Fijn dat je er weer ff bent Cindy!! Heeft iemand tips voor een verkouden E.lise? Ik heb paracetamol, neusspray en luuf. Het is zooo zielig.
Gezellig, leuk.......heb het gezien!! Vanmiddag was ik met Selena in het zwembad (Samira had zwemles) en komt er dus een griet van een jaar of 12 naar ons toe en die gaat de hele tijd aan Selena zitten.....aan haar handjes, wrijven over haar hoofdje, buikje en ze zat aan haar gezichtje Dat was dus in de kleedkamer en die moeder zat erbij.......ik was helemaal perplex. Ja, zegt die moeder, ze is helemaal gek van baby's bla bla bla............ik heb daar zo'n hekel aan he, blijf je met je (vieze) handen van mijn kind af:x:x Even later ging ik in de kantine de fles geven, stond dat kind weer bij me........toen werd ik even niet goed hoor en heb even gezegd dat ik het genoeg vond en niet wilde dat ze Selena in haar gezichtje aanraakte........ik vond het helemaal niet prettig of ben ik nou een muts??
Nee tuurlijk niet. Ik zou het ook niet fijn vinden. Zucht. E.lise heeft het zwaar. Ze slaapt nu al. Niks voor haar. Dus ik ga ook maar slapen. Welterusten.
natuurlijk ben je geen muts Rina. Die moeder had dat kind al moeten corrigeren. Ik zou Zoiets helemaal niet fijn vinden.
Dank je Wat een ellende. Heel de tijd heeft ze gehuild. Nu slaapt ze. (hopelijk). Lang leve de paracetamol.En manlief snurkt overal doorheen.:x Respect voor moeders met een huilbaby zeg.
Goedemorgen, Hier lekker geslapen. Y kwam om 2:30 vannacht. Had ik ook wel een beetje verwacht want papa had haar om 22:30 een flesje gegeven en daar had ze maar 60 cc van opgedronken. Vervolgens kwam de pup om 4:30. Gelukkig ging toen ook de wekker van lief, dus kon ik mooi blijven liggen. S lijkt snachts nu redelijk zindelijk, maar overdag is het nog steeds dweilen met de kraan open, letterlijk en figuurlijk haha. Nouja het gaat vanzelf over. Vandaag weinig op het programma staan. Als ik de auto had gehad was ik misschien wel even gaan kijken naar de bultrug maar ik denk dat de hele dijk al wel vol zal staan. Dus maar een beetje huishouden doen denk ik en verder lekker genieten van mijn meissie. Gisteravond had lief een feestje van het werk en daar natuurlijk alle foto;'s laten zien van haar, en hij kreeg van iedereen meteen te horen jee wat lijkt ze veel op je vrouw. Grappig hoe een gezichtje kan veranderen, want na de geboorte was het 1 gezicht met papa.
Goedemorgen Hier las S om 7 in bed en heeft doorgeslapwn tot 5 vanmorgen, daarna nog tot half 7 en toen vond ze het welletjes! Dus we mogen niet klagen.
klinkt heerlijk Cindy. ik heb net een petticoat besteld voor Y. Leuk voor de kerst, en kan ik daarna gebruiken in de studio voor fotoshoots.
Lekker Cindy! Typisch is dat he River. Toen ze hier geboren was riep iedereen 'Dat is N!'. Nu zeggen ze allemaal dat ze op mijn moeder lijkt . En daar lijk ik weer op. Zit die van jullie ook zo op de handen te sabbelen? Hier de hele dag door. En niet van de honger. Waarom is dat? Verder weinig te melden. Lekker geslapen. Nu is ze weer zoals de laatste week alleen maar bij mama of papa willen liggen
Crypto ze ontdekt zo haar handjes.ze gaat dalijk alles in haar mondje doen om dingetjes te ontdekken!
Echt? Dat wist ik dan weer niet. Ik las overal dat de tandjes dan doorkomen maar dat lijkt me toch wel erg vroeg eerlijk gezegd.
ik las ergens dat ze na de geboorte altijd op hun vader lijken zodat de papa zich meteen verbonden voelt met het kind.
OMG. Mijn moeder is mijn kind echt vreselijk aan het verwennen. Had het met haar over de activity gym van Fisher Price. Komt vandaag de postbode............ ja want hij was in de aanbieding :S. Ik ben echt zo verbaasd over hoe gek ze met I is. HAd eigenlijk verwacht dat het minder zou zijn omdat het haar tweede al is. Maar niets is minder waar.
Goedemiddag! Hier weer een goede nacht gehad. Ik gaf afgelopen nacht om 1.00 uur de fles en hubbie vanmorgen om 6.30 uur en hij bracht ook de kids naar school dus ik kon heerlijk uitslapen, kwam pas om 9.30 uur mijn bed uit hihihi heerlijk Vanmiddag na 15.00 uur hebben we Justin's kinderfeestje nog, we gaan dan uit school meteen met de kids door naar Vianen waar we gaan bowlen en daarna frietjes eten Heb er zin in!!