Hallo allemaal, Vandaag ben ik 12 weken en 4 dagen zwanger! Mijn misselijkheid is gelukkig sinds vorige week weg en mijn vermoeidheid is sinds deze week weer terug Vreemd! Maar ik heb ook wat nieuws ik word bijna iedere nacht wakker na +- 4/5 uur slapen. Verschrikkelijk vind ik dat.. vervolgens ben ik klaar wakker maar ook dood moe. Na ongeveer 1,5 uur val ik weer in slaap en word vervolgens gebroken wakker. Herkent iemand dit? Liefs!
En of ik het herken! Ik ga om 22.00 uur heerlijk vermoeid naar bed, maar lig gerust tot 4 uur wakker en slaap dan tot half 7. En dat nu al 4 weken lang. Ik ben kapot. En heb al ontiegelijk veel geprobeerd. Wandelingen voor het slapen, lekker zwemmen, warme melk, pilletjes op kruidenbasis (bach remedie, dormiplant, valeriaan), seks, boek lezen. Nada. Mijn energie is ook zo extreem laag, ik kan niet genieten en ik wil niks doen. Misselijkheid wordt langzaam minder gelukkig.
dat heb ik gehad vanaf ongeveer 15 weken tot het einde. ik sliep op amper 3 uur per nacht en nu nog steeds, maar ja, die reden vind ik minder erg
je word er een beetje aan gewend, het word alleen maar erger maar ook goed nieuws, na 4 a 5 van die nachten slaap je daarna 1 nachtje goed een tip: lang leve national Geographic, altijd wel wat op tv snachts
Zo herkenbaar. Gisteren zo ontzettend moe dus lekker om 21.00 uur onder de wol. Heerlijk geslapen tot aan 3.30 uur toen tot 5.00 uur wakker gelegen en helaas ging de wakker om 5.45 uur. Gevolg: ben nu weer doodmoe en ga vanavond maar weer op tijd naar bed.
voorzichtig zijn met kruiden, ik weet het is allemaal natuurlijk, ben hier ook voorstander van, maar goed navragen welke kruiden tijdens de zwangerschap mogen!!
Ik herken ook de gebroken nachten. Dat heb ik al vanaf dat ik zwanger ben en dat wordt nog steeds niet mindrr. Mijn ijzer gehalte bleek ook te laag dus heb daar nu tabletten voot. Maar de gebroken nachten blijven.
Heel herkenbaar! De tip die bij mij werkt is niet langer dan 20 minuten blijven liggen, eruit gaan en wat saais gaan doen tot je weer moe bent. Probeer je niet druk te maken, want dan is de kans dat je inslaapt veel kleiner. Bedenk dat je er niks aan kunt doen en geloof me, je lijf kan met veel minder slaap toe dan je denkt. Het komt goed!
in het begin van de zwangerschap was ik zo moe en sliep ik echt super goed. nu minder moe en lig ook s nachts vaak wakker en heb trouwens sinds een paar weken de meest vreselijke dromen, dat ik denk hoe kom ik erop haha.. de misselijkheid is bij mij niet minder maar juist erger geworden vanaf 10 weken
Oei, zoooo herkenbaar. Ik heb net EINDELIJK!! een paar goeie nachten achter de rug, na 3 weken ook zo slecht te hebben geslapen, maar ik klop het wel af hoor! *klop klop*
Og heel herkenbaar dit! Ik heb het ook al vanaf het prille begin, zelfs voordat ik überhaupt wist dat ik zwanger was haha! Super moe naar bed en vervolgens ergens tussen 2 en 4 wakker worden. Heel irritant als je wekker om 5.00 uur weer gaat... ik neem dan een beker warme melk met daar in een anijsblokje van de ruijter. Werkt perfect!
Ik herken het ook.. alleen ben ik nu over de 37 weken zwanger.. in het begin had ik er geen last van, maar nu! Ik zie nu een beetje op tegen de nachten, omdat ik weet dat ik weer slecht ga slapen. Dat je moeheid terug komt, kan door ijzertekort komen. Heeft je vk je daar al eens op geprikt? enne gefeliciteerd met je zwangerschap Geniet ervan, voor je het weet is het voorbij!
Herkenbaar. Slaap al weeeeeken slecht. Als manlief naar zijn werk gaat, ben ik ook wakker, maar verschrikkelijk moe en met hoofdpijn. Vaak slaap ik dan net een uurtje. Daarna slapen tot het middaguur, en superbrak zijn als ik wakker word. Ben nu inmiddels 30 weken zwanger, dus ik vrees dat dit niet meer overgaat. Succes!
Ah fijn dat ik niet alleen ben. Het is soms zo frustrerend maar goed het zal er wel bij horen denk ik dan! Thnx voor de reactie's !!
Hier is t een paar weken goed gegaan, maar nu is het weer een drama. Kan het net wakker houden tot 22 uur en dan ligbik vanaf 2 uur weer wakker. Ben dan wel ontzettend moe maar kan mijn draai niet vinden. En nu ben ik ook nog eens ontzettend verkouden, met keel en oorpijn. Bij hoesten springen de tranen in m'n ogen van de pijn tot in m'n longen. Naja het is voor een goed doel denk ik dan maar.
Ik slaap ook al weken hartstikke slecht....komt omdat ik maar niet van mijn verstopte neus afkom....zodra ik in bed lig is mijn neus verstopt en kan ik niet slapen....heb al vanalles geprobeerd hoger liggen, zoutoplossing neusspray ik kom er niet vanaf en kan daardoor niet slapen maar, ben wel kei moe....ach ja nog eventjes volhouden! Ook veel last van rusteloze benen wordt ik ook 'gek' van!
Haha herkenbaar!!! Om toch aan mijn nachtrust te komen ga ik vroeg (20:30u) naar bed. Als ik de volgende dag vrij ben slaap ik overdag soms nog even!
Ik had het ook rond die periode, niet kunnen slapen dan even slapen en weer wakker werd er gek van! Nu wordt ik 's nachts ongeveer om de 2 uur wakker om te plassen ook heel leuk, gelukkig val ik nu wel relatief snel weer in slaap. Sterkte! Rust pakken waar en wanneer je kan!