Esther zie dat jij je ei hebt gevonden! Whiehhh ik ga duimen dat t raak is van een plakkerd op de goede plaats!!
Van mij nog 4, spannend! Deze morgen een testje gedaan, maar hij is mislukt, kwam zelfst geen controlestreep op. Had ook geen andere thuis liggen.
Brunette he das zuur dat test mislukt is. Vandaag dus nieuwe halen! Succes morgen met testen. Ow wie mn testje wilt zien....in de roze klustrein heeft iemand voor mij daar gepost. Mij lukt t niet via mobiel.
Dank je wel!!!!! Ook al ben ik deze maand niet zwanger, ben zo gelukkig dat mijn lijf het weer gelijk oppakt......natuurlijk geen garantie voor de komende maanden, maar voor nu ben ik blij..... Heb naar je test gekeken en zie hem inderdaad......oh wat hoop ik dat dit niet van de pregnyl is, maar gewoon lekker van een zwangerschap.....
Dat snap ik meid. Je lichaam kan er best v ontregeld zijn. Dus ist mooi dat t weer werkt. Succes meid! Ja t kan nog vd pregnyl zijn. Hou dat wel in mn achterhoofd. Dacht ik test ff om te bevestigen dat t eruit was....uhm ja 2 strepen. Nu twijfels he. Maar goed binnenkort weer testen. T moet gewoon een x raak zijn.
Ik duim ook heel hard voor je. Ik hoop echt heel hard dat je zonder champagne het nieuwe jaar in moet gaan. daar drink ik op!!
Dank je Zwendel. Daar wil ik wel op drinken dan....alcoholvrije champagne dan. Esther idd we houden hoop!!
Ik zit deze topic steeds mee te lezen, omdat ik het wel een "leuk" onderwerp vond. Maar nu moest ik net niezen en kreeg ook ineens dat gevoel. En meteen schoot deze topic door mijn hoofd. Ik heb dat bij mijn vorige zwangerschap nooit gehad. En ik weet nu niet of ik zwanger ben. Maar een heel prettig gevoel vond ik het niet.
Vanmorgen weer getest. Weet t zou t niet doen. maar tja... ik had ze in huis liggen. En de streep wordt donkerder
WHHHHHHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! FOTO FOTO FOTO FOTO FOTO FOTO FOTO!!!!!!!! (liefst van allebei de testen onder elkaar hihi) sodeju, moet zo even weg, maar kom gelijk weer spieken hoor!!!!
Hoi ook ik kreeg een pijnlijke scheut door me onderbuik toen ik net nieste als of er iets knapte daar beneden. Ik heb gister op 7 of 8 dpo vreselijke pijnlijke kramp of pijnscheuten gehad het begin in de middag en deed zelfs zeer bij me bil !! Heb zelf twee paracetamols genomen.. Nooit eerder gehad leek meer op eisprong pijn. En vanmorgen dus bij niezen ook een flinke steek... Zou het ???
Ik heb vanaf de iui van die steekjes. Soms pijnscheuten. Maar meer alsof ze aant trekken zijn in mn buik. Maakt niet uit of ik zit sta loop of wat dan ook. Constant aanwezig. En je hebt de reacties hier gelezen. T zou kunnen. Hoop voor je dat t zo mag zijn.