NOD-lijst 16 t/m 31 December 2012

Discussion in 'NOD forum' started by BeebieStar, Nov 14, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Sakura

    Sakura Niet meer actief

    Shirin, aaah wat spannend en zo vroeg al! Hopelijk binnenkort een knaller!
     
  2. toekomstigemams

    toekomstigemams Actief lid

    Sep 26, 2012
    456
    0
    16
    Het hoge Noorden!

    Hoop het voor je!!! En gefeliciteerd met je verjaardag:D
     
  3. Pluisje30

    Pluisje30 Fanatiek lid

    Jun 29, 2011
    1,489
    281
    83
    jaaaaaa! ik zie hem hoor! wat spannend!!!!
     
  4. Pluisje30

    Pluisje30 Fanatiek lid

    Jun 29, 2011
    1,489
    281
    83
    hahah! lekker op je verjaardag met je Ipad op de WC, mooi beeld krijgen we zo :) Dubbel gefeliciteerd meid!
     
  5. wondertjeinmaak

    wondertjeinmaak Fanatiek lid

    Sep 2, 2012
    4,652
    7
    38
    Female
    shirin gefeliciteerd! zie een lichte streep.

    hier zijn de krampjes/steekjes wat minder.
     
  6. wish01

    wish01 Fanatiek lid

    Dec 11, 2012
    3,018
    295
    83
    brabant
    Hallo allemaal,

    Ik heb denk ik een late eisprong deze maand, vorige maand ook, de maanden ervoor niet.
    Ik test met ovulatie testen en die zijn telkens wit op de controle streep na. nu had ik net een lichte 2e streep. wat zegt dit?

    Groetjes
     
  7. wondertjeinmaak

    wondertjeinmaak Fanatiek lid

    Sep 2, 2012
    4,652
    7
    38
    Female
    Dat je ei er nu misschien aankomt?
     
  8. wish01

    wish01 Fanatiek lid

    Dec 11, 2012
    3,018
    295
    83
    brabant
    Daar hoop ik wel op. test al een hele tijd. en me eisprong is wel wat laat de laatste 2x. nu dag 19 is dit te laat?
    Groetjes
     
  9. swimming

    swimming Fanatiek lid

    Apr 15, 2012
    2,985
    3
    38
    Nederland
    Ik had hem op dag 25, dus de jouwe is niet last. Het hangt gewoon van je eigen cyclus af! Succes met klussen
     
  10. wish01

    wish01 Fanatiek lid

    Dec 11, 2012
    3,018
    295
    83
    brabant
    dankje word er wat onzeker van omdat me cyclus hiervoor korter was.

    Groetjes
     
  11. Schaapje1977

    Schaapje1977 Bekend lid

    Aug 21, 2012
    840
    0
    0
    Avond meiden,

    @shirin, aaahhhh, wow!! Gefeliciteerd met je verjaardag en ik duim dat je morgen of overmorgen een knaltest kan laten zien.

    @kwiebeltje, mooi dat je toch nog hebt kunnen klussen zo rond pasen.:D

    @wish, nog even doortesten, het ljkt erop dat je ei eraan komt. Enne.... Have fun:p

    @hier, pfff, moe. Vandaag met dochterlief naar logopedie geweest, daarna met z'n drietjes naar de kapper. En vanmiddag de hele kledingkast ingepakt. En nog wat andere dingen. Wat heb je toch een hoopp zooi. Ik ga nooit meer verhuizen. Maar t schiet al op. Nog een paar daagjes en dan zitten we in ons mooie nieuwe huisje :)

    Fijne avond allemaal!
     
  12. wish01

    wish01 Fanatiek lid

    Dec 11, 2012
    3,018
    295
    83
    brabant
    Ik hoop het! succes met klussen allemaal! hopen op veel positieve testen deze maand.

    Groetjes
     
  13. blues

    blues Actief lid

    Jun 29, 2011
    370
    6
    18
    Shirin gefeliciteerd! Hopen op een betere test morgen!
     
