nee zaterdag ga ik testen.. Want ik denk dat me ei twee weken geleden pas was en heb vorige week (denk het teminste) me inestelingsbloeding gehad(i hope so) Dus als ik zaterdag ga testen durf ik het pas
Net met het zkh gebeld en ik kan morgen al bij de gynaecoloog terecht! Zal dan ook moeten bloedprikken enzo - ieuw...maar goed, dat gaat de komende tijd als het écht raak is en blijft zitten nog heel vaak gebeuren. Tju toch, als dit echt raak is breekt nu een onwijs spannende tijd aan...
Ah wat lief, thnx! Ik kan het zelf niet geloven en snap vooral niet waarom ie zo donker is zo overdag? Ik heb trouwens echt onwijze krampen én het gevoel dat ik een schimmelinfectie aan het krijgen ben én het gevoel dat ik blaasontsteking heb. Kan ik niet gewoon ziek zijn? Had btw nog Red Bull gedronken vlak daarvoor...wellicht slaat ie daarvan uit? Ik dacht écht niet zwanger te zijn, anders zou ik nooit RB drinken natuurlijk. My god!!
COOL gun het jullie echt. Gefeliciteerd en succes aankomende spannende tijd ik ga voor je duimen hou je ons op de hoogte? Hoop zo dat het goed uit pakt voor jullie! Dikke knuffel.
Geeft toch niks Tis ook schrikken denk ik voor jou omdat het nu heel spannend gaat worden snap je "gemuts"wel hoor xxx
Ah, lief dat je ook dat begrijpt! En ik lees hier dan als reactie ergens dat zo'n hoog hcg kaan duiden op een tweeling en dan schiet ik al helemaal in de stress, want dan kunnen het twéé zieke kindjes zijn *slik* Maar goed, niet stressen...niet goed voor de baby('s ) en nu maar gewoon 'rustig' afwachten!
Ja ik zat al ff tekijken 14de NOD das een beste knaller dan Hoe voel jij je eigenlijk? Ik twijfel om nog een keer een testje te doen had er de 8ste ook 1 gedaan maar die was negatief. Maar ik voel me zo anders :S niet echt kwaaltjes ofzo maar het voelt beetje trekkerig van onder helemaal niet echt als je ongi moet worden zeg maar En dat straalt ook regelmatig naar me liezen vind deze ronde maar een rare Nou ben ik ff aan het mutsen hoor hihi
Pfoe, een tweeling die gezond is zou enorm welkom zijn natuurlijk, maar als er eentje ziek van is...my god. Nou ja, nee, niet aan denken nu! En uhm, ik merk niets! Ja, ongikrampen maar dat is het dan ook. Verder echt níets dus, zelfs een raar schommelende temp deze maand (check mijn kaartje). Hopelijk blijven de klachten zo!
Ik hoop het ook voor je meis. Ik heb geen verstand van tempe gebruik gewoon cb ovulatie testen met een zit ik altijd goed Maar je moet je zelf niet al gek gaan zitten maken hoor! Ik zou gewoon het bloedonderzoek ff afwachten als ik jou was. Jeetje krijg nu ook vette drang om te testen hahaha Heb testen van sensi test die kunnen 4 dagen voor je nod maar denk dat me urine niet genoeg hcg heeft als het wel zo is.