Sept. 2012 starten met zwanger worden...!!

Discussion in 'Zwanger worden clubs' started by Bloem85, Aug 22, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. bloempie 1983

    bloempie 1983 Bekend lid

    Aug 24, 2010
    741
    0
    0
    overijssel
    Denise jij vroeg hoe je kon uitrekenen wat de uitgerekende datum was? Wat was de datum de eerste dag van je laatste menstruatie? En hoelang denk je dat je cyclus was? Gekeken naar de afgelopen cyclussen?
     
  2. Kiraa

    Kiraa Fanatiek lid

    Jul 10, 2012
    1,715
    0
    36
    Dat kan geen kwaad hoor! Je kindje zit de eerste 12 weken goed verstopt dus kan voor je kindje geen kwaad als je valt hihi.. ;) Lekker nog ff van genieten zou ik zeggen! Mijn vk zegt ook dat ik gewoon door kan blijven volleyballen tot zolang ik me er prettig bij voel, al wil ik tot de 40 weken :D Kindje word zo goed beschermd, moet wel heel wat gebeuren voordat je die beschadigd van buitenaf :)
     
  3. tilaena

    tilaena Fanatiek lid

    Sep 11, 2012
    1,378
    81
    48
    zuid holland
    denise er zijn overal calculators voor, ook hier op de site ;)

    skiien kan gewoon hoor lely, vooral de eerste weken zit het goed verstopt achter je schaambeen dus kan geen kwaad.

    @meiden op het wachtbankje, hou vol, ik ga voor jullie net zo hard duimen als voor alle anderen!!!

    @breeze begin nu ook wel heel benieuwd te worden...
     
  4. Madeliefste

    Madeliefste Niet meer actief

    *ook benieuwd is naar Breeze!*
     
  5. Floor32

    Floor32 Fanatiek lid

    Sep 18, 2012
    2,188
    150
    63
    Ja hoop dat het ook snel gaat.. vanavond toch even op ei getest. Maar ook die test omo wit haha blijf wel door klussen gewoon.
    Zou het zo leuk vinden.. maargoed geduld is een schone zaak.

    Net hier de boom gezet. Vanmiddag wel al een gekocht en nu net snel versierd, gezellig!
     
  6. Kiraa

    Kiraa Fanatiek lid

    Jul 10, 2012
    1,715
    0
    36
    Ach wat zijn we toch gek op het klussen :D

    Madeliefste, hoe reageerde je vriend?? Die was zeker wel even trots op zijn trage-superzaad? :D
     
  7. Floor32

    Floor32 Fanatiek lid

    Sep 18, 2012
    2,188
    150
    63
    Hahaha idd die zal zich nu dubbel goed voelen!
     
  8. tilaena

    tilaena Fanatiek lid

    Sep 11, 2012
    1,378
    81
    48
    zuid holland
    hmm krijg net een felicitatie van mijn tante... er was haar wat ingefluisterd, ze wist niet of ik dat wist, maar ze zouden niet verder fluisteren. haha.... nou wist ik dat niet, dus dank je mams... maar ik neem het haar niet kwalijk. Mams heeft niet veel vriendinnen en van haar 2 zussen is er nog maar 1 in leven. Dus ik denk dat ze het gewoon even met iemand wilde delen. En dat snap ik wel. Ze is al 28 jaar alleen (zolang zijn mijn ouders al gescheiden) en het wordt haar eerste kleinkind.

    mits het mams was lol
     
  9. Kiraa

    Kiraa Fanatiek lid

    Jul 10, 2012
    1,715
    0
    36
    Haha mijn moeder is ook gelijk naar haar zus gerend :D

    Moeders & hun 1e kleinkind..... ;)
     
  10. tilaena

    tilaena Fanatiek lid

    Sep 11, 2012
    1,378
    81
    48
    zuid holland
    haha idd heb haar net ff gebeld lol, blijkt ze het toch ook nog aan 1 vriendin verteld te hebben. naja die ken ik al vanaf mijn geboorte dus ook niet zo erg. maar zei ookal tegen mams, vind het op zich niet erg, maar als het mis gaat, moet je ook weer iedereen op de hoogte stellen.
     
  11. Kiraa

    Kiraa Fanatiek lid

    Jul 10, 2012
    1,715
    0
    36
    Ach, daar gaan we maar niet vanuit he?! ;)

    *is klaarwakker*
     
  12. Breeze

    Breeze Actief lid

    Sep 1, 2012
    250
    0
    0
    Hi ladies, hier is ze eindelijk. Heb even twee kerstbomen ingeslagen vanmiddag en ben er net nog één bij mijn moeder wezen brengen.

