
Jaaaa ytest! Ik tel mee af! Morgenvroeg hebben wij de 20 weken echo en hopelijk vertellen ze ons dat we een gezond kindje krijgen! Ook zijn we erg benieuwd wat 't geslacht is..... Spannend!!
Jaaaaa, nog 9 dagen! En dan weten we ook eindelijk wat het wordt!! Heb mn mannetje eindelijk zover dat we het willen weten
Gezellig en fijn meiden! Beetje mekaar geruststellen en op de hoogte houden! Freek das niet lang meer wachten fijn zeg laat je weten hoe het was? En een foto'tje! Jomy, zitten we dicht bij mekaar! Spannend!! Vooral de hele medische onderzoeken die bij die echo plaatsvinden..
Nog 8 dagen! Volgende week maandag hebben ook wij de 20 weken echo en wat ben ik zenuwachtig zeg! Heb vanwege opname en misselijkheid veel te kort foliumzuur kunnen slikken dus vooral voor een open ruggetje ben ik erg bang! Maarja we gaan het zien! Hopen gewoon op een prachtig gezond kindje! Succes iedereen!
Zustertje wij hebben hem 21 december.. Ben ook bang voor hazelipje, open gehemelte en (hersen)groei Proberen met z'n allen van het beste uit te gaan!
Ik las 'n keer ergens dat meer dan 90% van alle baby's gezond zijn.. Dat probeer ik maar te onthouden.. maar vind 't ook eng... Morgen laat ik mijn uitslag weten en probeer 'n foto bij te plaatsen! Xx
Wij pas de 28ste december...Eerst dus nog de Kerstdagen doorkomen. Wij weten het geslacht ook nog niet, dus het wordt voor ons helemaal spannend. Is alles goed en is het een jongetje of meisje?
Ik heb hem eindelijk morgen! Pffff ik ben echt rete zenuwachtig! Zal alles goed zijn?? Altijd weer spannend. En is ons meisje nog steeds een meisje? Anders heb ik HEEL veel kleding te retourneren Ik wilde hem eigenlijk vorige week al plannen maar van de vk heb ik dat superlaat doorgekregen, dus toen zat alles al helemaal vol. Nu heb ik hem dus pas met bijna 21 weken! Niet tof, haha! Wachten duurt al zo lang!
@ Jade: 1 dagje voor mij! we slepen mekaar door de wachttijd heen --> wat duurt dat lang! @ Be Happy, brrrrr dat wordt helemaal niet slapen de nachtjes ervoor! Weten wat het wordt is leuk maar ook spannend! En dan ook nog te horen krijgen of alles oké is! Eerst die 2 dingen bevestigd hebben, en daarna de rest van de tijd genieten van de echo. Knal je (gaan we vanuit) geweldig het nieuwe jaar in dat wel! @Anzza: nog 2 nachtjes dat moet nog wel uit te houden zijn? Laat ons weten hoe het was met je kleine meisje @ Skatje, Ow fijn! Morgen al!! Hoop dat alles goed is! En ook ff foto'tje komen showen! Ik ben ergens nog wel bang voor hetzelfde als jij! Dat het ineens toch een boy is.. Hartstikke gezellig, maar heb niet meer alle bonnetjes.....
Ik heb hem morgen, 15:00. Eigenlijk ben ik vandaag pas (precies) 19 weken (6 mei uitgerekend), maar het zal al wel kunnen anders had de vk dit zo niet gepland neem ik aan. Begin het erg spannend te vinden... Heb ook nog een uitgebreide echo (GUO) omdat ikzelf syndactylie heb (enkele aan elkaar gegroeide tenen). Maar aan de andere kant heb ik wel heel erg het gevoel dat alles goed zit.
Fijn juist dat je zo vroeg mag! Wij lopen zo goed als gelijk, 5 mei hier, alleen kan ik pas met 20.5 Maarja.. Heel veel plezier morgen, en laat even weten hoe het was! Heb trouwens wel meer vrouwen gezien die iets vroeger gingen naar de 20 WK echo..
Hoi Dames Ik sluit me ook even bij jullie aan! Ik mag vanavond om 20.00 voor de 20 weken echo. Echt super spannend! Hoop echt dat ze het gezond is en mooi op de groei ligt. En dat ze het geslacht kunnen bevestigen. Willen in de kerstvakantie starten met het kamertje, en dan is het toch wel handig om te weten dat onze zoon echt nog een zoon is Ben intussen best op van de zenuwen, vannacht slecht geslapen en pruts nu een beetje doelloos door het huis. Zou blij zijn als het vanavond uurtje of 9 is.
Ik hoop alleen dat de gup meewerkt, want bij de pretecho die ik met 17 weken had wilde hij/zij het geslacht niet laten zien en lag er ook niet erg fotogeniek bij! Dus ik zit te duimen dat hij zich morgen een beetje gedraagt en dat ik niet in een handstand ofzo hoef te gaan staan voor de juiste beelden.
haha ook dat zie ik voor me Nee maar zou niet leuk zijn als het voor de tweede keer niet lekker lukt..
Spannend!!!!!! nog maar eventjes geduld.. ben benieuwd, laat je het weten? Nou voor zover ik weet zijn de zoontjes altijd wel een zoontje, en bij een foute gok meestal een meisje die toch een jongen blijkt te zijn, maar we zullen zien!