IVF/ICSI deel 4!

Discussie in 'MMM clubs' gestart door brabbel1988, 26 sep 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. NinaD

    NinaD Niet meer actief

    Babii,
    Wauw.....wat heftig en zwaar! Geen woorden......:(
    Eerlijk gezegd vroeg ik het me af waarom jouw man was overleden, maar ik durfde het niet te vragen. Ik was bang dat je het niet prettig zou vinden.
    Wat geweldig dat jullie wens is uitgekomen en dankzij hem nu ook de mogelijkheid voor een tweede! :)
     
  2. llkh1984

    llkh1984 Fanatiek lid

    4 sep 2012
    1.417
    1
    0
    NULL
    Den Haag
    @babbi, zal het eens met ml gaan overleggen. Maak me altijd wel zorgen om zijn hart. Toen hij 5 was heeft hijeen open hart operatiegehad, ASD. Nu eens in de zoveel tijd 5jr, maar de afgelopen controle was ij vergeten, moet hij terug. Gelukkig net weer geweest, en zag het er gelukkig allemaaal nog goed uit.
    Ik schok zou er van jouw onderschrift, en je had me toen naar jeeigen verhaal verwezen. Pffff ..... Kan met 'gemak' ook ons overkomen. Klinkt misschien raar, en bij ons zou er nogeen aanleiding naar zijn. Heftig hoor! En zo zo kanp hoe je je staande houd. Dikke knuffel!


    @tat, hoevoel jij je nu?? Aleen beetje gewent aan het idee, en op de roze wolk??
     
  3. spannendetijden

    spannendetijden Fanatiek lid

    9 jun 2008
    4.817
    830
    113
    medewerkster management ondersteuning ( en daarbij
    bij mn grote liefdes
    Ff over Derek: ik weet niet wat ik wel en niet moet geloven. Maar..hij is ooit bij vrienden van ons thuis geweest en dit was zoooo mooi! Zo fijn!!

    Whahah zonnetje!! : mijn geheugen is niet als een vergiet…die is gewoon gedeactiveerd! Haha ik werk nu vooral met (heeeel veel) briefjes! Die plak ik overal!
    Jullie zijn ook lekker bezig in de babykamer/ huis :D leuk hor!!! Geniet ervan!!!
    Wel jammer dat jullie neefje(s) en zo ver wonen.
    Die van mn zus wonen op 10min fietsen (als je ontspannen fietst) maar zie ze nooit  helaas

    Babii: ben benieuwd!! ;) zou toch wat moois / bijzonders zijn zeg! is het wel je bedoeling om ze terug te laten plaatsen ?! (rare vraag miss maar wij hebben het hier toen besproken en als man overlijd zou ik mn emmys laten vernietigen…hoe moeilijk dat ook wordt/is)

    ninaD: hahaha thanx voor je mening haha en ik sluit me ook bij jullie aan!! En …manlief heeft t erover gehad hor…ze gaan eerder! (bleek achteraf dat mn schoonzus en beste vriendin (hij gaat met hun partner) het er ook al over hadden gehad hihi)
    en ik heb gekeken op internet en ben nu flink aant trainen haha
    Wat fijn dat jullie een intake in DD hebben!!! :D go for it girl!!! Hartstikke goed! en goed dat jullie/je afleiding hebt gehad! Altijd fijn he?!
    En veeeel plezier op jullie minivakantie!! :D geniet er samen maar lekker van! En daarna…met een zeeeer positief vooruitzicht naar DD!!!

    LLKH: DAT klinkt als op en top zwanger hihi! Geloof t nou maar ;)
    Wanneer mag je voor eerste controle?!?!

    Tat: altijd fijn zo’n extra bevestiging!!! :D maar dat het goed zat…dat wisten we lekker al ;) hihi ik had toen ook zooo de zenuwen voor mvm! Maar tis een feit….hij is geknald bij je! Nu idd op naar volgende week ! spannend hor!! (en vooral leuk!)

