Efteling, erg jammer.

Discussie in 'De lounge' gestart door kippiekip, 22 dec 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. mommy1983

    mommy1983 VIP lid

    30 mrt 2009
    12.507
    5
    38
    wij waren vorige week donderdag geweest en idd ook hetzelfde ik verging gewoon van de honger want iedere kraam die ik tegen kwam was dicht...

    De eerste jaar winterefteling waren de kaartjes maar 19 euro... en nu 33 euro en nu is er net zoveel open als toen
     
  2. mgeul84

    mgeul84 Bekend lid

    17 aug 2012
    790
    116
    43
    Park was zelfs tot 20 open!
    Gister zelf ook geweest..was qua eten/drinken idd veel dicht
     
  3. Marieke4mei

    Marieke4mei Niet meer actief

    Heb je nog een reactie gehad op je klacht?
     
  4. Nikki88

    Nikki88 VIP lid

    29 jul 2008
    11.656
    230
    63
    Ik vind het ook schofterig, slecht management daar bij de Efteling. :( Wanneer ze doordeweeks of op minder drukke dagen zoveel dichtgooien moeten ze op die dagen ook de kaartjes goedkoper maken. ;) Ik zou dit ook niet pikken hoor, al is het maar om het principe. Als je geen serieuze reactie krijgt op je klacht zou ik de publiciteit opzoeken, slechte p.r. hebben ze een hekel aan. ;) Misschien op TROS RADAR o.i.d. gooien, weet niet wat er tegenwoordig allemaal nog bestaat in NL.
     
  5. kippiekip

    kippiekip Niet meer actief

    Nee, er staat bij dat er binnen twee weken contact word opgenomen, dus nog even afwachten, anders hang ik tegen die tijd wel aan de telefoon ;)
     
  6. kippiekip

    kippiekip Niet meer actief

    Nee dat is pas sinds gisteren, vrijdag was het park nog tot 18.00 uur open, dat was de laatste dag.
     
  7. mamaatjevan5

    mamaatjevan5 VIP lid

    30 sep 2007
    5.584
    2
    38
    nou ik vind dit dus echt belachelijk, en sterker nog ik had direct aldaar een klacht ingedient, je komt daar rond de kersttijd toch juist ook voor die gezellige kraampjes ;) en het kleine kinder gedeelde vind ik juist heel belangrijk aangezien de kleintjes in de andere atracties niet mogen, nee zou zwaar beledigd zijn en zeker de helft van mijn geld terug willen of een tegoedbon dat we er op een dag weer heen zouden kunnen als alles wél open is hoop dat je snel bericht heb
     
  8. Ellen291982

    Ellen291982 Niet meer actief

    Zo dat is erg zeg. Goed dat je een klacht hebt ingediend. Jammer dat ik lees dat ze er weinig mee doen.
    Pretparken vind ik idd ook erg duur en helemaal als dan ook nog de helft dicht is. Snap niet dat ze de prijs niet halveren
     
  9. DNJ

    DNJ Actief lid

    21 okt 2012
    336
    0
    0
    NULL
    NULL
    Nou rustig maar hoor! Ik las alleen iets over een 'kleine van 2 jaar', en die heeft gratis entree. Geen idee hoe oud je oudste is, maar dat heeft dan hooguit 33 euro gekost. Dat andere bericht kwam gewoon over alsof het ver-schrik-ke-lijk is dat je 33 euro per persoon hebt betaald, én een parkeerkaart, én een karretje.

    Wat betreft dat plein 'missen'; De grote draaimolen? De autootjes? Dan doe je die toch vaker dan 1 keer? Lijkt mij dat een draaimolen met licht en muziek spannender is voor zo'n kleintje dan die oude dingen op dat ene plein. En zo niet; Dan neem je die kleine draaimolens in de speeltuin toch, die je zelf duwt?

    Wat betreft om 5 uur komen en niet meer mogen eten als ze om 6 uur dicht gaan; Als jij om 5 uur komt, heb je om kwart over 5 besteld. Je eten is dan om 5 over half 5 klaar, en om 6 uur moet jij weer bij de uitgang staan. Dat red je nóóit. Volgens mij staan er bij elk restaurant (en bij alle attracties) ook bordjes trouwens, tot hoe laat je binnen kunt komen. Ik kan me trouwens geen kraampje bedenken waar ze wel eten verkopen, maar geen drinken. Misschien een tip; Als je die 33 euro die je nu voor je oudste hebt betaald niet kunt missen, kun je de volgende keer ook je eigen broodjes en drinken meenemen natuurlijk. Zeker in de winter blijft dat allemaal lekker vers. En met die achterlijke prijzen die je in de Efteling voor een flesje drinken en een broodje betaalt, heb je die 33 euro al snel terug gewonnen. Doen wij ook altijd! :)

    Dus ja, ik snap wel dat het misschien een beetje jammer is dat er dingen gesloten waren, maar op de rustige dagen krijg je op een andere manier waar voor je geld. Wij gaan véél liever op een rustige dag, waarop er wat kleine dingen zijn gesloten, dan op een drukke dag waarop alles open is, maar waarop je wel 5 keer zo lang (met huilende kinderen, want die houden niet van wachten) in de rij staat.
     
