Juni 2013 uitgerekend.

Discussion in 'Zwangerschap clubs' started by Romy1980, Sep 25, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. FB1984

    FB1984 VIP lid

    Jul 17, 2010
    7,586
    0
    36
    Zuid-Holland
    Hier gaat t niet zo lekker! :(
    Vanochtend een migraine / paniek aanval gehad.
    Dit had ik in mn vorige zwangerschap de laatste paar weken (doorvoor nooit gehad).
    Hoop ECHT niet dat het nu al gaat komen bij deze zwangerschap

    Zoontje werd na t eten thuis gebracht door oma, en hij was een beetje hangerig,
    Half uurtje later doodziek :( gillen, spugen, koorts
    Zò zielig!!!
     
  2. FB1984

    FB1984 VIP lid

    Jul 17, 2010
    7,586
    0
    36
    Zuid-Holland
    Pfffffff
     
  3. FB1984

    FB1984 VIP lid

    Jul 17, 2010
    7,586
    0
    36
    Zuid-Holland
    Wel afgelopen maandag een nieuwe kinderkamer voor zoontje gekocht!
    En een babykamer gevonden :D
    Komt over ongv 7/8 weken!!

    Daarvoor nog de tijd om zoontjes kamer op te knappe en babykamer leeg te halen ;)
     
  4. beertje1987

    beertje1987 Fanatiek lid

    Oct 10, 2012
    2,106
    1
    38
    Jeetje FB1984, heftig zeg! En heel angstig lijkt me... Krijg je dan paniek door de migraine of andersom? Hopelijk blijft het bij deze ene keer!

    @foto's: hihi mijne krijgen jullie ook nog niet te zien hoor... heb al een beste buik van m'n eigen haha. Laatst was ik in een winkel en toen er iemand hoorde dat ik zwanger was zei ze: 'oh dan hoef je vast niet lang meer!' uhh nou ja ongeveer nog een half jaar dus :(
    Merk wel dat als ik in bed lig, er een hard stukje is net boven schaambeen en dat m'n onderbuik meer een bolletje wordt.

    Ik ben wel al best wat aangekomen, ongeveer 4 kg. Dit komt volgens de verloskundige omdat ik voordat ik zwanger raakte meer dan 15 kg ben afgevallen. Dan schijn je sneller aan te komen omdat al je vetcellen weer actief worden... helaas helaas! Maar alles voor die kleine frummel :) En dan derbij, ik mag nu met mijn buik pronken haha.
     
  5. Nonma

    Nonma Fanatiek lid

    May 4, 2011
    1,659
    116
    63
    Female
    Marketing
    Amsterdam
    Ik was idd voor de zwangerschap 8 kilo ook afgevallen! ik heb nu al een paar weken niet op de weegschaal gestaan, morgenochtend maar weer eens, maar ik vrees met grote vrees:( maar goed, het hoort erbij! na de bevalling ga ik weer met WeightWatchers aan de slag!
     
  6. FB1984

    FB1984 VIP lid

    Jul 17, 2010
    7,586
    0
    36
    Zuid-Holland
    Mn huisarts is er nog niet achter of het om migraine of paniek aanval gaat...
    Heel lastig!!
    Medicijnen die ik gekregen had om te kijken of het werkt tegen migraine, die mag ik nu niet innemen!!
    Hopelijk 1malig hoor!!
     
  7. Nicci1982

    Nicci1982 Niet meer actief


    Is dat zo want bij mij gaat dat niet op. Ben in t afgelopen jaar ook bijna 10 kg kwijtgeraakt maar pas 8 ons aangekomen. Had ook verwacht dat t harder zou gaan maar denk dat t er hier blijvend vanaf is.
     
  8. Nicci1982

    Nicci1982 Niet meer actief

    Hier ook een week lang last van migraine gehad. Gelukkig nu weer weg. Maar paniekaanvallen Zijn echt naar. Een collega had dat en die leeg echt blackouts waardoor ze niet wist hoe ze ergens gekomen was.
     
  9. zonnetje1980

    zonnetje1980 Fanatiek lid

    Feb 9, 2009
    4,405
    11
    38
    in mijn huisje
    Vervelend zeg die migraine aanvallen. Hier wel af en toe hoofdpijn. Normaal onderdruk ik die met ibuprofen, maar dat mag niet meer. Dus gelukkig niet al te vaak last van.

    Ik ben tot op heden maar 0,5kilo aangekomen. Is maar goed ook
    Want mijn verloskundige zei dat het streven is dat ik in de zwangerschap maar 7 kilo aankom.
    Woog voor mijn zwangerschap 90 kilo met een lengte van 1,68.
    Dus dat is echt te zwaar voor het mooie. Maar door vele jaren van stress en hormoonbehandelingen ben ik ook helaas wat kilo's aangekomen die ik er niet af kreeg. En was lijnen ook niet zo succesvol. Maar hier dus ook een flink buikje van mezelf
    Maar ik denk dat ik morgen manlief maar eens lief aankijk of hij een foto van mijn buik wil maken voor ons eigen archief. Misschien wel leuk. En zelf de foto maken is volgens mij ook best lastig
     
  10. FB1984

    FB1984 VIP lid

    Jul 17, 2010
    7,586
    0
    36
    Zuid-Holland
    Ja ik moet ook echt een foto gaan maken!!
     