    MIL: ben benieuwd meid!!!!! Op naar top resultaat bij de test!!!!

    Ego: gister zijn manlief en ik naar de woonwinkel geweest en….we hebben t laminaat voor de babykamer binnen :D whoehoe!!!! zoooo blij mee!!!! Meteen voor de overige slaapkamers boven zelfde gekocht. Gister is man ook wezen klussen in beeb kamer…vind ik zoooo fijn!!! Ik kan er echt van genieten om in die kamer te lopen, zie t plaatje dan voor me! En nu gaan we steeds verder naar dat plaatje!!! :D weten ook al wat we willen qua muur kleuren dus missie van t weekend is, behang in die kleuren zoeken hihi
    Verder zijn we van het weekend weer oom en tante geworden!! Erg leuk!!!! en hoop gauw op kraam bezoek te gaan! Ben zeeeeer benieuwd naar ons nieuwe nichtje :D
    Nu zit ik op mn werk en moet tot half 6 maar ben zooooo moe!!!!  ik slaap ook voor geen meter! Óf ik wordt om de haveklap wakker, óf ik droom maf, óf ik lig gewoon niet lekker! Heeeel irritant! Maargoed…vrijdag weer echo dus zullen de zenuwen wel zijn hahaha
    En ik lag zo te woelen door t piekeren dat ik man wakker heb gemaakt en heb verteld waar ik me allemaal druk om maak :D (we moeten nog zoveel!! En voor je het weet is het zover! En hij gaat nog op vakantie en werkt nog weekenden en we gaan nog weekendjes weg en als je dan beseft dat je zw.verlof over 12wk al begint….paniek!! hahahaha) dat luchtte wel op, en slapen ging daardoor iets beter! Van de week maar met agenda’s aan tafel zitten…en plannen maken!
     
  4. llkh1984

    llkh1984 Fanatiek lid

    4 sep 2012
    1.417
    1
    0
    NULL
    Den Haag
    ST; 31 december eerste controle. vandaag komt MvM, ik schok vanochtend heel heel erg, moest plasje opvangen endacht weetjewat ga ik daar ook even mee testen, dus ik een predictor er inhangen, man wat duurde dat lang voordat daar een klein streepje opkwam zeg. Nu issie in middels overduidelijk. dus als ze met een test van 25mg komt weet ik het duurt ff maar posi gaat ie zeker worden.

    vanochtend licht ontbeten en gelijk daarna misselijk, ff okugerst genomen en nu wat aan het drinken en het wordt al wat beterder. Hoewel ik er zeker van geniet is het ook onwerkelijk nog wel.

    Hier is de babykamer eigenlijk al bijna helemaal klaar. toen we hier kwamen wonen hebben we een zwart/wit behangetje opgehangen, en een jaar of 2 later een lime groen gordijn omdat het anders te warm wordt in die kamer.
    Heb al een box van een buurvrouw gekregen toen haar zoontjes eruit waren, en ik heb wat leuke assecoires, alles limegroen en woezel & pip.
    We hoeven echt alleen de grote uitgaven nog, commode, kastje en 1 of 2 bedjes. als het er nu 2 zijn dan liggen ze zolang ze klein zijn op 1 kamer, pas als ze naar een groter bed overgaan, krijg ieder een eigen kamer.

    Zit nu op MvM te wachten, maar die is nu inmiddels al weer wat telaat, hopelijk is ze er snel.

    balen dat je alleen zo slecht slaap, dan blijf je een soort van moe. ik wordt snachts wel 2e wakker om te plassen (normaal dus nooit) maar slaap daarna goed weer verder. Ik kan alleen niet tegen geluidjes, dan blijf ik wakker liggen. dat had ik al toen ik begon met het prikken van de hormonen hoor, heb toen manlief met zijn gesnuif/gesnurk en geknarsetand verbannen naar de logeerkamer. zodra hij klaar is met zijn verkoudheid, mag hij weer terug naar de slaapkamer, als hij maar wel ze antisnurkbitje draagt (die wilt hij nu niet in omdat hij verkouden is). Nu slapen we tenminste allebei;)
     
