Zo mijn 1e echte menstruatie zit er bijna op..was wel weer even wennen..dag voor de menstruatie had ik me toch een buikpijn, dit heeft zeker 2 dagen nog geduurd, was even vergeten hoe dat ook alweer was! ik vond 35 dagen na de pil ongesteld worden ook wel netjes..hopen dat er gelijk regelmaat in zit.. Ondanks dat ik een zware pil heb geslikt (microgynon 50) heb ik enkel de eerste 3-4 weken me eigen niet lekker gevoelt..sinds de menstruatie voel ik me weer fijn, geen schommelend humeur ( voor man en kids ook niet leuk geweest) Oja sinds ik met de pil ben gestopt (12 nov) heb ik ontzettende krampen in mijn darmen, meestal als ik op bed lig...zou dit door de pil kunnen komen? ik heb zelf mijn twijfels erover maar het begon na het stoppen met de pil.. Nu kunnen we echt voor de zwangerschap wens gaan en ik hoop dat ik snel ook een leuke positieve test kan plaatsen. Ik wilde dit even met jullie delen
Hoi mammiesam Ik heb in januarie mijn spiraal weglaten halen en ook sinds dien gevoelige darmen als ongesteld moet worden helemaal volgens mijn ha niets aan de hand maar wel vervelend zag dat jij ook een dochter van 3 hebt die van mij wordt 4 in maart we lopen een klein beetje gelijk wat dat betreft succes !
ok ik ben dus niet de enigste met rare darmen haha... ja mijn oudste word in januari 5 en jongste in juli 4 leuk leuk Ben jij alweer regelmatig ongesteld?