De vorige keer ben ik 14 kilo aangekomen. Eerst 7 kilo afgevallen en toen 14 kilo erbij. Dus eigenlijk +7 in totaal. Best netjes
Ik viel de 2 vorige keren eerst 4 kg af en kwam uiteindelijk ook bij allebei op +7 uit. Gaat ik niet redden nu
@frommel: gewoon de vk bellen als je twijfels hoor, ze zijn ervoor om je gerust te stellen! En dat lucht op! Veel succes met je behandelplan, zet 'm op!! Kan me voorstellen dat je ivm je smetvrees niet zit te wachten op bezoek te gaan in een 'vies' huis, wij hebben ook 2 katten maar het stinkt bij ons écht niet naar pies gelukkig... En die hormonen die zullen het er echt niet beter op maken, daar weet ik álles van... @bfg: ik denk ook dat het een beklemde zenuw is geweest, vandaag nog geen tintelingen gevoeld, dus denk dat uk een ander plekje heeft gevonden om te liggen... @Amezen: Gecondoleerd met je oom, inderdaad sneu voor zijn vrouw en 67 is ook veel te jong... Maagzuur lijkt me inderdaad niet prettig, daar heb ik dan gelukkig geen last van... Moeheid daarintegen dubbel en dwars! @Woerdie! Jeeejjj!!! Wat is ie leuk geworden zeg je muurschildering! Ok, ben nu officieel jaloers... Onze muren zijn echter met spack gespoten (met 'korreltjes' zeg maar) dus een tekening wordt echt niet mooi. Maar erg leuk om te zien bij anderen ook! Ik doe het gewoon met schilderijen en ik heb een Winnie-ABC geborduurd, dus die krijgt een mooi plaatsje! @Minnie: Buikjeeee!!! Je ziet bijna geen verschil... @feestdagen: kerst moet ik overdag werken van 07.00-15.30, tweede kerstdag gourmetten we bij ons thuis met ml zijn moeder, haar vriend en zijn oom en tante. Eerste kerstdag (nog) geen plannen. Oud en nieuw vieren we met 2 andere stellen in de buurt, lekker bij vrienden thuis, vrij rustig dus. @kilo's: Hier nu ongeveer 4kg in totaal aangekomen, lijkt mij best netjes toch?! @ego: Hier wachten tot een crematie zometeen om 17.30 (van een oud-client), ben al vanaf 07.00 op mijn werk, dus begin wel moe te worden, maar ja. De pijn valt tot nu toe erg mee moet ik zeggen, dagje uitrusten gisteren heeft me goed gedaan. De stukadoor begint 10 januari aan de beide kamers, hij denkt in 2 dagen helemaal klaar te zijn. Helemaal fijn, en dan kunnen de babykamer en kinderwagen komen!!! Fijne avond allemaal!
Misschien moet je gewoon even een uurtje op de koffie gaan en ook duidelijk aangeven dat je niet langer blijft. Dan hebben ze in ieder geval jullie en je dochter even gezien. Vwb het teruggeven van cadeaus, ik voel me nooit verplicht, het is ten slotte hun keuze om iets te kopen nietwaar? Dan hoef jij niet per se hetzelfde te doen. Wij gaan eerste kerstdag naar mijn schoonouders en tweede kerstdag naar mijn ouders. Vinden ze allemaal leuk, en we gaan nooit de hele dag omdat ik, net als jij, ook een beetje rust wil en tijd voor mijn gezinnetje. Dus we doen 's ochtends altijd lekker rustig aan en gaan er pas heen wanneer wij klaar zijn en gaan weg wanneer we geen zin meer hebben
Ja dat had ik ook. En na de bevallingen was ik eigenlijk met 6 weken wel weer op gewoon niveau, dat ik mijn gewone kleren weer aan kon. Maar dat gaat nu niet lukken, ik laat mezelf te veel gaan En ik weiger gewoon op de weegschaal te gaan staan
@amezen, gecondoleerd! @woerdie, ik ga zo gelijk naar de foto van de schildering kijken! @minnie, jeeej buikje te zien! @hier, vader van onze zwager is overleden (komt altijd in 3en toch?), hij was al lange tijd ziek (maagkanker), en laatste tijd ging t opeens zo hard achteruit, hij was wel weer thuis, maar kon eigenlijk helemaal niks meer en had wel veel pijn. Zaterdag hebben ze daarom besloten om aan de palliatieve sedatie te gaan, dit heeft de huisarts zondag toegediend, in besloten kring hebben ze toen afscheid van hem genomen. In de nacht van maandag op dinsdag heeft hij besloten om deze wereld in te ruilen voor een betere. Zo sneu....zo'n lieve man.....maar ja.."gelukkig" zag iedereen dit wel aankomen en kwam t niet zo onverwachts als bij bloem en amezen.... Verder heb ik vandaag een rotdag, en heel mn lijf reageert erop mn buik is niet prettig, mn darmen liggen overhoop, koppijn, en zelfs mn blaas is de weg kwijt zit ff in een dipje en weet ff niet hoe ik eruit kan komen. Net in ander topic al een end van me afgeschreven en dat werkt gelukkig wel iets. Dus zo maar ff luchten tegen ml en dan zal t wel weer beter gaan.... Sorry, beetje niet zo'n vrolijk bericht op t moment...beloof dat ik morgen weer positiever post!
