Oktober 2011 mama's! Deel 2

Discussion in 'De mama's' started by Meikie, Apr 24, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Prutsje

    Prutsje Bekend lid

    Feb 3, 2011
    882
    0
    0
    Groepsleidster KDV
    Onder de zon
    ik heb ook zitten gokken wie wie is.... :p
    Ik herken babyR, Rica, vaneke, karine, waterlelie, eb en volgens mij mbtc (met halflang blond haar????) de rest heb ik geen idee wie wie is :p hahahahahaha! ja, ken wel de forumnamen, maar geen idee of ik dan het goede gezicht bij de goede naam zet :p
     
  2. fairy2011

    fairy2011 Fanatiek lid

    Nov 28, 2010
    3,509
    295
    83
    @ EB, super spannend! Ik duim met je mee, begrijpelijk als je teleurgesteld bent bij geen streep toch? Maar ik doe een voorspelling: zwanger :D.

    @ mbtc, ik voorspel voor jou een jongen :). Hier ook een kindje die de lichtjes prachtig vind en de hele dag "lamp" roept.

    @ prutsje, net als Karine weet je het nog niet....maar je krij nog een dochter :p. Whaha, ik ben heel slecht in voorspellingen trouwens.

    Las net dat er een kindje uit het december topic overleden is. Ze was 39 + 5 zwanger. Wat een vreselijk bericht.

    Hier verder weinig nieuwtjes. F is de hele dag ondeugend en roept zelf nee als ze weet dat het niet mag, maar doet het daarna alsnog. Eigenlijk moet ik er stiekem wel om lachen, maar dat kan natuurlijk niet.

    Ik zou willen zeggen dat ik jullie allemaal fijne kerstdagen wens, maar weet nu al dat ik morgen kom spieken naar het nieuws van EB :D. Dus de wensen komen nog.
     
  3. elisabethbas

    elisabethbas Fanatiek lid

    Feb 2, 2011
    2,886
    2
    38
    't Gooi
    Daan, je voorspelde mij vorige keer ook zwanger. Dat klopte, al heeft het niet lang mogen duren...

    Pruts, ik was niet op de meeting...:(
     
  4. Prutsje

    Prutsje Bekend lid

    Feb 3, 2011
    882
    0
    0
    Groepsleidster KDV
    Onder de zon
    hahahahahahaha :p lol! dacht dat je ook mee was, hoe kom ik daar dan bij.... en als ik dan idd de foto terug kijk kun jij dat ook niet zijn hahahahahahaha! geweldig.... ben zooo goed in gezichten :p

    een meisje zou leuk zijn Daan.... :p maareh... denk het niet :)
     
  5. fairy2011

    fairy2011 Fanatiek lid

    Nov 28, 2010
    3,509
    295
    83
    @ EB, ja en nu hop weer zwanger en over 36 weken een prachtige baby! Oké in jou geval maken we er 37 weken van haha. Vorige keer ging je ook een week overtijd toch?
     
  6. fairy2011

    fairy2011 Fanatiek lid

    Nov 28, 2010
    3,509
    295
    83
    Zijn er nog meer meiden die menen bij iedere gelegenheid nieuw speelgoed te moeten kopen? Ik kan mezelf nauwelijks bedwingen en soms koop ik dan ook daadwerkelijk wat. Heb laatst de grote boerderij gekocht. Normaal 65 euro en nu 32, nieuw in doos. Koopje, maar ja eigenlijk heeft ze al heel veel, dus geef ik het maar niet.

    Maar STEL, ik zou morgen nog iets willen kopen voor onder de kerstboom.:) wat is nou een echte hit bij jullie?
     