  11. beertje1987

    beertje1987 Fanatiek lid

    Oct 10, 2012
    2,106
    1
    38
    Het zal ook niet voor iedereen gelden. Maar de vk zei dat je dan wel vatbaarder bent voor extra aan komen. Nu is het bij mij denk ik ook te wijten aan het feit dat ik direct gestopt ben met roken. Doet natuurlijk ook wat met je stofwisseling. En misschien geeft het wel met de mate van overgewicht te maken ik weet het niet. Voor het lijnen woog ik 98 kg, ben toen naar 83 gegaan vlak voor de zomer. Toen een lekker vakantie gevierd en weer terug naar 85. Nu zit ik op 90... maar dat is al een aantal weken stabiel. Hoop dus dat dit de grootste spurt was want als je al te zwaar ben mag je niet teveel aankomen ivm kans op zw diabetes enzo... ik let iig op wat ik eet en snoep niet teveel. Meer kan ik er op dit moment ook niet aan doen. Vk heeft gezegd dat als ik het teveel de spui gaten uit vind lopen ik naar een speciale diëtiste kan gespecialiseerd in zwangere vrouwen.

    We zien wel, nu had ik in ieder geval prachtige bloed suiker :)
     
  12. FB1984

    FB1984 VIP lid

    Jul 17, 2010
    7,586
    0
    36
    Zuid-Holland
    Probeer foto's te uploaden, maar lukt helaas niet!
    Vanavond nog eens proberen
     
  13. Nicci1982

    Nicci1982 Niet meer actief

    Daar kan t ook goed mee te maken hebben. Na t stoppen met roken ben ik ook flink aangekomen.
     
  14. Pindakoek

    Pindakoek Fanatiek lid

    Feb 11, 2010
    3,502
    0
    36
    Almere
    Hier niet zo'n goed nieuws...vk heeft mij vanmiddag gebeld met het nieuws dat mijn suiker iets te hoog is...7.2...moet nu nog een keer gaan prikken om diabetes uit te sluiten.
     
  15. Nicci1982

    Nicci1982 Niet meer actief

    Balen maar als je t hebt is er ook geen man overboord toch? Extra opletten iig! Je bent er vroegtijdig bij dus weinig risico. Je moet alleen wel goed opletten dus eelvervelend dat t geen zorgeloze zwangerschap is.
    En op de website van t diabetesfonds zou je pas bij 11 er last van hebben als je niet nuchter was. En bij wel nuchter vanaf 7 maar spreken ze pas van 7,8 van diabetes.
    Maar er staat ook dat je meestal pas vanaf week 24 risico loopt en als je t eerder had vanaf 16 wkn. Dus best kans dat t wel los loopt.
     
  16. beertje1987

    beertje1987 Fanatiek lid

    Oct 10, 2012
    2,106
    1
    38
    Hé balenhé balen pindakoek! Was het nuchter? Net wat nicci zegt het is goed dat ze er op tijd bij zijn want dan kun je het onder controle houden. Extra controles en groeiecho's om de kleine goed in de gaten te houden, om te kijken of ie niet te hard groeit! Gelukkig kun je tegenwoordig heel veel doen om de boel onder controle te houden !
     
  17. zonnetje1980

    zonnetje1980 Fanatiek lid

    Feb 9, 2009
    4,405
    11
    38
    in mijn huisje
    dat is wel vervelend pindakoek
    Tip, drink veel water, dat haalt de bloedsuiker omlaag.
    En letten op wat je eet. Hebben ze ook naar je suiker op de lange termijn gekeken? Dat is uit je bloed te halen.

    succes
     
  18. Pindakoek

    Pindakoek Fanatiek lid

    Feb 11, 2010
    3,502
    0
    36
    Almere
    Het bloed prikken was op nuchtere maag, althans moest er 8.15 uur zijm dus snel wat koffie gedronken en vitaminepil mama compleet ingenomen...heb het er in de douche uitgegooid...:)

    Mn vader heeft diabetes en beide oma's hadden het ook :( ben ook te zwaar 90 kg bij 173 ...ach we wachten het even af...zo de stad in laatste dingetjes halen, fijne dag meiden!
     
  19. Rubi

    Rubi Actief lid

    Aug 16, 2012
    369
    0
    0
    NULL
    NULL

    Klopt, maar dat zijn de waardes voor diabetes type 1, zwangerschapsdiabetes zijn andere normen voor. Diabetes is sowieso echt gevaarlijk voor de baby in de eerste 12 weken, daarna zijn er nog wel risico's, maar kan het iig voor de kleine minder kwaad. Aangezien zwangerschapsdiabetes inderdaad pas vanaf een later tijdstip optreedt, moet je je niet teveel zorgen maken, waarschijnlijk krijg je dan een speciaal dieet voorgeschreven voor tijdens de zwangerschap :)
     
  20. Nicci1982

    Nicci1982 Niet meer actief

    Nou volgens het diabetesfonds zijn dat de waarden voor zwangerschapsdiabetes. Neem aan dat zij wel weten waar ze het over hebben lijkt mij :-D
     

Share This Page