Gisteren een hele hoop vanille cupcakes gebakken met grote toeven vanille/witte choco roze botercreme.
wil morgen mijn eerste taart gaan maken. misschien iemand een receptje? en hoe krijg ik doe marsepein er mooi omheen? heb het al in huis allemaal.
Bedankt voor je advies. klinkt erg logisch wat je zegt, het decoreren is toch het leukste! maar als je dan zo'n bolletje cake hebt gebakken...dan steek je het stokje erin en dan blijft dat zitten?? of blijft het pas goed zitten als je de candy melt er om heen hebt zitten?
nog even een vraagje. waarmee maken jullie de vlinders/harten of wat dan ook vast. ik ga zaterdag voor het eerst bakken. wou het gister doen maar os er niet van gekomen. wil gewoon een eenvoudige maken dus biscuitecake laagje marsepein of fondant. en dan harten of bloemen erop. maar hoe blijven die dan plakken? en hoe kan ik een ander kleurtje van de botercreme maken? heb een pakje botercreme van de xenos gekocht moet boter bij. maar lijkt me leuk als dat een ander kleurtje krijgt. groetjes
Het kleuren kun je doen met kleurstof (wel eetbare he ) En je fondant kun je evt plakken met royal icing, maar het gaat net zo makkelijk met gewoon wat water. Met een klein kwastje water (niet teveel) op de versiering aanbrengen en erop plakken.
Heey Meiden. Ik ga binnekort cupcakes maken, en maak al wel vaker taarten met botercreme.. Maar wat is nou een lekker en goed recept voor botercreme op cupcakes? Wil wel dat de toef mooi blijft natuurlijk! En hoeveel heb je nodig voor 12 cupcakes? Ligt ook aan de toef natuurlijk.. Graag hoor ik hier wat meer over, alvast bedankt
Vanille cupcake toef (Pagina 1) - Ingezonden recepten - Het "DeLeuksteTaarten" - forum Ik weet niet of de link het doet maar gebruik dit recept. Ik vind ze heerlijk en goed van structuur! Succes
Ik had het volgende recept gevonden voor een luchtige botercreme, heeft iemand ervaring met dit recept? De Leukste Taarten Maak Je Zelf!
Renske, Ik had dit recept even snel gezien. Ik denk dat dit is om een taartje mee af te smeren. Er zit ook geen suiker in (lijkt me niet lekker voor een toef) Had je mijn link al gezien ik gebruik deze verhouding altijd. Deze pas gemaak, met een kopje sterke espresso heb je een lekker mokka smaakje!