Ik kom uit Olst! Vertel eens wat over jullie zelf. Ik zou beginnen: Ik ben 26, inmiddels 2,5 jaar getrouwd en samen zijn wij sinds februari dit jaar trotse ouders van een prachtige zoon! Ik werk 3 dagen per week in Zwolle bij een grote verzekeraar. Helaas woont mijn eigen familie op een uur rijden dus niet echt dichtbij maar heb een hele goede band met ze. Ik heb wel een aantal vriendinnen maar die hebben nog geenkinderen.
Hey, heel vroeger heb ik in Olst gewerkt haha. Bij de slachterij, das nu gewoon verwerking geloof ik. Ik uit B.orculo, 2 jaar getrouwd en sinds 31-08 trotse mama van een zoon! Ik werk als machine operator bij een van de beste vlees producenten van nederland haha .
Dat is grappig heb daar ook tijdelijk een bijbaantje gehad in de kantine en mijn schoonmoeder werkt daar al jaren. (als we het tenminste beide over Hogeslag hebben)
Haha dat klopt, vroeger heette dat Dumeco. Leuke tijd gehad daar! Had je nog steeds in de kantine die palmbomen op de muur? Verschrikkelijk gedateerd was dat hihi!
haha oke, tis ook alweer een tijd geleden dat ik daar heb gewerkt! Dit topic valt wel een beetje stil!
Klopt inderdaad, valt een beetje stil. Sasjuh heb je een ander idee dan om meer met elkaar in contact te komen?
hoi dames, sorry was jullie ff kwijt en afgelopen week ff druk geweest plus weekendje weg en dat mijn zoontje daarbij voor het eerst uit logeren was(en ik dat totaal niet leuk vond ). voor de apeldoorners ik woon in kerschoten taliada grappig mijn oude pony woont in olst op de zorgboerderij daar. Moet er nog een keertje op visite om hem weereens te zien
Ik kan me goed voorstellen dat je het niks vond dat je zoontje ging logeren. Ik moet er ook nog niet aan denken. Ik woon wel in Olst, maar ben dr niet super bekend. Waar zit die zorgboederij dan?
Hey Taliada, jij ook nog laat wakker of toevallig ook aan het werk? Hier in de nachtdienst, nacht 1/3.
Taliada aan de koekoeksweg zit het.. Inmiddels al weer paar weekjes verder, mn hoofd liep beetje over. Mijn contract werd niet verlengd naar vast contract dus moest ander werk zoeken. Heb ik inmiddels wel maar qua uren schiet het nog niet op.. plus zoontje die sinds het weekendje logeren continue aan t spoken is geweest 's nachts.. Hij heeft afgelopen week zowaar 5 nachten doorgeslapen en nu is het weer sinds 3 nachten mis pff.. fijn tandjes enzo..
Hallo meiden, ik woon momenteel in Zutphen, maar ga halverwege februari verhuizen naar Deventer, aan de rand van de Vijfhoek. ik ben zwanger van ons 1e kindje. mijn vriend heeft al wel een zoontje van 7. lijkt me leuk om mee te kletsen.