Toevallig vorige week voor t eerst naar de bios geweest met onze dochter van bijna 3,5 jaar (K3 film). Groot succes! Volgende keer moeten we naar een prinsessen film
Vorige maand zijn we naar de club van sinterklaas film geweest. Ze vond de film heel leuk, maar vroeg na 20 minuten al of we naar huis gingen haha. Ze kan niet zo goed op 1 plek stil zitten. En als er muziek komt wil ze lekker meedansen.
Vorige week met mijn oudste naar de K3 peutervoorstelling geweest. Ze is bijna 4 en dol op televisie kijken. Je zou denken dat de bios echt het ideale uitje was. Nou niet dus... met nog een kwartier te gaan zei dochterlief: "kom mama,laten we nu maar gaan. Het is tijd om lol te gaan maken"
Ik ben vorige week met mijn dochter van 3 naar de K3 film geweest. Een speciale peuter/kleuter voorstelling. Dan gaat het licht niet helemaal uit en geluid is iets zachter. Dat was maar goed ook, want je hoorde veel kinderen klagen over dat het donker was. Mijn dochter vond het geweldig. Wel af en toe uitgelegd wat er gebeurde. Was wel een lange zit, op het einde wilde ze wel naar huis. In januari gaan we naar Nijntje, heb daar kaartjes voor gewonnen.
De eerste keer begin dit jaar naar de sprookjesboom film. Demi was toen 3,5 jaar. Ze vond het heel mooi maar tegen het einde was ze het ook wel zat. De tweede keer was een paar maanden terug toen zijn we naar sammy 2 geweest. Demi was toen dus 4 jaar. Ze vond het mooi maar soms ook eng dat het een 3d film was.
Met 2,5 voor het eerst naar de sprookjesboom film, ging echt hartstikke goed. Inmiddels ook al 2 keer naar een theater voorstelling geweest en dat gaat ook heel goed.
Deze zomer geweest met de oudste van toen bijna 3 en nog 2neefjes en nichtje naar Ice age4 3D. Hij vond het super leuk! Alleen de brilletjes waren geen succes, dus ik ga voorlopig niet meer naar 3D films
Ik ben een paa weken terug ook naar tinkerbell geweest met mijn dochter van 3. Nu willen mijn ouders ook een keer met haar naar de bioscoop. Ze rijden nu vaker met haar langs de bioscoop en dan zegt ze oma kom we gaan naar de film hihi. Maar er draaien nu weinig films geschikt voor haar leeftijd en ze willen niet naar k3 maar naar een tekenfilm. Nu zagen ze niko 2 maar die is eigenlijk voor 6 +. Ik heb ze dat al gezegd van liever niet. Maar wat is jullie ervaring met zo'n film bij een 3 jarige?
Kijk even goed naar je dochter. De ene 3 jarige is de andere natuurlijk niet. Ik heb net de trailer bekeken en mijn dochter zou wel heenmogen. Maar die vind bv shrek en sneeuwwitje ook helemaal geweldig en die zijn ook voor 6+. Ze vind ook niet zo snel iets eng.
ben benieuwd hoe jullie de film hotel transsylvanie van die monsters eng vinden voor de kids hoe oud denk je ongeveer als je bent geweest ? gr jmm
Ik ging voor het eerst met mn dochter toen ze 3 jr 4 maanden was. We gingen naar Tinkerbell, niks engs aan, zou je denken. Halverwege moest ze heel hard huilen (incl. IK WIL NAAR PAPA TOE ) omdat de zusjes (tinkerbell en sneeuwkristal) niet meer bijelkaar mochten zijn, oeps, ze zat toch wel flink in het verhaal. Toch maar volgehouden tot het eind, want ik dacht aan het eind komt alles goed en anders wil ze straks nooit meer naar de film Gelukkig kwam het goed maar voordat het goed kwam, waren er nog grote witte uilen met harde muziek, dat maakte ook indruk, die uilen heeft ze het nu nog over Maar ze heeft het er wel over dat ze weer naar de bioscoop wil, maar voorlopig stel ik het nog even uit of het moet echt een peuterfilm zijn...