pfffff waarschijnlijk is het mis

Discussie in 'Miskraam' gestart door Lov23, 9 dec 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. mamaatjevan5

    mamaatjevan5 VIP lid

    30 sep 2007
    5.584
    2
    38
    je bent geen zeikerd hoor dat ten eerste, ten tweede denk ik dat het heel normaal is dat je je zo voelt, het zijn nu eenmaal gevoelens die je niet 123 uit en aan kunt zetten kon het maar, echter moet je bij jezelf alle positieve dingen tegenover de negatieve dingen zetten zal het even voor je doen;)

    negatief:
    -bloedverlies begin zwangerschap

    positief:
    -geen krampen
    -geen stolsels verloren
    -bloedverlies is gestopt
    -goede echo
    -kloppend hartje
    -termijn klopt
    -intuitie ;)

    dus hou je vast aan dit rijtje meis en maandag kom je ff een echofoto spammen van je modelletje ;)
     
  2. Lov23

    Lov23 Niet meer actief

    Annabeth ja klopt allemaal wat je zegt......alleen bedacht ik me dat ze misschien ook nog niet zo goed alles kon zien want ik demk zelf een week korter zwanger te zijn. Ik teste pas een week na nod positief en als het volgens cyclus zou zijn zou ik nu idd 6 weken zijn. Maar aangezien ik een week later positief teste ( wat ik overigens bij alle zwschappen heb) denk ik dat ik een week korter zwanger ben.
    Het is ook moeilijk meten natuurlijk zo vroeg. Dus dat ze daarom misschien het vruchtzakje minder goed vond uitzien?

    Wat je zegt over mk klinkt idd allemaal heel erg logisch!

    @mamatjevan5 lief hoor.......ziet er eigenlijk best positief uit hahahaha
     
  3. Lov23

    Lov23 Niet meer actief

    Ik weet dat ik wel al naar de vk mag....heeft ze ook,gezegd. Maar ik kan nog wel wachten....mijn gevoel zegt dat ik kan wachten....misschien een goed teken.!
     
  4. annabeth

    annabeth Fanatiek lid

    21 jun 2011
    1.253
    1
    0
    iets juridisch... ;)
    Groningen
    Het zou natuurlijk kunnen dat je korter zwanger bent. Ze zouden dat wel een beetje moeten kunnen zien aan de hartslag. Dat heeft de VK mij bij de laatste keer uitgelegd. Het hartje gaat vanaf 5w3d kloppen en dat begint langzaam. Iets van 70/80 slagen per minuut. Als je een week of 6-7 bent, knippert het veel sneller.

    En ze kunnen sowieso vroeg nog niet goed meten. Ik ben nu net iets meer dan 7 weken en had afgelopen dinsdag een echo. Volgens ovulatie zat ik precies op 7w0d. De VK zei dat ze toen ook niet goed kon meten en ik zag ook wel dat ze moeite had het kindje echt helemaal goed in beeld te krijgen zonder de dooierzak mee te meten. Ze kwam bij mij op een meting van 6w5d, maar zei er dus ook direct bij dat dat niet betrouwbaar was.

    Heb jij een foto mee gekregen van je echo? Misschien kunnen we meekijken? En weet je ook hoe groot je kindje ongeveer was?
     
  5. annabeth

    annabeth Fanatiek lid

    21 jun 2011
    1.253
    1
    0
    iets juridisch... ;)
    Groningen
  6. Lov23

    Lov23 Niet meer actief

    Geen idee annabeth ik weet niet meer wa ik gezien heb.....het is idd erg moeilijk om nu te meten....of ik maak langzaam hcg aam dat kan ook.
    Nee heb geen echo meegekregen helaas....maar het hartje klopte al dus ik moet wel langer dan 5 weken zwanger zijn geweest toen.
     
  7. Lov23

    Lov23 Niet meer actief

    Ik weet wel dat toen ze aan het meten was ze uitkwam op 6.1 ... Maar ja we zullen maandag zien wat er gebeurt....als eerst maar eens alles goed is...
     