  14. Sakura

    Sakura Niet meer actief

    Hier nog steeds geen ongi, de spanning is wel om te snijden. Voel van alles in mn buik maar ik weet ook dat dat net zo goed tussen mn oren kan zitten.
    Ik kan er niet meer tegen!!! :p
     
  15. mummy28

    mummy28 Actief lid

    Nov 13, 2012
    260
    0
    0
    NULL
    NULL
    Sakura... In ieder geval positief dat je dus niet ongesteld bent geworden. Wanneer ga je weer testen.

    Hier ook testdrang, door de test van vandaag :).. Heb alleen geen testen in huis dus net de laatste ovulatietest gedaan die nog wel in huis lag. En... De streep is bijna net zo donker als de controlestreep. Ik weet dat dit helemaal niks zegt maar mijn testdrang is weer even weg. Wat ben ik eigenlijk erg. Verslaafd aan testen!!!
     
  16. Josie88

    Josie88 Niet meer actief

    Haha, zelfkennis! Nee hoor, gekheid, ik kan zelf ook niet wachten, nu al niet, dus dat belooft wat over een paar dagen. ;)

    Klinkt in ieder geval goed hoor, ik blijf duimen dat het zo blijft!
     
  17. Sakura

    Sakura Niet meer actief

    Oooh mummy, een positieve ovutest rond de NOD zou kunnen betekenen dat je zwanger bent, heel spannend!
    Ben wel een beetje jaloers aan het worden maar het is jullie zeker gegunt :D

    Ik wil eigenlijk morgen testen maar zal wel weer omo wit worden.. Ik moet even geduld hebben tot dit weekend :(
     
  18. sassie1980

    sassie1980 Fanatiek lid

    Dec 30, 2006
    2,292
    0
    0
    Hoe oud ben je? Hoeveelste kindje?
     
  19. Schaapje1977

    Schaapje1977 Bekend lid

    Aug 21, 2012
    840
    0
    0
    Spannend mummy

    @sakura, ff geduld nog. Voor je t weet is t weekend!
     
  20. sassie1980

    sassie1980 Fanatiek lid

    Dec 30, 2006
    2,292
    0
    0
    Pff, ik heb de hele dag door last van mijn borsten. Ook af en toe steken erin (alsof ze met een naald erin prikken) en pijnlijke tepels bij aanraking. Ik herken dit niet van mijn cyclussen tijdens mijn koperspiraaltje. Vorige ronde had ik wel wat last van mijn borsten, maar pas 2 a 3 dagen voor ik ongesteld ging worden en in veel mindere mate. Ook heb ik nog steeds last van krampjes/steekjes en een zeurend/branderig gevoel achter mijn schaambot.

    Ik zit een beetje te twijfelen om al zondag te testen. Doordeweeks is gewoon niet handig voor mij, dan ben ik eigenlijk al druk met de kids gereed maken voor school of opvang. Dus in het weekend is gewoon handiger voor mij. Ik ben zondag 12 dpo (alhoewel ik 's avonds mijn eisprong had en ook altijd 's avonds ongesteld wordt) dus dan zou er toch wel een licht streepje te zien moeten zijn als het raak is...

    Schaapje1977, dankjewel :)

    maybe3, jammer van de witte test, maar het kan nog, je temp is nog mooi hoog.

    Pluisje30, ik heb nooit last van mijn borsten, pas vanaf 2 a 3 dagen voor ik ongesteld wordt, dus voor mij is het wel vreemd.

    Silinde, jammer dat je deze ronde voorbij moet laten gaan, maar ik snap dat je geen risico's wil lopen. Wil je van de lijst af?

    Hoop 84, beterschap.

    kwiebeltje, dat kwam dan wel goed uit dat je vriend later weg moest en je eisprong eerder kwam, hopelijk met resultaat!

    Shirin81, je bent wel erg vroeg met testen :$
    Ik zie op de foto wel een heel vaag streepje, maar ik heb de laatste tijd wel vaker van dit soort streepjes bij kv 2v5 gezien en die testen later dan toch negatief. Ik weet het dus niet. Ik hoop het wel. Spannend!
    En gefeliciteerd met je verjaardag.

    naliey, vervelend dat je tempkaartje nog steeds geen duidelijkheid geeft.
     

Share This Page