  5. Tat76

    Tat76 Fanatiek lid

    20 jan 2011
    1.288
    0
    36
    Vancouver
    nieuwe banner ST?? :D
     
  6. Tat76

    Tat76 Fanatiek lid

    20 jan 2011
    1.288
    0
    36
    Vancouver
    llkh lieverd, die predictor testen zijn k&% !! Die van mij bleef ook superlicht! En die test van MvM knalde bij mij (zie mn album :D) binnen no-time!
    Ik heb gisteren en vanmorgen ook al mn eerste plasje opgevangen :) Ik mag tm 27 februari! Is echt lang!
    Misselijk ben ik nog steeds niet. Vanmorgen nog wat laatste kriebelhoestjes die los kwamen en dan moet ik wel ff slikken, maar echt niet dat ik boven de pot moet hangen. Zou wel een soort van bevestiging zijn ofzo, hahaha!
    Moe daarentegen, man man man! Vanmorgen onbewust 3 keer gesnoozed en toen schrok ik ervan hoe laat het al was, pffff!

    Kinderkamer durfde ik de afgelopen jaren nog helemaal niet aan te denken, dat was echt een brug te ver nog.
    Nu willen we ook weer terug naar het zuiden verhuizen, dus de vraag is ook of we echt ook in dit huis een kamertje moeten maken of in het nieuwe huis.
    Eerst maar eens met de bank babbelen ;)
     
  7. butterfly stars

    butterfly stars VIP lid

    14 jan 2008
    6.766
    0
    0
    HR
    Zuid-Holland
    Lieve tat wat een mooie test.

    All knuffel ja heb niet veel te vertellen... ik ben nu niet bezig sorry dat ik zo stil ben maar lees wel mee


    wat wel raar was is dat ik droomde zwanger te zijn:( Werd heel verdrietig wakker ervan
     
  8. llkh1984

    llkh1984 Fanatiek lid

    4 sep 2012
    1.417
    1
    0
    NULL
    Den Haag

    zowwww das een knaltest!!!
    Gisterochtend had ik ook zo een kriebelhoestje, vanochtend gewoon misselijk, bijna nog niets gegeten, zo maar eens ff doen, maag draait zit om.
    Predictor zeker Ktest.
    Hier is net MvM weg, bij mij was ze eigenlijk te vroeg met testen, mag pas met 1 week overtijd. tja ik ben pas 4 weken 4 dagen. (mag eigenlijk ook niet, maarja we hadden met de feestdagen en mijn werk geen andere mogelijkheid) Ondanks dat staat er toch een mooie streep, en zo als je zelf al zei een hele belangrijke. Deze testen nemen pas waar tussen de 50-100 terwijl een predictor met 25 al waar zou moeten nemen. nou ik had hier na aan halve minuut al een dun streepje, en toen hij was opgedroogd werd hij steeds beter te zien.


    Ik mag 2e kerstdag beginnen met plassen 2 januari wordt de eerste opgehaald en 6 maart de laatste ophaal.


    De grijns is nu helemaal niet meer van me gezicht af te krijgen:D


    *edit* mijn test ook in mijn album;)
     
  9. Mama-in-love

    Mama-in-love VIP lid

    11 mei 2010
    7.354
    158
    63
    Vrouw
    Verpleegkundige
    Een bezorgd vrouw ging naar haar gynaecoloog en zei:

    ' Dokter, ik heb een ernstig probleem en heb uw hulp dringend nodig! Mijn baby is nog niet eens 1 jaar oud en nu ben ik alweer zwanger. Ik wil geen kinderen zo kort achter elkaar.'

    Dus de dokter zei: 'Ok en wat wilt u dan dat ik doe?'

    Ze zei: ' Ik wil dat u mijn zwangerschap beëindigd, en ik reken er op dat u mij helpt.'

    De arts dacht er even over na, en na een ogenblik stilte zei hij tot de vrouw: ' Ik denk dat ik een betere oplossing voor uw probleem heb. Het is ook minder gevaarlijk voor u.'