Hier pijnlijke buik. Lijkt wel alsof t elk moment kan exploderen zo strak staat mijn buik. Ff klagen hoor. Woerdie, zit op foon dus kijk zodra ik kan naar de foto. Ben benieuwd hoe het is geworden.
Aaawh BFG, soms heb je van die dagen...morgen ist vast weer beter! en gecondoleerd! ook voor de andere 2 trouwens, dat heb ik volgens mij ook nog niet gedaan. @frommel, ik zou me ook niet te druk maken om de babyuitzet van jullie kleine, gewoon vriendelijk knikken, dankjewel zeggen en weer es tevoorschijn halen als je moeder langs komt En qua kadootjes ben ik t met juul eens, als zij dat zo graag wil dan betekend het nog niet dat jullie t terug moeten doen toch? @kerst: Die vieren we volgens mij met zn 2 dit jaar. Andere jaren hebben we altijd bezoek of gaan we naar NL, maar mijn vriend moet zijn onderzoek in maart afgerond hebben, en zijn boekje moet eind januari naar de drukker, dus hij zit nogal in de stress momenteel. Het ziet er naar uit dat mijn schema niet veel meer ruimte heeft, dus het is wel ff goed zo, volgend jaar maar weer eens kerst vieren. Kerstboom enzo sla ik voor t gemak ook maar ff over. @gewicht: Ik blijf niet onder die 20 kg vrees ik, zit nu al op 13...Nou ja...ik heb straks een jaar zwangerschapsverlof, dus heeeeeel veeeeel tijd voor dagelijkse lange wandelingen. @Kinderwagen: jeeej wij hebben dr een, de teutonia spirit s3, Duitse degelijkheid die volgens mij in ons bos ook erg goed voldoet Ik krijg heel veel spul van mijn beste vriendinnetje, en de familiewieg van mijn schoonouders, de kinderwagen van mijn ouders dus alles wat we nog moeten halen is een badje en een luieremmer volgens mij Ik ben totaal niet kieskeurig met kleertjes, volgens mij zijn bijna alle babykleren wel schattig, dus daar kan weinig verkeerd gaan. Ik hou alleen totaal niet van bling bling spulletjes, maar dat doet niemand in mijn omgeving, dus ik kan me niet voorstellen dat we iets krijgen wat ik afschuwelijk zou vinden
Owh ja, en Woerdie: wauw!!!!! ik ben jaloers op je muurschildering! En wat een groeispurt Minnie! jeetje, begin nu zelf wel wat spijt te krijgen dat ik niet wat meer fotos heb gemaakt van mijn buik, ik heb geen vergelijkingsmateriaal tussen nu en een paar weken geleden.
Ja dat heb ik dus ook al een paar dagen. Buik voelt keihard en zwaar aan. Staan en lopen is ook helemaal niet prettig, het voelt echt alsof mijn buik dan enorm uitrekt ofzo. En dan te bedenken dat die toeter nog veel en veel groter wordt!
Stelletjeeeeee kletskousennnnnn Bfg; Nou gaat inderdaad wel lekker hier! Gecondoleerd meis! Unexpected; Hier ook last van hoor! Erg irritant.... Zora; Zwaai zwaai! Gewicht; Ik zit nu op startgewicht.
@tumtum, maar als t goed is hebben jullie WEL een WITTE kerst? *jaloers* Hier is t 8 graden, hmpff...