1-15 juli 2013 mama's!!!

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door bloempie 1983, 23 okt 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Wanna be mama

    Wanna be mama Actief lid

    5 nov 2012
    282
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik heb de angelsound binnen...ben nu pas 10 weken en heb het hartje nog niet kunnen vinden :( jammer. Dacht eerst even van wel, maar ging te langzaam, was gewoon een slagader in mijn buik!

    Die er een hebben...met hoeveel weken vonden jullie het hartje?
     
  2. liefebees

    liefebees VIP lid

    6 dec 2010
    6.936
    204
    63
    Overijssel
    Met 10+5 wkn dit x. Maar je moet echt heel laag zoeken hoor!
     
  3. McSusan

    McSusan Actief lid

    3 jan 2011
    298
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hier heeeeeel erg moe, nergens energie voor. En de bekkenpijn is al weer begonnen. De vorige keer "pas" met 18 weken dus daar had ik deze keer ook op gehoopt. Baal een beetje. Dus nu vooral ff meelezen.

    @Sasjuh, klinkt als een prima aanbieding, ik werk in Apeldoorn dus voor mij ook prima aanbieding. Als ik de site lees dan zie ik bij de aanbieding alleen een uitgebreide 3D/4D echo staan maar niets over de foto's of CD-rom. Heb jij het nagevraagd??
     
  4. xCynx

    xCynx Actief lid

    18 mei 2010
    457
    0
    16
    Hawaii
    Hahaha nu had ik ook wel bij de fbto willen zitten!!

    @ Angelsound, misschien vandaag of morgen toch maar 1 kopen, lijk me wel erg leuk, aangezien ik het hartje nog steeds niet heb gehoord!!

    @ Bekken/Rugpijn : Het is momenteel een hell!! ik kon gisteren niet eens normaal van de bank af komen, ik heb alleen maar pijn, en kon vanmorgen niet eens recht op in bed gaan zitten.. is dit een beginnende bekkeninstabiliteit?
     
  5. Janneke1982

    Janneke1982 Fanatiek lid

    21 sep 2011
    1.170
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik heb ook alle drie de zs b.i gehad. Bij de 1e met 6 wk. Bij de 2e met 12 wk. Nu 3# met 10 wk. Ik voel het een mijn schaambot en vooral met lopen. Aan t eind van de werkdag wordt t erger. T is nu nog niet zo erg aanwezig gelukkig. Verwcht nog wel een week of 5 fulltime te kunnen werkemn. Bij eerde zw met 20 met verlof gegaan. Bed in de woonkamer en verstand op 0.
    Iedereen voelt t ergens anders. Kan ook rug stuitje of bovenin de vagina. Bij pijn, wat voor soort ook altijd bij vk melden. Sterkte
     
  6. Schaapje05

    Schaapje05 Bekend lid

    16 jan 2012
    528
    0
    0
    Overijssel
    Hier vanmorgen echo gehad voor Serious Request! Was leuk beeb weer te zien ook al was laatste keer 2 dagen geleden ;).
     
  7. liefebees

    liefebees VIP lid

    6 dec 2010
    6.936
    204
    63
    Overijssel
    Ik ben ook net terug van de sr echo, erg leuk! Hij mat het kindje op 12+2 ipv 11+5, groeit dus prima haha.
     
  8. JBM85

    JBM85 Bekend lid

    18 mrt 2012
    740
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hier wachten tot de 20 weken echo ga er geen extra doen, voor SR2012 had ik wel gewilt maar dat is te ver weg. Wil wederom het geslacht niet weten.

    Vandaag toch maar besloten een duowagen te gaan aanschaffen. Kleine man is dan 2 jaar en 3 maanden ongeveer dus lange afstanden kan hij dan ook nog niet en hij luistert ook voor geen meter gaat zijn eigen weg. Als je dorpje of stadje ingaat werk het gewoon niet. Dus binnenkort opzoek voor een wagen erbij. Die oude doe ik dan naar opa en oma, dan hebben ze daar ook altijd wat staan! Kan ze met de kleine man buiten spelen als de baby in de bak slaapt.

    Verder vanmorgen 2 positie broeken en een truitje en blousje gescoort! Had nog 1 spijkerbroek en merk nu dat mijn eigen broeken met zitten gewoon in mij buik duwen dus ik ga aan de positie broeken in ieder geval nu. Truitjes nog niet nodig.

    Hier toch ook wel veel last van mijn rug en het begon ook naar mijn bil nu uit te stralen. Helaas. Gister warme douche en het ging gelukkig al beter maar komt wel weer terug. BI niet gehad de vorige keer maar was wel op weg. Mijn fysio zei altijd goed in beweging blijven en gewoon met je benen wijd of open gaan zitte niet over elkaar want dan maak je her erger. Probeer er nu al zoveel mogelijk rekening mee te houden, nu nog maar 12 weken dus nog genoeg te gaan. Maarja het is nu ook gewoon zwaarder nu er al 1 loopt. Ben benieuwd hoe het gaat verlopen allemaal.

    Zo lang verhaal weer volgens mij, ga jullie maar niet verder vol spammen en weer verder aan de was al die broeken wassen enzo!
     
  9. Schaapje05

    Schaapje05 Bekend lid

    16 jan 2012
    528
    0
    0
    Overijssel
    Leuk! Had je ook die man met bril? Donker haar?

