1-15 augustus 2013

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door MamsieM, 21 nov 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Peony84

    Peony84 Fanatiek lid

    23 jun 2012
    1.885
    0
    0
    Nederland
    @smurffin, hahaha! Wie weet is het straks hier een 2lingen babyboom! ;)

    @zonnetje, ow gefeliciteerd!! Idd ff schrikken, zeker als je het niet verwacht!!

    @bijoux, vervelend dat je zo misselijk bent!!

    @tilaena, waarom prikken ze dan niet eerst en gaan ze dan kijken naar hoeveel medicatie je nodig hebt? Voor hetzelfde is je bloed nu perfect!

    @marjanna, welkom en gefeliciteerd!

    @niki, over de naam... ik zou het niet doen. Ik heb zelf 3 namen (voornaam en beide namen van mijn oma's). Mijn zusje heeft 2 namen (voornaam en naam van mijn tante). Vroeger vond zij het niet leuk dat zij maar 2 namen had en ik maar 3! Tis iets heel kleins maar dat is wel iets waar wij opletten... Kzou dus niet de 2e naam van je 1e kindje als roepnaam aan je 2e kindje geven. Maar dat is persoonlijk ene gevoel bij mij!

    @lotte, las op internet dat je de eerste paar weken van je zwangerschap makkelijk een aantal kilo's aankomt. Daarna blijft het redelijk stabiel waarna je weer gaat groeien. Maar dat is gemiddeld.... Ik schommel een beetje...
    Begon met 66,5 toen naar 66,1, 66,7, 66,4 en vanmorgen woog ik 66,9. Misschien komt het ook omdat je nu meer verstopt bent?

    @cappuccino, hihi leuk!!

    @hier, heb weer super lang geslapen. Jeetje, echt absurd!!
    Heb wel vervelend gedroomd. We hadden het aan iedereen verteld maar niemand was blij voor ons. Iedereen begon over mijn rug en ze zagen allemaal beren op de weg!! Pff, het was ook zo echt dus dat moet je dan echt even laten bezinken! ;)
     
  2. cappuccino

    cappuccino Niet meer actief

    Mamsie: Ja heel erg fijn. Nu kan je er ook gewoon vrij over praten en daarbij vind ik het ook speciaal om het met me moeder en vader natuurlijk te delen.
    Ze zat al bijna te juichen dat ze nu iets kleins mocht kopen :)

    PCO mama: het is ook groots nieuws zo'n klein wondertje. Ik zal voor je duimen met de echo en het zal vast wel allemaal goed zijn :)

    Ik heb wel is eens in de wandelgangen dat de kans op een goede zwangerschap na een miskraam groter is????? Maar of dat waar is???
     
  3. juf85

    juf85 Niet meer actief

    Hartje luisteren doen ze pas na 14 weken, omdat het niet duidelijk is of het voor die tijd schadelijk is ( heb ik gehoord).
    Ik blijf moe, zo lastig als je al een kleine hebt. Ik ga s avonds nu vroeg naar bed. Maar daardoor zie ik mijn vriend amper. Hij brengt rond 20 uur ons zoontje naar bed en een half uur later ga ik naar bed... Maar als hetgoed is, dan voel je je over een aantal weken weer fitter.
     
  4. Risu

    Risu Fanatiek lid

    13 jul 2012
    1.245
    0
    0
    Owhh meiden... Wat gek! Ik had voor mn positieve test zo een sterk gevoel dat ik er 2 zou krijgen. Ik open dit topic en zie meteen het woord tweeling staan. Ik ben ook echt zenuwachtig voor de echo straks!! Wat zal ik zien... (niet veel dat weet ik) maar wil weten of mijn voorgevoel klopt. (zal wel niet)

    Nou ik hou jullie op de hoogte!! Nog een uurtje tot de echo.
     
