Zo trots op.... MIJ!

Discussion in 'De lounge' started by NoukjeTygo, Dec 14, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Kimmuh

    Kimmuh Fanatiek lid

    Oct 23, 2007
    1,679
    0
    36
    Toppie!!
     
  2. NoukjeTygo

    NoukjeTygo Fanatiek lid

    Apr 3, 2012
    1,379
    0
    0
    even een kleine schop omhoog..

    Er kwam nog méér goed nieuws en ik ben momenteel even de gelukkigste vrouw van de wereld. (totdat er iets mij van de roze wolk afstoot, uiteraard)

    Mijn baas vroeg me hoe het ging in de privé situatie en ik vertelde hem van onze plannen. Vertelde hem over mijn opleiding, over mijn vriend en hoe het nu gaat etc.
    Het bleef even stil en hij vroeg me in hoeverre ik überhaubt nog bij Appie wil blijven werken.
    "tsja, ik kan er niet van rondkomen en op deze manier investeer ik in een inkomen waarvan ik dat wél kan. Maar als ik hier meer kán werken waardoor ik dus wél rond kan komen blijf ik met alle liefde want ik vind het hier ontzettend gezellig!"
    Turns out, meneer zat te vissen en kwam vervolgens met de opmerking "je dag wordt nu nog beter. Ik heb het erdoor gekregen bij het hoofdkantoor. Je kunt hier 25 uur komen werken ipv 12 máár ik mag maar een half jaar verlengen. Als jij je werk net zo blijft doen als dat je het nu doet hoef je je er over een half jaar waarschijnlijk niet eens druk om te maken."

    WAAAAAAAAAAAH! Mijn uren zijn verdubbeld! Ik kan vijf dagen werken! Daarbij dus OOK nog eens gehoord dat mijn vriend een 20-urige baantje heeft gekregen bij de Febo en dat het zeer waarschijnlijk nog uit te bouwen valt naar 30 uur.

    En die opleiding? Ga ik gewoon alsnog doen. Punt.
    dat papiertje is alleen maar fijn en is iets wat ik toch in de toekomst wil gaan doen dus om dat achter de hand te hebben lijkt mij een strak plan.
    Tsjemig, wat een dag :D:D:D:D:D
     
  3. mona23

    mona23 Niet meer actief

    Wat fijn! Niet om reacties uit te lokken, maar mag ik je er wel op wijzen dat je voor gastouder wel een verklaring voor goed gedrag nodig hebt ( ook partner waar je mee samenwoont) ik heb toendertijd je topic gevolgt over je vriend die vastzat.

    Weet niet of je je hier van bewust bent?

    Veel succes, en knap dat je je leven zo goed op de rit krijgt
     
  4. Bouwjaar1979

    Bouwjaar1979 VIP lid

    Apr 20, 2011
    8,087
    2
    36
    onderzoek in de gezondheidszorg
    Noord-Holland
    Ik ook wel meegelezen in je topic.

    Houd deze positieve flow vast! Je bent (denk ik) een sterke dame en wat geluk heb je wel verdiend. Ik wil je veel succes en geluk wensen! Hopelijk wordt 2013 een topjaar voor je.
     
  5. Nescio

    Nescio Niet meer actief

    Wat een goed nieuws! Veel succes en je komt er wel. Goed dat je jezelf zo omhooggewerkt hebt.
     
  6. twinkle star

    twinkle star Niet meer actief

    Super meid!! Fijn dat je in ieder geval 2012 geweldig kan afsluiten enne...vasthouden dit gevoel! Je hebt er hard voor gevochten je komt er wel!!

    Liefs
     
  7. NoukjeTygo

    NoukjeTygo Fanatiek lid

    Apr 3, 2012
    1,379
    0
    0
    Dat wist ik en hebben we eerst uitgezocht. Daar komt hij gewoon doorheen, gelukkig.

    Pff, het hele gedoe heeft onbewust behoorlijk wat zware last op mijn schouders gelegd. Ik heb het niet eens zo gemerkt omdat alles al wat meer in een positeve lijn ging maar na dit bericht van mijn baas is er zo'n blok van mijn schouders afgevallen.
    Voel me opgelucht ofzo iets, kan het niet helemaal beschrijven.
    En heel blij, dat ook zeker.
    Net even een vreugdedansje gedaan met Tygo. Die zal zich wel afvragen waarom mama zo gek doet ;)
     
  8. Jusi

    Jusi VIP lid

    May 4, 2007
    8,057
    2
    38
    Het is heel wat zeg! :)
    Wel super fijn dit nieuws allemaal, doet een mens goed he?
     

Share This Page