Volgens mij heb ik hem al verkeerd gedaan, heb er eentje van de hema en daar staat zo 1 vierkantje op en 1 ovaaltje, en in de handleiding stond als er een streepje komt in het ovaaltje dat je de test heb goed gedaan en als er een streepje bij komt in het vierkantje ben je zwanger ma er komt in geen van bijde een streepje dus heb ik de test dan niet goed gedaan?
Dan heb je hem idd niet goed gedaan Even herhalen. Maar raad je aan naar kruitvat of etos te gaan. 2 voot 5 euro. En anders gewoon even naar de albert heijn
hmmm ik ken die van de hema helaas persoonlijk niet. Heb je gedaan wat in de bijsluiter stond qua hoeveelheid urine? En in het goede gaatje gedruppeld? Anders even naar de etos, kruidvat of trekpleister. Daar krijg je twee testen voor 5 euro. Scheelt ook weer in de kosten natuurlijk.
Ja wou eerst naar de kruidvat gaan maar toen ik daar binne stond, er stond zoveel man in die winkel en aan de kassa en de testje lagge juist in die gang dat ik het gewoon ni durfde te nemen daarmee ben ik maar doorgegaan naar de hema en een albert hein hebben we hier niet
Wat frustrerend dat de test niet gelukt is. Nu ben je nog geen stap verder. Zou zo snel mogelijk nog een test halen. En neem gelijk een dubbel verpakking, als de test dan positief is kun je gelijk nog ééntje doen zodat je zeker weet dat je geen valspositief hebt. Succes
Ik lees ook mee, wat spannend.. zeg! Hoop voor je dat je niet zwanger bent... Sterkte en succes met het testen!
Spannend.. dus nog steeds geen zekerheid. Je kunt ook naar een kruidvat, trekpleister. zelfs c1000 verkoopt zwangerschapstestjes.
Idd allemaal heel frustrerend nu dat ik 1testje heb gedaan en nog steeds geen zekerheid heb .. Het blijft Ondertussen al een hele tijd in mijn hoofd spoken .. Ben ik zwanger? ben ik niet zwanger? Maarja ik zal het niet weten voor ik mijn volgend testje heb gedaan zeker? dus ik moet nog wat afwachten ;o
Dan morgen maar gelijk weer naar de winkel bij de eerste gelegenheid. Hopelijk is het bij het kv nu niet zo druk. Heb je tenminste twee testen voor een schappelijke prijs.
Ja idd morge als ik klaar ben met school make dat ik naar kruidvat ben, want nu begin ik stilletjes aan toch meer en meer zorgen te maken ..
Pfffff, je houdt ons wel in spanning meid. Veel succes morgen, en sterkte met nog een dag in de spanning zitten