  5. Smurffin

    Smurffin Bekend lid

    11 sep 2012
    923
    0
    0
    zwemonderwijzeres
    NULL
    Hoop dat ik daar niet tussen ben al zou het wel welkom zijn, maar houdt het liever eerst bij één.;)

    Fijn dat jij zo lekker slaapt hihihi maar denk dat iedereen wel blij is voor jullie hoor anders ben ik wel blij:p
     
  6. Risu

    Risu Fanatiek lid

    13 jul 2012
    1.245
    0
    0
    @ zonnetje, idd ff schrikken!

    Ik ben echt al bezig luiers in te slaan hoor. Dat zal een hoop schelen als,het even een moeilijke maand is.

    Vrijdag te horen gekregen dat mijn contract niet verlengt word, omdat ik niet vaker kan en wil werken. Gelukkig werk ik voor de "leuke dingen" maargoed, ik denk dat je dat in je maandelijkse inkomsten toch wel gaat missen
     
  7. tilaena

    tilaena Fanatiek lid

    11 sep 2012
    1.378
    81
    48
    zuid holland
    @peony er is 2 weken geleden geprikt, toen was mijn eigen internist op vakantie. Dus heeft een andere er naar gekeken. Ong 1,5 maand geleden ben ik iets met medicatie omlaag gegaan om de kans op een plakker te vergroten, en hup gelijk raak. Dus mijn eigen arts heeft nu naar de waardes gekeken en wil dat ik nu terug ga naar mijn oude dosering en dan over 3 weken weer prikken en daarna elke 4 weken op controle.
     
  8. Lotte1986

    Lotte1986 Fanatiek lid

    29 aug 2012
    1.140
    0
    0
    peony wat fijn dat je zo goed slaapt.

    susanne suc6 met de echo straks. Wil je nog ander werk gaan.zoeken?
    hartje luisteren bij de vorige Zw hoorde ik het al met 10 weken. Echo toen met 7 weken.
     
  9. niki86

    niki86 Fanatiek lid

    30 jan 2010
    3.635
    524
    113
    susanne; spannend ben benieuwd.

    hier net naar de ha geweest voor verwijsbrief bekkenspecialist. vannacht alweer zo een last van mn bi gehad. maar vroeg wat aan gaan doen. was ook zo misselijk zonet een poos. terwijl ik gewon gegeten heb.
     
  10. wies31

    wies31 Fanatiek lid

    16 nov 2006
    3.371
    1
    0
    roosendaal
    grappig dat iedereen al zo droomt over de zwangerschap, ik had het ook. ik moest zelfs al bevallen. maar toch was het raar, omdat ik in mijn droom ook nog helemaal niet zover was. was echt heel vreemd.... maar goed, we zijn er allemaal heel erg mee bezig in ieder geval, haha.
     
  11. Gigi85

    Gigi85 Fanatiek lid

    8 feb 2012
    1.138
    0
    0
    NULL
    NULL
    @ Zonnetje: wat spannend dat het een tweeling is!! Kan me voorstellen dat je even geschrokken bent.

    Ik moet vanmiddag naar de gyn, vind het heel spannend. Ik weet dat er nu nog niet veel te zien zal zijn op de echo, maar het is toch fijn om te weten dat het er zit. Verder moet ik ook mijn medicijngebruik bespreken, heb artritis psoriatica en vooral van de psoriasis heb ik op dit moment veel last.

    Verder voel ik me goed. Soms wat misselijk en erg moe, ik slaap slecht. Ik word steeds vroeg wakker, vervelend.
     
  12. Peony84

    Peony84 Fanatiek lid

    23 jun 2012
    1.885
    0
    0
    Nederland
    @susanne, spannend!! Hoop dat de echo goed is!!