    Ze glimlachte, er van uitgaande dat de arts haar verzoek ging inwilligen

    Vervolgens ging hij verder: 'nou, ziet u, om te bewerkstellingen dat u niet voor 2 baby’s tegelijk hoeft te zorgen stel ik voor om de baby die u nu in uw armen heeft te doden. Op deze manier kan uw lichaam goed uitrusten voor dat u van de andere baby bevallen gaat. Als we toch één van de baby’s gaan doden, maakt het niet uit welke van de twee het is. En er is ook geen enkel risico voor uw lichaam als u er voor kiest de baby in uw armen te doden.'

    De dame was geschokt en zei: ' Nee dokter! Wat vreselijk! Het is een misdaad om een kind te doden!'

    'Helemaal mee eens', antwoordde de arts. 'Maar u leek er geen probleem mee te hebben, dus ik dacht misschien is dit dan de beste oplossing.'

    De arts glimlachte, realiserende dat hij zijn punt had gemaakt.

    Hij overtuigde de moeder ervan dat het geen verschil maakt in het doden van een kind dat al is geboren en een kind dat nog steeds ongeboren in de baarmoeder zit. De misdaad is hetzelfde!

    Als u het eens bent, klik dan op DELEN.

    Samen kunnen wij helpen om kostbare levens te sparen!

    Liefde zegt, 'Ik offer mezelf op voor het welzijn van de andere persoon.' Abortus zegt, 'Ik offer de andere persoon op voor het welzijn van mezelf.'
     
  10. Mama-in-love

    Mama-in-love VIP lid

    11 mei 2010
    7.354
    158
    63
    Vrouw
    Verpleegkundige
    Wilde hem even delen ;)
     
  11. spannendetijden

    spannendetijden Fanatiek lid

    9 jun 2008
    4.817
    830
    113
    medewerkster management ondersteuning ( en daarbij
    bij mn grote liefdes
    Llkh: en en en ?!?! hoe was t met mvm?!?!?! Spannend he?! ;) veeeeel plas succes :D
    En 31dec…moooooie dag! :D (had je al verteld maar was t weer kwijt :S)
    Ooh en hier WAS de babykamer ook af. Alleen deze is nu in gebruik voor kids van zwager. Daarbij vind ik de style niet leuk en de kamer ernaast is ruimer. Dus we gaan die helemaal nieuw maken voor ons ukkie :D (er is al genoeg 2e , 3e hands hihi)
    - Lees net je mvm antw. ik was iets van 5 wk en toen was ze ook bang dat er niets zou verschijnen maar lekker puh toch wel :D hihi
    Gefeliciteerd!!!!!

    Tat: Jaaaa :D was het je opgevallen?!?! Vond die andere ook wel erg leuk, maar dacht,,,,tijd voor nieuwe ;) hahaha ff afwisselen!
    En WAUW wat mag jij hooooop plasje inleveren :D ik heb toen ook echt 10wk meegedaan maar was ook nog op vakantie een maand  helaas! en ben niet zo’n goede drinker (al heb ik nu steeds mega dorst) dus ik kwam soms net aan tot halve fles per dag  maargoed…iedere plas is er 1 !
    Ik ben tot op vandaag niet misselijk geweest, wel heb ik in week 9 tot 13 afkeer tegen vlees gehad! En werd niet lekker van de geur. (overigens niet alles vlees) maar idd wel moe moe moe
    Als je kan…lekker je rust pakken meid!!!

    BS: dikke knuffel schatje!! Die dromen zijn soms zoo mooi maar soms ook zoooo niet leuk!!!! xxxxxxx
    En dat je ff niks te melden hebt….logisch toch skat!
    Heb je mn pbtje gelezen?!