  7. mbtc

    mbtc Fanatiek lid

    Nov 9, 2010
    1,811
    0
    0
    leidster kinderopvang
    velsen
    @prutsje, kort blond haar heb ik en een klein meisje in een blauwrokje is mn dochter.
    Ben erg benieuwd naar de foto morgen ff op de comp kijken.
    @eb nadat ik alles er uit had gegooid voelde ik me beter alleen eten wil nog net echt t voelt als een steen op mn maag. Heledag eten we al kaakjes.
    Kerst duurd idd lang maar we slapen vannacht en morgen nog bij ouders. Ben jij weg? Kunnen we in jou huis :p
    Weet niet wie t zei maar we hebben allemaal t zelfde gegeten en niet iedereen is ziek. Alleen ik, mn vader en j.
    @daantje, dat voorgevoel heb ik zelf ook. Heb ook altijs geroepen dat mn eerste kind een meisje zou zijn en ik had gelijk! Wie zei een meid en een jongen? Hoop nietdat er een 2ling in t verschiet ligt. Dan heb ik helemaal geen ruimte meer in mn huis!
     
  8. mumtobe21

    mumtobe21 VIP lid

    Dec 6, 2008
    9,208
    1
    38
    Haai meiden,

    wil jullie even gauw hele fijne feestdagen wensen!

    Leuke foto's van de meeting kreeg ik in mijn mailbox! :D

    zwaai zwaai
     
  9. Prutsje

    Prutsje Bekend lid

    Feb 3, 2011
    882
    0
    0
    Groepsleidster KDV
    Onder de zon
    Mbtc gevonden ;) dan heb ik ook nog mama05 ontdekt (had ik al eerder ontdekt, maar vergeten te noemen ;))
    Lichtblauw shirt is Wherona??????
    en dan hebben we nog kort blond haar naast Mbtc en de twee dames tussen Waterlelie en BabyR in..... :D wie helpt me?? hahahaha
    Een van de twee is supermom???? met jongen en meisje toch???
     
  10. Linda0509

    Linda0509 Bekend lid

    Feb 6, 2011
    619
    1
    18
    Leuke foto's dames!!

    De een is sahi en yanna de ander volgens mij pamsie met haar twee kids? Supermom heeft 2 jongens en die was er volgens mij niet. Maar weet ik niet helemaal zeker

    Eb succes morgen!
     
  11. Linda0509

    Linda0509 Bekend lid

    Feb 6, 2011
    619
    1
    18
    @ Pruts Wherona met d klopt helemaal en de andere is meikie met jordy

    Mbtc beterschap
     
  12. Prutsje

    Prutsje Bekend lid

    Feb 3, 2011
    882
    0
    0
    Groepsleidster KDV
    Onder de zon
    oh sahi is met t bobje haar ;) hahahahahhaa oh wat erg, ik haalde idd de namen van pamsie en supermom door elkaar.
     
  13. Prutsje

    Prutsje Bekend lid

    Feb 3, 2011
    882
    0
    0
    Groepsleidster KDV
    Onder de zon
    leuk, nu alle namen goed bij de gezichten :)
     
  14. elisabethbas

    elisabethbas Fanatiek lid

    Feb 2, 2011
    2,886
    2
    38
    't Gooi
    Whhaaahahah, Mbtc! We zijn tweede kerstdag en -nacht weg, komen jullie klussen op ons opblaasbed???:D:D:D

    Daantje, de grote hit hier op dit moment zijn de megablocks die ik van mijn collega heb gekregen. En de grote, houten knikkerbaan en de houten blokjes. Stapelen, bouwen en rollen.
    Ik heb gelukkig niet zo'n koopwoede... En we houden allebei niet van veel dingen met batterijen dus dat scheelt ook.
     
  15. fairy2011

    fairy2011 Fanatiek lid

    Nov 28, 2010
    3,509
    295
    83
    @ EB, wakker worden!
     
  16. Sahi

    Sahi VIP lid

    Apr 4, 2010
    5,186
    0
    0
    Dordrecht
    Ow meiden, zoveel kan ik echt niet bijhouden! gaat me denk ik na de jerst pas weer lukken.
    yanna is uit logeren bij de maandag-oppas. zo gek opstaan, wiat niet eens hoe laat ik mn wekker moest zetten!

    ik wil iedereen een leuke kerst wensen!!!
     
