die kun je er afknopen begrijp ik? En ik zou een mail/brief naar Gaastra sturen, serieus, ik vind dit gewoon echt niet kunnen, eigenlijk......
Wetend dus hoe schokkend het is, vond je het blijkbaar nodig om het nog even woord voor woord uit te leggen hoe deze dieren gemarteld worden? Ik zit een discussie te lezen waarbij ik meerdere mogelijkheden krijg om de beelden te zien. Vriendelijk sla ik deze filmpjes over omdat het idee wat ik had van hoe het zou gaan al genoeg was om mijn maag meerdere malen om te laten draaien. Er zijn meerdere personen in dit topic geweest die aan hebben gegeven het niet in dergelijke details te hoeven zien, maar blijkbaar maakt dat niet uit. Dankjewel dat je even hebt geholpen om de beelden te visualiseren, ik had graag bedankt van te voren!! @ts, ik heb een icepeak jas van nu denk ik een jaar of 4oud. Daar zit ook een bontkraagje aan, althans t lijkt erop. Eerlijk gezegd ging ik er altijd van uit dat dit nep was. Ik was altijd in de veronderstelling dat bont voor de 'normale' inkomens onbetaalbaar zijn. Morgen toch maar even kijken of ik ergens kan vinden of dit echt pf nep is. Zal best balen als het wel echt is, loop ik dus al 4jaar rond met een jas met echt bond De kraag gaat er hier dan ook gelijk af!! In vervolg dus niet meer standaard aannemen dat het nep is
Ice peak staat er ook om bekend met echt bont te werken. Paar weken geleden heeft de Perry sport om die reden ook een jas van dat merk met bontkraag uit de verkoop gehaald.
Ik zou hem meteen terug gebracht hebben,, het idee alleen al dat ik iemand betaald heb om zo'n beestje leven te villen ( want dat is wat jij nu gedaan hebt )... Om te kotsen!
Ik vind je geen snob hoor. Wel een dierenbeul. En iemand die vergelijkingen maakt die slaan als een tang op een varken. Geen dier in de Nederlandse vleesindustrie lijdt zo erg als een dier dat gehouden wordt om zijn bont. Wasbeerhonden worden anaal geëlektrocuteerd, doodgeslagen of soms zelfs levend gevild om te eindigen als bontkraag. Nederlandse kledingmerken als Gaastra, Nickelson, Airforce en Moscow gebruiken de vacht van wasbeerhonden als bontkraag voor hun jassen. Ik snap niet wat je wilt bereiken met dit topic: beetje knuppel in het hoenderhok gooien kennelijk, want je zit er dus overduidelijk niet mee dat onschuldige dieren verschrikkelijk geleden hebben voor jouw foeilelijke bontkraagje aan je te dure sportjas. Wees er fijn gelukkig mee, maar vergeet niet: alleen BEESTEN dragen bont. Bont voor Dieren :: Campagnenieuws Vermist. Help mee! : Bontkragen PRINT MENSEN, PRINT DIE POSTER EN PLAK DE POSTER ACHTER JE RAAM OF LAAT DE POSTER ACHTER IN PASHOKJES OF TUSSEN KLEDINGREKKEN DAAR WAAR ZE GAASTRA VERKOPEN!!!
@ Zogelukkig, bedankt dat je het nog even zo uitvergroot hier neer zet Ik vind bont echt heel mooi maar ik zou het nooit kopen.. Puur en alleen om de fijne dingen die hier nog even neergezet worden..
Gaastra gebruikt altijd echt bont, was pas nog een actie van Bont voor dieren tegen ze! Bont voor Dieren
Ik zou de jas gewoon blijven dragen, met bontje. Je hebt de jas niet expres met bond gekocht, wat heb je er aan om het dan ook niet te dragen. Zijn die beesten ook nog gestorven voor niks... Door de jas niet te dragen worden ze niet opeens weer levend ofzo. In het vervolg gewoon wat beter opletten als je een jas met bontje koopt.