    Hier 12+1 ipv 12 dacht scheelt niks maar bij jou zit er wel aardig wat verschil tussen :)
     
  10. noid

    noid Fanatiek lid

    29 okt 2012
    2.245
    0
    36
    Tilburg
    Ik ga ook maar een angelsound bestellen!!

    Oehhh, gisteren een vakantie uitgezocht. Volgende week even overleggen met de vk, maar ben al helemaal verkocht hihi!
     
  11. Noorus

    Noorus Fanatiek lid

    17 nov 2011
    4.575
    0
    0
    @ Sasjuh, kan ook aan verschillend echoapparatuur liggen dat de metingen net wat anders zijn...

    @ Noid, wat voor reis heb je gezien?! :)

    Hier ook last van rug en bepaalde plek in bil. Mijn werk werkt ook niet echt mee hierin, want dat is gewoon lichamelijk wel zwaar. Collega's zijn gelukkig heel lief en willen heel veel overnemen, maar ja er is ook een grens natuurlijk... :)
     
  12. liefebees

    liefebees VIP lid

    6 dec 2010
    6.936
    204
    63
    Overijssel
    Schaapje ja die had ik ook, leuke man was het!
     
  13. JBM85

    JBM85 Bekend lid

    18 mrt 2012
    740
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ben ook benieuwd waar de reis heen gaat? :D
     
  14. noid

    noid Fanatiek lid

    29 okt 2012
    2.245
    0
    36
    Tilburg
    Tja, als de vk het goed keurt vermoed ik dat we 12 dagen gaan vertoeven in Dubai!!!
     
  15. diaaantje

    diaaantje Actief lid

    16 okt 2011
    251
    0
    0
    NULL
    NULL
    heerlijk dubai
    wij gaan in april paar daagjes den bosch
    gaan we gelijk naar de efteling heerlijk

    groetjes diana
     
  16. Noorus

    Noorus Fanatiek lid

    17 nov 2011
    4.575
    0
    0
    @ Noid, heerlijk hoor even naar de zon! Waarom zou VK het niet goedkeuren dan?!
     
  17. noid

    noid Fanatiek lid

    29 okt 2012
    2.245
    0
    36
    Tilburg
    Vermoed dat het wel goedgekeurd wordt, maar ik wacht nog op bloeduitslagen... Dus pas als die binnen zijn weten ze hoe ik verder onder controle moet blijven tijdens mijn zwangerschap.
     
  18. Noorus

    Noorus Fanatiek lid

    17 nov 2011
    4.575
    0
    0
    @ Noid, oke... Heb jij mogelijkheid tot complicaties dan?
     
  19. noid

    noid Fanatiek lid

    29 okt 2012
    2.245
    0
    36
    Tilburg
    Ik heb van 1997 tot 2005 bij het ziekenhuis gelopen met ITP. Mijn bloedplaatjes waren veeeeeeeel te laag, toen ze erachter komen had ik er 12, terwijl een normaal kind van mijn leeftijd er tussen de 150 en 200 had. Dit zorgde ervoor dat mijn bloed niet goed stolde en het heel lang duurde voordat er een korstje op een wondje kwam.
    Vanaf het moment dat ze dit ontdekten mocht ik een hele tijd niets meer, niet naar school, niet meer sporten enz. Heel zuur, want ik voelde me hartstikke goed! Maar zodra ik me maar licht stootte had ik meteen een blauwe plek. Wekelijks bloed laten prikken en op controle, later werd dit maandelijks.

    Verschillende dingen geprobeerd om eraf te komen, een inhalator, extra vitamine C, twee keer een infuus, maar het hielp niet. De laatste optie was een beenmergpunctie en daarna aan de pretnizon, maar ik heb toen besloten dat ik dit niet wilde. Het gaf geen enkele garantie dat ze dan wel wisten waar het vandaan kwam.

    Vanaf mijn 15e ging het beter en steeg het ineens. Controle om het jaar, mits ik iets merkte. Tot mijn 18e was alles goed en toen ben ik in principe genezen verklaard, ze denken dat ik eroverheen gegroeid ben en weten nog steeds niet waar het vandaan kwam.

    Wel is verteld dat als ik ooit zwanger zou raken, ik onder behandeling van een gyn moest. Dus toen ik zwanger was heb ik meteen bloed af laten nemen, alles was goed en de dokter gaf aan dat ik gewoon naar de vk mocht. Ook tijdens intake bloed af laten nemen en niets meer gehoord. Vorige week vrijdag belden ze ineens, ze had overleg gehad met de gyn en wilden toch graag dat ik nogmaals bloed af liet nemen, omdat ze niet wisten wat deze ziekte uit mijn verleden kan doen met het verloop van de zwangerschap, de bevalling (wat als ik veel bloed verlies?) en het kindje (is het erfelijk?).

    Dus maandag heb ik 8(!) buisjes bloed af laten nemen, deze stuurden ze naar Amsterdam naar het lab en het zou even duren voor ik de uitslag zou krijgen. Dus daar wacht ik nu nog op!
     
  20. Noorus

    Noorus Fanatiek lid

    17 nov 2011
    4.575
    0
    0
    Aaah oke Noid, dus er zitten nog wel wat mogelijke risico's aan. Spannend wat de uitslag zal zijn! Bedankt voor je antwoord! :) Ik duim dat je gewoon lekker weg kan straks! :D
     

Deel Deze Pagina