    Ik ga straks ff albums gluren dames :D

    MIL: mooi !!!! en ik ben het met de dokter eens ;)

    ego: heb vandaag zooo behoorlijk de pest in mn werk!!!! nou meer in de gang van zaken ! blehhh en dan moet je nog de hele dag! gelukkig ben ik morgen vrij
     
  12. zeehondje

    zeehondje VIP lid

    30 okt 2007
    5.754
    0
    36
    Leerkracht
    Zuid-Holland
    Haha, allemaal plasspaarders voor MvM, super!!!
     
  13. butterfly stars

    butterfly stars VIP lid

    14 jan 2008
    6.766
    0
    0
    HR
    Zuid-Holland
    st ja moppie moet nog reageren knuffel
     
  14. Sammy88

    Sammy88 Fanatiek lid

    30 mrt 2011
    3.922
    1
    38
    den haag
    even een vraagje. ik verloor sinds 22 nov heftig bloed! dat duurde ongeveer 5 dagen. nou deed il net clearblue ovu test en ja hoor een smiley! kan dat zo laat pas me ei ? of kan die vals positief zijn?
     
  15. butterfly stars

    butterfly stars VIP lid

    14 jan 2008
    6.766
    0
    0
    HR
    Zuid-Holland
    Sammy dat kan..
     
  16. zeehondje

    zeehondje VIP lid

    30 okt 2007
    5.754
    0
    36
    Leerkracht
    Zuid-Holland
    Je zit dus nu op dag 27? Da's wel laat ja, maar het zal vast wel kunnen, lange cyclus.
    Volgens mij zat ik altijd rond de 21/22 dagen bij m'n eisprong. Zal nog een keer testen vanavond of morgen met de tweede urine.
     
  17. zonnetje1980

    zonnetje1980 Fanatiek lid

    9 feb 2009
    4.405
    11
    38
    in mijn huisje
    @ST: jammer dat je zoveel toestanden op je werk hebt. Is altijd vervelend. En zo herkenbaar.
    En jij dus ook een slecht geheugen, dat van mij functioneert op zich nog wel hoor, alleen vergeet heel veel dingen. Waar ik sleutels laat, dingen die ik moet halen enz.
    En jullie schieten dus al beetje op met babykamer. En de stress is begrijpelijk. Aan de andere kant is je man ook in de week soms thuis dat hij wat kan doen toch.
    En mijn complete schoonfamilie woont niet naast de deur. Dus neefje en nichtje zie ik weinig inderdaad (nichtje is nu een week of 3 oud). Jij dus ook weer tante geworden.
    Wij moeten echt ruim een uur rijden als er geen file staat. In de spits doe je er als je pech hebt 2 uur over. Dus zeggen ook niet we gaan even een avondje langs. Is eerder het weekend en de laatste tijd erg drukke weekenden gehad.

    @Tat: fijn dat de test duidelijk was. Was daar toen ook bang voor en heb me dus pas na mijn echo aangemeld. Dus ben pas begonnen met 8 weken.
    En het schiet al op voor de echo, nog minder dan een week.
    En ook nog verhuisplannen. Heb je nu een koop of een huurhuis? Maar ik snap je wens om terug naar het zuiden te willen. Daar kom je toch ook vandaan.

    @llkh; jij ook al opgegeven voor MvM, heel goed. Ik was erg laat vanwege de onzekerheid.
    Hier is de kinderkamer dus totaal nog niet klaar. Ben dit jaar in mei verhuisd na een half jaar flink klussen en nu dus nog bezig. In ons vorige huis was de evt kinderkamer wel helemaal klaar, evt alleen nieuw kleurtje op de muur.

    @MIL: kreeg kippevel van je stukje. Mensen denken soms zo makkelijk over abortus. Terwijl wij een hoop moeite moeten doen voor een wondertje. Maar het is wel een goed punt van de arts.

    @Sammy: door de miskraam kan je hele cyclus in de war geschopt zijn.

    @BS: ik snap dat je wat minder actief bent, was ik zelf ook een tijdje buiten de behandelingen om. Nu afhankelijk van hoe druk ik het heb. Maar lees meestal wel dagelijk trouw mee, maar vaak via telefoon.