  8. sabrinab1986

    sabrinab1986 Fanatiek lid

    9 okt 2012
    1.180
    278
    83
    NULL
    NULL
    ja klopt er hebben al 2 meiden 2x 9 maanden in mijn buik geleefd vind het zo spannend maar zet het wat van me af zodat de klap donderdag mis wat minder hard aankomt als het mis is
     
  9. Lov23

    Lov23 Niet meer actief

    Ja doe ik ook.........we duimen voor ons beiden !
     
  10. Trinity

    Trinity Fanatiek lid

    7 nov 2012
    1.176
    0
    0
    Overijssel
    Hoe verder je bent hoe meer er te zien is. Was des tijds bij mij ook zo, ik kon ook wel eerder bellen als het moest als ik het zelf niet meer zou uithouden. Maar hield mezelf voor hoe verder ik ben hoe meer er te zien is. Zo kwam ik er uiteindelijk ook, ik moest ook wachten in onzekerheid voor 2 weken en die waren niet erg leuk. Ik kan me behoorlijk goed indenken hoe jij je nu moet voelen.

    Hoelaat heb je de echo maandag? Hopelijk wel vroeg, want dan hoef je niet de hele dag erop te wachten.
     
  11. Lov23

    Lov23 Niet meer actief

    12:30
    Ja dat zei de vk ook......we hebben echt een week nodig om goed verschil te zien......
    Ik wacht ook gewoon hoor.......een echo eerder verandert niks ... De natuur beslist voor me nu.
     
  12. maja246

    maja246 Fanatiek lid

    7 okt 2009
    1.468
    30
    48
    Sterkte met wachten meid, gelukkig krijg je hier veel steun zie ik.

    Natuurlijk kan je niets anders dan afwachten, maar natuurlijk altijd fijn om hoopvolle verhalen te lezen.
    mijn laatste zwangerschap had ik ook een raar vruchtzakje bij die termijn, nul hoop gezien mijn geschiedenis, maar dat is dus wel goed gegaan.

    Succes meid, ik hoop het beste voor je!!
     
  13. Lov23

    Lov23 Niet meer actief

    Ja doet me echt goed om dan zo'n verhalen te lezen....
    Het is bij mij natuurlijk die combi van...bloedverlies echo maken en dan die vruchtzak wat niet goed was...

    Maar we weten maandag meer......nog een weekend en dan is het zo de dag. Nu ben ik weer een beetje bang voor maandag:cool:....
     
  14. Jeniyah

    Jeniyah Niet meer actief

    Duim voor goed nieuws meid!!!
    Echt heul spannend..
     
  15. Lov23

    Lov23 Niet meer actief

    Lief jen dank je!
     
  16. xylina

    xylina Fanatiek lid

    20 dec 2011
    1.678
    0
    0
    ik werk in de gehandicapte zorg voornamelijk nacht
    zuid holland
    Hey Lov, miste je al in test topic:(

    Wil je even veel suc6 dit weekend en dat maandag een super mooie echo hebt!
     
  17. Lov23

    Lov23 Niet meer actief

    Ja lees wel mee soms maar even geen zin in testjes:)

    Dank je!! Hoop dat ik weer lekker kan komen turen:)
     
  18. Essje

    Essje Fanatiek lid

    9 feb 2011
    2.177
    372
    83
    Vrouw
    Vastgoedadviseur
    Noord-Holland
    Hee meid, spannend hoor! Gelukkig is het mijne maandag, op naar de volgende goede echo!
     
  19. maja246

    maja246 Fanatiek lid

    7 okt 2009
    1.468
    30
    48
    Dat begrijp ik meid, ik weet maar al te goed hoe is om op zo'n spannende echo te moeten wachten. Hoe je er naar uit kan kijken en tegelijkertijd tegen op kan zien.
    Duim voor je!
     
  20. Lov23

    Lov23 Niet meer actief

    Mijne maandag? Snap m even niet hahaha...

    Ja we gaan ervoor!
     

Deel Deze Pagina