  17. elisabethbas

    elisabethbas Fanatiek lid

    Feb 2, 2011
    2,886
    2
    38
    't Gooi
    Jammer jammer, niet zwanger. Maar ook nog niet ongesteld en - uitgaande van mijn normale cyclus - 8 dagen overtijd. Niet veel opgeschoten met deze test dus...
     
  18. karine

    karine Fanatiek lid

    May 13, 2007
    3,694
    0
    0
    @ Sahi: Ja, dat is dan inderdaad raar he?! Hebben wij ook met de jongens. Die zijn nu ook naar het KDV en BSO, zodat er hier in huis eens iets gedaan kan worden (oke.. schuur... Die gaan we "even" opruimen)

    @ EB: Jammer!!! Zal voor je duimen.

    @ Pruts: Ja, die Daantje met haar voorspellingen... Hahaha... Zou inderdaad leuk en gezellig zijn, maar doe maar niet :)

    @ Rrianne: Wat goed dat je actie hebt ondernomen en je er nu iets aan kunt doen! Jij bent dan dus wel een hele goede mooi-weer-speler... Hmmm... Let op jezelf meis en geniet vd kerst ;)

    @ Pamsie: Gaat het goed met je meid?? (Ik vraag het expres hier ;))

    @ Sahi: Wat goed dat het met jou en vriendlief weer beter gaat! Top om te horen! Energie in steken werkt dus nog steeds :) :)

    @ Supermom: Ook voor jou fijne feestdagen!!

    @ BabyR: Ik weet dat je op vakantie bent, maar wat hilarisch met de wijn die je vader heeft meegenomen :) Hahaha... Hoe reageerden ze??

    @ VanEke: Meid wat gaat een zwangerschap bij een ander toch snel!! Zo goed als bijna halverwege... 12 juni is een mooie dag overigens ;)

    @ Dolfijnjes: Gaan jullie nog klussen aan de zolder deze dagen? Of geen tijd / vrij tussendoor??

    Het spijt me als ik iemand vergeten ben!!

    Hier trouwens alles goed. Heerlijk dagje weg gehad met Martijn en nu gewoon genieten van twee weken vrij met z'n allen...

    Ik wil iedereen onwijs fijne kerstdagen wensen!!!
    Geniet vooral veel van elkaar, zowel met de familie als met je eigen gezin, want er is niets mooiers en liefdevols in deze wereld en tijd!!
    Heel veel liefs en een dikke knuffel van mij ;)
     
  19. Linda0509

    Linda0509 Bekend lid

    Feb 6, 2011
    619
    1
    18
    @eb jammer dat je nu eigenlijk nog niks weet

    Hier ook het huis voor mezelf alleen. Kleine mam naar Kdv en grote man is werken. Volgende week zijn ze gesloten op Kdv dus dan zou hij anders drie weken niet gaan. Dat vonden we te lang. Dus net alle boodschappen al gedaan en zometeen in het huis aan de slag. Maar ook lekker series kijken op de bank.
    Even tijd voor mezelf voordat de drukke dagen beginnen! Hier beginnen we ook vanavond al heb er zin in!

    Iedereen hele fijne dagen en geniet er allemaal van!
     
  20. fairy2011

    fairy2011 Fanatiek lid

    Nov 28, 2010
    3,509
    295
    83
    Hmm het zou dus nog wel kunnen dat je over een paar dagen alsnog positief test? Wel balen voor nu, een mooier kerstcadeau kan je je niet wensen.

    Vandaag wezen zwemmen met m'n zus en haar kids. Als ik dan zie hoe die meiden met elkaar spelen dan begint het bij mij toch wel weer erg te kriebelen. We hebben dan ook besloten om er in maart definitief weer voor te gaan. Zo leuk ook voor F als er een zusje komt :D. Anders zou m'n eigen voorspelling niet kloppen haha.

    Net de laatste boodschappen gedaan, zul je altijd zien dat je iets vergeet en straks weer terug kunt, heb ik zo geen zin in.

    Bij deze vast: fijne feestdagen meiden!
     

Share This Page