  10. kippiekip

    kippiekip Niet meer actief

    Het hele kinderplein was dicht, dat plein bij het land van laaf. En dat kinderding bij de python daar.
    We waren daar met 4 volwassen die moesten betalen, dat is dus niet 1 X 33 maar 4 X 33 euro. Ik neem ook zelf broodjes mee maar ik ga ook speciaal naar de winter versie vanwege de gezellige kraampjes enzo, als dan meer dan de helft dicht is dan vind ik dat belachelijk, buiten de besneeuwde bomen om had ik niet het idee in een winter efteling te zijn.

    En wat betreft het waawaar voor je geld krijgen is echt niet van toepassing, dat jekorter in de rij staat klopt maar er waren ook veel dingen dicht.
     
  11. limmeke

    limmeke VIP lid

    28 mei 2008
    17.318
    0
    0
    die ervaring heb ik dus helemaal niet... ben een groot efteling fan en als ik een klacht heb.. of iets anders.. is het altijd perfect opgelost door hun.
     
  12. limmeke

    limmeke VIP lid

    28 mei 2008
    17.318
    0
    0
    ik vind dit een beetje een rare reactie hoor.. sorry

    als jij een auto koopt die normaal 10.000 euro kost met alle opties.. maar jij gaat op maandag en je krijgt zon auto, maar dan zonder deuren, opties etc.. en je moet 10.000 euro betalen en verkoper zegt tegen je.. ooo, maar die auto is prima voor de warme dagen hoor als er geen deuren inzitten.. dan denk je toch ook niet die verkoper heeft gelijk? dan wil je toch ook korting op de auto omdat die geen deuren heeft enzo?

    dat ze dingen sluiten prima, maar dan wel een gereduceerd tarief..
     
  13. DNJ

    DNJ Actief lid

    21 okt 2012
    336
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik vrees dat ik deze vergelijking niet helemaal kan plaatsen ;) Het zal wel liggen aan mijn opvatting van de Efteling. Als ik m'n kind in allemaal standaard draaimolens wil zetten, ga ik wel naar de kermis, stuk goedkoper! Ik ga naar de Efteling voor de bekende attracties, en ik vind het gewéldig als ik daar dan vaker in kan omdat het zo lekker rustig is! Als ik 'Efteling' denk, denk ik 'Fata Morgana, Droomvlucht, CF, Villa Volta', en al die andere bekende attracties.. Ik zou de draaimolens op dat ene plein ook niet missen als ze helemaal weggehaald zouden worden, bijvoorbeeld.
     
  14. kippiekip

    kippiekip Niet meer actief

    Denk dat jij het hele punt mist.
     
  15. tuc

    tuc Niet meer actief

    dit is toch geen vergelijking met de efteling die gewoon open is waar een paar eettentjes en een draaimolen dicht zijn.
     
  16. DNJ

    DNJ Actief lid

    21 okt 2012
    336
    0
    0
    NULL
    NULL
    Het punt is toch dat het dra-ma-tisch is dat er 5 draaimolens dicht waren, en een paar eettentjes en kraampjes?
     
  17. DNJ

    DNJ Actief lid

    21 okt 2012
    336
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hee, dat was tegelijk :D
     
  18. tuc

    tuc Niet meer actief

    :d:d:d
     
  19. cherie

    cherie VIP lid

    18 okt 2009
    5.757
    0
    36
    Het punt is dat je de volle pond betaald terwijl je een groot deel waar je voor betaald niet krijgt.

    (ongeacht welk artikel)

    en of je kaartjes nu wel of niet gewonnen heb is niet van belang! je hoort gewoon alles te krijgen of er moet duidelijk aangegeven worden wat exact dicht is zodat je de keus kan maken op een andere dag te gaan.

    Jouw maakt het niet uit maar deze klant wel. als je het weet heb je keus
     
  20. DNJ

    DNJ Actief lid

    21 okt 2012
    336
    0
    0
    NULL
    NULL
    Maar wat is dan wél een geschikte prijs? Ik zou het niet weten namelijk! Zelfs als je niet kijkt naar de grootte of bekendheid van de attracties;

    De Efteling heeft 63 attracties (inclusief sprookjesbos, want als we die draaimolens op dat ene plein meetellen, telt het sprookjesbos imo ook ;)) en 25 horecagelegenheden (en daar zitten dan dus nog géén kraampjes/stalletjes bij). Dat zijn er 88 in totaal. Voor die 88 dingen, betaal je 33 euro. 38 cent per stuk! Bij 5 gesloten kraampjes/draaimolens zou je dan dus, jawel, maar liefst 1,88 korting moeten krijgen..

    Ik denk dat de Efteling die 1,88 per persoon toch aan die besneeuwde bomen heeft besteed..
     

Deel Deze Pagina