Hahaha, ik vond de opmerking wel grappig... Ik denk zelf ook een meid, omdat het 2 rechte lijnen zijn en vind de echo best wel duidelijk. Verder stond ik er wel van te kijken toen ze mij de echo lieten zien, ik wist niet dat een kind zo'n atleet kan zijn, hahaha.. De salto's en koprollen waren duidelijk aanwezig...
Aan de 3e foto te zien, zou ik zeggen een jongen Volgens mij lopen de 2 lijnen niet met elkaar gelijk. ( ruggengraat )
Lieve "nubsters" Vandaag echo gehad voor de nekplooimeting..... En is er iemand die iets kan met de onderstaande 2 foto's???? Precies 12 weken vandaag! Liefs, Een nieuwsgierig Bl0empje!
Wil iemand ivm meelezers mij pmen(dus in prive berichtje) wat de nub voorspelt voor ons kindje? Echo is van 12 week en staat in mijn fotoalbum.. Hoop dat het niet al teveel moeite is..
dames hier ook nieuwsgierig of iemand een idee heeft wat het bij ons wordt. heb foto toegevoegd van 12 weken en 1 dag ik heb zelf geen idee hoe en wat ik precies moet zien Bekijk bijlage 292304 Bekijk bijlage 292303 wie heeft een idee?
@welatjuh en alle anderen Zo zie ik het. Het kindje ligt naar mijn inziens niet helemaal recht. Ik kijk ook naar de hoek waarin het beentje staat en vind ik hem dus omhoog wijzen. Ben benieuwd Oh en ik zie ook veel meisjes hoor
@ Loezzz; Dankje! Ben wel nog heel benieuwd naar andere reacties. We hadden het op een andere pagina over de "nub" en daar zeiden 2 dames een meisje.... Spannend!
ik ben ook wel benieuwd hoop dat er meer een idee hebben op bevallingslijst kwam ook meisje voorbij bij mijn foto en loezz denkt dat ook .. wie kan er nog meer iets over zeggen?
Is dit bij het rode pijltje het stukje waar jullie naar kijken? Want dan zie ik hem toch best "plat" liggen of niet.... Of zit ik nu echt helemaal verkeerd te kijken???