Ach wat een drama.. Sinds gisteren heeft m'n peuter jeuk aan d'r billen. Ik moest meteen aan wormpjes denken. Heb ze nog niet duidelijk gezien, wel iets in een klein beetje ontlasting maar nog niet dat ik zeg ja! ik weet het zeker! Ondertussen wordt ze met vlagen gek van de jeuk, dit gun ik echt niemand.. Ze huilt, smeekt mij om te poetsen en laat zich hard op d'r billen vallen. Heb gisteren tabletjes gehaald en er één gegeven. Ik hoop zo dat die rotjeuk snel weg is! Iemand hier meer ervaring mee? Ik ben blij dat ze nog een luier draagt zodat ze niet zelf kan krabben..
Wat zielig zeg! Heeft de dokter al fF gekeken en de pilletjes voorgeschreven? Zou denk ik toch even overleggen
Nee nog niet, toen ik haar gisteren ophaalde van het KDV was ie al gesloten. En dan nu de kerstdagen ertussen.. Ik heb zelf van die tabletjes gehaald bij de apotheek. Als het echt wormpjes zijn dan zal dat toch voldoende moeten zijn, maar vraag me af hoe lang het dan duurt voordat de jeuk verdwijnt. Als het te erg wordt moet ik de HAP maar bellen! Ze heeft net een poepluier gehad en daarna niet meer over jeuk geklaagd. Ik hoop dat dit het dan was! Heb de ontlasting nagekeken en zag wel witte dingetjes, maar twijfelde alsnog of het geen sesamzaadjes waren.
Die pilletjes mag je gewoon zonder recept halen en gebruiken, kan geen kwaad. Maar wormpjes herken je wel hoor, gewoon even goed kijken en ook bij haar billen en vagina en als je er een paar ziet, meteen weghalen, want dat kriebelt echt zo erg! Hier gaat de jeuk altijd binnen 12 uur weg. Dan zijn de wormpjes dood en kriebelen ze niet meer.
wormkuurtje mag je gewoon halen hier raad onze huisarts ook altijd aan om een wormkuurtje mee te nemen op vakantie en vooral op een camping, maargoed dat doet er nu niet toe onze zoon heeft ook weleens jeuk in zijn anus gehad en toen hebben we hem ook een wormkuur gedaan, hier heeft het gelukkig geholpen !
Ik vraag me al een tijdje af waarom mijn dochter zo jeukt bij haar billen. Geen luieruitslag of droge huid te zien. Jeetje, misschien ook wormen... Daar heb ik nou nooit aan gedacht. Maar ik zie niks volgens mij. Kun je wormpjes goed zien?
De één zeft van wel en de ander van niet op internet. Hier twijfelde ik, na een poepluier van vanochtend heb ik d'r niet meer over jeuk gehoord.. Dus óf de wormpjes zijn dood, of misschien een allergische reactie op iets dat ze eerder gegeten had? (Ik ben zelf allergisch voor kiwi en er zaten kiwipitjes in haar ontlasting, maar kiwi ging eerder altijd goed) Volgende poepluier nog maar eens goed kijken!
mijn zoon had ook zo'n last van jeuk laatst, heb hem een wormenkuur gegeven toen, en het knapte snel op bij hem! na 2 weken nog een pilletje gegeven en sindsdien niet meer over jeuk gehoord. Vooral 's nachts hebben ze er dan last van en mijn zoon na ontlasting. Ik heb ook geen wormpjes gezien maar denk dat het wel degelijk wormpjes waren. Je kan de pilletjes gewoon bij de drogist krijgen voor een paar centen
Vergeet niet het beddegoed, ondergoed en kleding etc heet te wassen want het is "rete"besmettelijk! En nageltjes kort houden!
denken jullie er allemaal om dat als je 1 iemand van het gezin een wormenkuur geeft. iedereen in hetzelfde huis een pilletje en 2 weken laten nog een pilletje moet nemen om het echt goed uit te kunnen bannen.