Hier sluit ik me helemaal bij aan. Als je het van tevoren had geweten had je het waarschijnlijk niet gedaan. Nu is het gebeurd, als je hem terugbrengt komt de wasbeer inderdaad niet meer tot leven en loopt straks iemand anders met je jou jas. Als je je er niet prettig bij voelt, dan natuurlijk wel terugbrengen. Anders hangt hij straks alleen in de kast en dat is zonde van het geld.
Tja in mijn ogen wordt bont dragen op deze manier dus in stand gehouden......... Hij is toch al dood, dus kan ik hem net genoeg dragen. Als iedereen er zo over dacht kunnen we weer met zijn allen complete bontjassen gaan dragen, want ach, het beest is nu toch al dood........ Juist door te weigeren helemaal geen bont te dragen en bepaalde merken met zijn allen te boycotten kun je er aan meedragen dat aan het dragen van bont een einde komt.
Ligt er wel aan wat voor bont het is.. Dat van die levend gevilde diertjes in China is echt heel zielig.. Maar ik ben destijds voor school zelf een keer op een nertsenboerderij geweest hier in NL, en wat ik daar zag vond ik dus eigenlijk erg meevallen.. Die beestjes zaten in best ruime hokken en werden in goede conditie gehouden.. De eigenaar vertelde het zo: als de beestjes in slechte omstandigheden worden gehouden dan wordt de vacht ook slecht en is het bont minder goed, dus eigenlijk worden ze zo goed mogelijk verzorgd, voor zover dat kan in gevangenschap. En die worden vergast en niet levend gevild, dus dat is pijnloos en in een paar seconden.. Niet dat ik zelf bont draag hoor, maar ik vind dat in ieder geval een betere manier dan levend wasbeertjes villen in China oid.. Ik draag geen bont, maar ik eet wel vlees, en voor mij maakt het niet uit of ze dan alleen voor het vlees worden gebruikt of alleen voor de vacht, het is allemaal voor menselijk gebruik..
Dankjewel!Leuk, dat je het ook nog even extra vergroot Ik snap dat je, je er kwaad om maakt. Er zijn hier genoeg mensen die je standpunt begrijpen en zelfs hetzelfde erin staan. Maar is het dan echt nodig om nog.even extra uitvergroot er neer te zetten hoe er met deze dieren om.wordt gegaan. En verwacht je nu dan ook werkelijk dat ik dit voor mijn raam ga hangen? Ik woon op een schoolroute, kinderen van 6jaar kunnen al lezen!! Beetje nadenken voor je allerlei lugubere verhalen neerpleurt zal niet verkeert zijn. Je had ook gewoon een link kunnen plaatsen voor de mensen die het wel nodig vinden om details en foto's hier van te bekijken. Ik pas graag, daarom ga ik dit topic ook niet meer verder lezen, ik heb zelf graag een eigen keuze of ik die details wil weten of niet.
Hier zeg je dit en later in het topic zeg je het bontje kan eraf en ik laat hem toch maar in de kast hangen? Uiteindelijk zit je er dus best wel mee hé Als je het echt namelijk geen probleem vond was je het gewoon blijven dragen. Of had je misschien toch meer gehoopt op andere reacties in dit topic en was dat het doel van je topic? en ben je ook bang voor reacties op straat?
o.a. Maar uit vele onderzoeken is toen gebleken dat ze nog wel meer miste wat dus echt alleen 100% goed kon komen door normaal wat vlees te eten en dan kan je denken, dan mik je toch vitaminepillen in je... maar das natuurlijk ook allemaal kunstmatige zooi en voor zover ik weet niet eens bewezen dat het 100% werkt, dus voor mij niet te vergelijken. weet niet meer wat het precies was, iig ijzertekort en bloedarmoede
Je had bij de eerste zin al kunnen stoppen met lezen,ik heb je niet verplicht mijn bericht te lezen..... schijnbaar was je toch te nieuwschierig.....dus ZEUR niet!!!!!:x