Ik doelde er niet op dat je bij mij moet kopen hoor. Het huis en de bus bewaar ik zelfs. Ik geloof wel dat je bij een tweede kindje meer spullen hebt; lijkt me ook moeilijker kopen. Heeft je dochtertje al een pop met poppenstoel? Leuk is dat. Hier zitten de poppen ook regelmatig bij ons aan tafel in hun eigen kinderstoel. Waar woon je ergens, Hanna? In het Noorden van het land?
Neeee, zo bedoelde ik het verder ook niet hoor! Ik woon ergens in het midden des lands. Ja, pop is al aanwezig. Poppenstoel nog niet, maar lijkt me weer een sta-in-de-weg.
Zoals zo veel kinderspeelgoed. Poppenbedje is ook leuk. Hier slapen zowel haar poppen, de Barbies en onze kat erin. Multifunctioneel dus! Kassa is ook leuk btw, maar die heb je misschien al.
Poppenbedje staat al klaar voor haar 3e verjaardag! Een hele mooie van mezelf, van vroeger door m'n opa zelf gemaakt. En dekentjes e.d. door m'n moeder gemaakt en gehaakt. Rood met wit geblokt, dus helemaal hip! Was ik heel zuinig op, nu nog, dus dat mag nog een jaartje op zolder blijven staan! Kassa hebben we idd. al. Zoonlief vorig jaar op sinterklaas gekregen. Maar heb ik het nou goed dat er 2 soorten LP huizen zijn? Een met een blauw dak (enkel huis) en één met een paars dak ('dubbel' huis)? Welke is leuker? Weet jij dat?
Geen idee of ik het goed heb, maar waarschijnlijk heb ik ze alletwee. Het huis met het paarse dak klap je open. Geluiden daarin zijn: een telefoon, wc doorspoelen, douchgeluiden en de deurbel. Er zitten stoeltjes, een tafeltje, een vader, moeder en een baby bij. Dat huis heeft hier veel plezier opgeleverd. Het huis(je) met het blauwe dak weet ik niet zeker of ik de goede voor me heb. Ik heb namelijk wel een heel klein blauw huisje, maar dat is echt voor erbij. Maar misschien bedoel jij een ander huis?! Heb je een foto van dat huis met het blauwe dak?
Dat blauwe dak - huis, heeft een rode deur en een rood balkon. Maar misschien hoort dit verder eigenlijk niet in dit topic thuis....
de loopfiets waar ik het a eerder over had ga ik vandaag of morgen bestellen. verder heb ik vandaag in de bart smit en intertoys gesnuffeld.. en ik zag de toet toet garage staan. wel een jongensiets maar ik denk dat zij het prachtig vind. ik kijk nog even rond voor het geval ik toch nog wat ander zie haha.. nog naar een keukentje gekeken. leuk! maar ik zie haar dat nog niet doen, misschien voor haar 3e verjaardag.
ze speelt ook meer met autos dan poppen loopfiets net besteld bestellingen van 22 dec tot 2 jan worden 3 januari verwerkt.. nog even geduld dus. dan is hij er net voor haar verjaardag.
Wat leuk een loopfiets! Wij hebben ook een loopfiets besteld voor zijn 2de verjaardag. We hebben de early rider classic, zo'n vet ding! Een loopfiets is gewoon echt leuk voor deze leeftijd, kunnen ze hun energie kwijt en het is goed voor hun motoriek.
hanna.. hmmm wie zijn banner klopt er niet? haha esmeralda, dat is ook een stoere! en idd het is niet zomaar een speelgoedje, er is wel goed over nagedacht haha