    Vanmiddag alles goed gegaan, ei lag nog braaf te wachten en was zelfs weer gegroeid naar 18,7 x 20,2 mm perfecte timing dit keer!! En met 4,9 miljoen opgewerkte zwemmers was ook dit keer de donor de stabiele factor.

    Ik zag ook allemaal "tekens" onderweg (lees: wilde ze graag zien): een vrachtauto met Denmark-Holland groot op de zijkant (ik heb een Deense donor), bij de supermarkt bengelde een schuddebol met hierin de naam "[nog geheim]" en dat is de naam die ik aan mijn zoontje zou geven (natuurlijk dat kitsche ding gekocht) en voordat ik de kliniek binnenstapte klonk Mariah Carey met:

    Oh I don't want a lot for Christmas
    This is all I'm asking for
    I just want to see my baby
    Standing right outside my door
    Oh I just want you for my own
    More than you could ever know
    Make my wish come true
    Baby all I want for Christmas is...
    You


    Gaat natuurlijk niet over een baby, maar toch, haha. En laat ik nou tweede kerstdag mogen testen... oftewel ik ben happy en heb er weer alle vertrouwen in deze ronde.

    Floor wel blijven klussen hoor! Ik heb een prima ronde maar zelfs die dure laboratorium testen reageren niet bij mij! Hoeft dus niet alles te zeggen. Wel veel vruchtbaar slijm de afgelopen drie dagen en vanmorgen kelderde mijn temperatuur 4/10 graad naar beneden. Dat zijn wel tekenen dat de eisprong (dit keer heel vroeg) eraan komt.

    Ik ben blij voor je Mama-in-Love dat het nu achter de rug is. Ik hoop dat je snel verder kunt, moet je hormonen gaan gebruiken om zoveel mogelijk nieuwe follikels te maken?

    Slaap lekker allemaal!
     
  13. Kiraa

    Kiraa Fanatiek lid

    Jul 10, 2012
    1,715
    0
    36
    Top Breeze! Ik denk dat dit een positest word! Dat moet gewoon! :)
     
  14. Breeze

    Breeze Actief lid

    Sep 1, 2012
    250
    0
    0
    Ik vind ook dat het moet, haha, en anders begin 2013 ergens! Trusten
     
  15. Madeliefste

    Madeliefste Niet meer actief

    Dat klinkt in ieder geval onwijs positief! Ik duim voor je!
     
  16. SophieJosephine

    SophieJosephine Actief lid

    Sep 24, 2012
    187
    0
    16
    Leiden
    Madeliefste GEELICITEERD! :) TOP!!!

    Ik had ook enorm veel HCG in t begin. Weinig ziek geweest, n plak baby en t is er maar 1. Geniet er van! En succes in t ziekenhuis vandaag.

    Hier weer eens n slechte nacht, ben zooooo moe maar slaap slecht! Klaar wakker omdat ik nog steeds 2 keer per nacht moet plassen grrrrrr...

    Ga t nog maar eens proberen. Truste dames!
     
  17. Denise90

    Denise90 Actief lid

    Oct 22, 2012
    115
    0
    0
    NULL
    NULL

    Ja klopt mijn eerste dag van mijn laatste menstruatie was 4 november met een cyclus van gewoon 28 dagen :)
     
  18. Rica

    Rica VIP lid

    May 16, 2008
    7,521
    105
    63
    Female
    Mama en meer
    Boven de ijssel
    helaas omo witte test... kom maar op met de ongi.
     
  19. Kiraa

    Kiraa Fanatiek lid

    Jul 10, 2012
    1,715
    0
    36
    @ Denise, dan kom ik uit op 11 augustus en dan ben je nu 5 + 3 weken maar in je banner staat 4 + 5 :D

    @ Rica, jammer meis! :(
     
  20. Amely86

    Amely86 Actief lid

    Sep 13, 2012
    433
    0
    0
    Zuidholland
    Klinkt goed Breeze! Zou toch een mooi begin zijn van 2013!
    Al van de schrik bekomen, madeliefste? Vandaag de echo toch?

    Ik heb net weer een afspraak gemaakt bij de gyn! Dacht vanochtend, ben het zat, dat gemodder!!! Mag aankomende dinsdag al komen! Hopelijk mag ik dan aan de eisprongopwekkers! Vind het wel eng hoor! Iemand ervaring, wat kan ik verwachten?
     

Share This Page