    @smurffin, hihi dank je wel! ;) Iedereen zal ook wel blij zijn denk ik. Al denk ik dat eerst verbazing zal heersen! Iedereen vraagt altijd aan ons wanneer wij met kinderen gaan beginnen ed... (Leuke vragen altijd:() Klets er altijd maar omheen... het moet nog wel lukken, ik zit nog met mijn rug, eerst beide werken... enz... Gelukkig heeft mijn man een héle goede baan, gaat het met mijn rug steeds beter en denk ik weer voorzichtig aan invallen over een paar maanden! Maar het lijkt mij niet leuk als mensen vragen hoe ik dat voor mij zie met mijn rug ed, wil niet uitleggen waarom wij nu vor kinderen zijn gegaan. Beetje dubbel want het moet mij niets schelen wat anderen denken en vinden.
    Nou ja, wie weet vindt straks iedereen het alleen maar geweldig, en anders maar niet! :p

    @susanne, balen dat je contract niet wordt verlengd!

    @tilaena, ohh dan snap ik'm! Fijn dat het dan zo snel raak was! :D

    Meiden, echt heel vies... We wonen in een heel oud huis (1901), heel schattig, mooi, veel karakter ed... Maar... we hebben muizen. Ontkomt je niet aan nu, alle buren hebben er last van.
    We hebben gif neergelegd (vind ik echt niet leuk maar ja, het moet maar). Nou ligt er volgens mij een muizenlijkje onder de meterkast... Het stinkt echt heeeeel erg in de gang! Echt zooo ranzig! Vnv maar ff aan m'n man vragen of hij even wil kijken, ik zie niks maar met m'n misselijkheid is het niet heel erg fijn! :(
    Zou niet weten waar het anders van zou kunnen komen, het is sinds vanmorgen terwijl er niets veranderd is!
     
  13. Risu

    Risu Fanatiek lid

    13 jul 2012
    1.245
    0
    0
    Echo was prima! Mooi vruchtzakje met dooier. Over 2 wk terug voor een nieuwe echo om te kijken naar hartactie(was,nu nog te Vroeg)!! Zo gaaf....

    @Lotte1986, nee ik ga niks anders zoeken... Blijf voorlopig lekker thuis (wie neemt zwanger personeel aan?!) Mijn contract loopt in Februari af. Krijg wel ww en zw uitkering. Dus zou gek zijn daar geen "gebruik" van te maken ;)
     
  14. niki86

    niki86 Fanatiek lid

    30 jan 2010
    3.635
    524
    113

    fijn dat de echo goed was!!
     
  15. PCOmama

    PCOmama Fanatiek lid

    8 aug 2010
    3.520
    0
    0
    Eigen bedrijf
    Almere
    Wat fijn dat de echo goed was, op naar de volgende!..

    Gigi succes vanmiddag!!
     
  16. Lotte1986

    Lotte1986 Fanatiek lid

    29 aug 2012
    1.140
    0
    0
    Susanne, fijn dat de echo goed was.

    Gigi hoe laat moet je? Met 6 weken is het best al mogelijk een kloppend hartje te zien. Hoop het voor je!

    Peony, ohh bah. Dat liet ik ook je man doen hoor haha.
     
  17. Peony84

    Peony84 Fanatiek lid

    23 jun 2012
    1.885
    0
    0
    Nederland
    @susanne, fijn dat alles goed was! Het was er dus 1tje tot dusver? ;)
     
  18. Gigi85

    Gigi85 Fanatiek lid

    8 feb 2012
    1.138
    0
    0
    NULL
    NULL
    Om 16.15u. Maar ik denk dat ik eigenlijk korter zwanger ben dan mijn banner aangeeft. Ach ja, we zullen het straks wel zien.
     
  19. Risu

    Risu Fanatiek lid

    13 jul 2012
    1.245
    0
    0
    Tot nu toe 1 inderdaad Peony!!

    @gigi, vanaf 6wk zou het kunnen een hartje te zien zij mijn gyn. Ik was net iets te vroeg (zie banner) en mag daarom over 2wk terugkomen. Succes vanmiddag :)
     
  20. Gigi85

    Gigi85 Fanatiek lid

    8 feb 2012
    1.138
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik denk dat ik ook nog geen 6 weken ben, maar weet het niet zeker. Heb daarom mijn banner nog niet aangepast. Maar een kloppend hartje zou natuurlijk super zijn, maar ik ga er niet vanuit om teleurstelling te voorkomen :)
     

Deel Deze Pagina