    @kwalen: hier ook niet echt misselijk geweest. Wel vaak last van maagzuur en misselijk gevoel, maar nooit overgeven. Zolang ik af en toe maar beetje misselijk ben vind ik het prima. Geeft toch een bevestiging dat ik nog zwanger ben. Net als de gevoelige borsten.
    Vandaag nog op pad geweest voor een broek, maar waar ik was verkochten ze ook geen positiemode meer. Wel een legging gekocht voor op mijn vrije dagen onder een jurkje.
    Moest wel lachen, want in mijn eigen spijkerbroek die ik nog net pas zie je niet zoveel van mijn buik, maar in die legging zie je toch echt wel dat ik een buikje krijg.

    Hier ga ik vanavond kijken voor een kamertje. Weet niet of het wat is. 4 jaar geleden vonden we hem erg leuk op de foto, nu twijfelen we maar gaan toch even kijken. Is via een kennis, die heeft hem al jaren op zolder staan.
     
  18. Tat76

    Tat76 Fanatiek lid

    20 jan 2011
    1.288
    0
    36
    Vancouver
    BS, dikke knuf voor jou!! Dan wordt je zo met zo'n raar gevoel wakker, eerst blij van de mooie droom en dan verdrietig omdat de werkelijkheid nog zó anders is.

    Zonnetje, dus jij past je kleren dus nog gewoon met 12 weken! Was benieuwd wanneer je iets zou gaan zien. Maar jij gelukkig ook weinig kwaaltjes! Maakt je wel onzeker soms. Ik twijfelde ook hoor met MvM, maar zij zei al:elk plasje is er 1! En daar heeft ze gelijk in!

    Sammy, zou best kunnen dat je lijf flink van slag is nog. Ff klussen voor de zekerheid kan nooit kwaad ;) Ik moet eerlijk zeggen dat ik dat helemaal niet durf nu :)

    Keimooi ST! Fijn te weten dat wij mmm meisjes dus de misselijkheid bespaard wordt lijkt wel :D

    MIL, heftig verhaal ja. Vanavond schijnt ook dat 4 handen op 1 te beginnen. Over tienermoeders....rokend, drinkend....pfff! Dat kan allemaal kids krijgen en wij moeten daar zo'n moeite voor doen, laat staan als je wilt adopteren dan wordt je van top tot teen doorgelicht. Oneerlijk, bah!

    Rest zwaai!!
     
  19. zonnetje1980

    zonnetje1980 Fanatiek lid

    9 feb 2009
    4.405
    11
    38
    in mijn huisje
    Mijn broeken zitten vanaf week 6 of 7 al strak hoor. Heb nog maar 2 broeken die ik aan kan. En draag op vrije dagen wel een zwangerschapsbroek.
    Het is per persoon heel verschillend wanneer je wat gaat zien. Bij mij waren het ook deels mijn darmen die op zetten.
    En ik denk dat als je slank bent het ook eerder zichtbaar is dan bij mij met maatje 44/46 en al een flink buikje van mezelf.
    Zijn dames die met 20 weken nog hun kleding aan kunnen en dames die al vanaf week 6 er niet meer in passen.

    Dus is weinig over te zeggen eigenlijk.
    En ik heb wel kwalen hoor, maar ik vind het reuze mee vallen met de reactie die ik altijd op de hormonen had.
    Vooral vaag misselijk, weinig trek, last van darmen, gevoelige borsten en soms steken in buik, met omdraaien in bed. En de eerste week dat ik overtijd was veel krampjes. Dus wel klachten, maar niet overdreven.
    En heel erg moe inderdaad
     
  20. Tori3

    Tori3 Fanatiek lid

    15 jan 2010
    3.018
    1
    0
    Financial Controller in de vastgoedbranch
    Noord-Holland
    Ik kan dat voorstukje van dat programma niet meer zien trouwens... zo'n tienermoeder die rookt en het over bier heeft... BRR, krijg ik echt de koude rillingen van.
     

Deel Deze Pagina