Hallo lieverds, Ook vanaf hier allen hele fijne feestdagen toegwenst! Op naar een mooi 2013 voor iedereen! Liefs, Bianca
Bianca: jou banner verspringt al vroeg naar een nieuwe dag. Gister om 11 uur sinds hij al op 6 weken en een dag.
Ikke, ja dat klopt. Was mij laatst ook al opgevallen Hihihi dat geeft niet, des te eerder is hij bij de 12 weken
hoi meiden, ik heb voor de kerst een toetsenbord voor de ipad gehad. deze ben ik nu even aan het testen. Hebben jullie een fijne eerste kerstdag gehad? ik ga nu snel slapen, want ben kapot (en al weer twee dagen aan het spugen vanwege alle drukte. Het draakie in mijn buik geeft mijn grens goed aan haha.)
Ikke, je bent dus lekker verwend? Wat balen zeg dat je zo ziek wordt van de drukte... hopelijk knap je snel op als je in je bedje ligt. Hier een rustige eerste kerstdag gehad. Gisteren, kerstavond hebben we gegourmet, en de kadotjes uit gepakt. Vandaag heerlijk uitgebreid met zn allen ontbeten. De rest van de dag lekker gehangen en spelletjes gespeeld die de kids hadden gekregen voor de kerst. Voor vanavond had ik bij centerparcs een 4 gangen diner gereserveerd, nou een echt afknapper! Alles maar dan ook alles ging maar fout wat er fout kon gaan. Ik was dan ook echt boos! We hebben er met onze kids 3 uur gezeten! Echt waardeloos. En super zonde van het geld. Van te voren gereserveerd en betaald dus dan loop je niet maar zo weg en je moet toch iets eten... nadeel was dan ook echt dat er niets anders in de buurt was anders waren we wel weg gegaan. Nu hebben we de drankjes niet hoeven af te rekenen, maar ik ga morgen de rest ophalen! (250 euro!) Onze avond is dan ook wel een beetje verpest helaas. Nu weer lekker in het huisje en heb ik iedereen getrakteerd op n kop heerlijke warme chocolade melk met slagroom en mini marsmellows. En iets lekkers voor erbij Baal echt als n stekker had t zo anders verwacht! Morgen vroeg op, dagje brabant. Kerst Koi show bij onze koi importeur. Hoop dat dat beter bevalt Hopelijk hebben jullie allen wel een geslaagde eetste kerstdag gehad. Liefs!
@Ikke: je bent inderdaad goed verwend met de kerst! Ik heb mezelf gisteren een nieuwe laptop cadeau gedaan, omdat mijn oude steeds uitviel en kuren begon te vertonen. Jammer dat je weer zo ziek geweest bent van alle drukte. Het spugen lijkt een goede graadmeter wat teveel voor je is geweest, alleen merk je pas na afloop. @Bianca: wat een afknapper dat etentje. Kan me voorstellen dat je er boos om bent. Dat ze zoveel geld durven vragen en dan niet eens behoorlijke service en kwaliteit ervoor leveren. Gelukkig heb je het er na nog even gezellig gemaakt. Hier een rustige eerste kerstdag gehad. Mijn man, zoontje en ik hadden gisteren (kerstavond) al min of meer ons kerstdiner gehad. Mijn man moest werken vanavond en kon dus niet mee eten. Dus op kerstavond sjiek gekookt, tafel netjes gedekt en (voor ons doen) lang getafeld. Vandaag zijn we (omdat het 's middags zo lekker weer was) even naar onze kerk gelopen, waar ieder jaar een heel kerstdorp is nagebouwd en een echte bezienswaardigheid in de omgeving is. Mijn zoontje en ik hebben samen weer 2 kaarsjes aangestoken en stiekem heb ik weer dezelfde wens uitgesproken die ik natuurlijk altijd doe als ik ergens een kaarsje aansteek. Ik hoop maar dat mijn wens deze keer wel eens uit zal komen. Eind van de middag heb ik uitgebreid gekookt voor mijn man, die vroeg moest eten vanwege zijn werk. Mijn zoontje en ik hebben bij mijn ouders gegeten, want mijn moeder kookt altijd de eerste dag. Maar mijn zoontje was erg druk en liep maar heen en weer te rennen en was (voor mij) dus niet echt ontspannen eten. Ben ook op tijd naar huis gegaan en heb hem op tijd in bed gelegd. Hij was vanavond ook wat schor en witjes en af en toe hoorde ik hem ook hoesten vandaag. Nog even getemperatuurd voor hij naar bed ging (wat ik altijd lastig vind in die oortjes). En volgens mij heeft hij 37,7. Dus wel iets verhoging. Hij is gelijk gaan slapen, maar hoor af en te nog wel een kreun of een gaap. Dus helemaal lekker is hij niet. Morgen, 2e kerstdag, zal ook een rustig dagje worden. Ook omdat ik nog niet weet hoe mijn zoontje zich morgen zal voelen. Mijn man slaapt uit ivm de nachtdienst. 's Avonds nemen mijn zus en ik onze ouders mee uit eten. Dus op zich wel lekker dat we allemaal lekker verwend worden en geen van ons zwoegend in de keuken hoeft te staan.
Wat een kerst stilte op het forum. Iedereen lekker veel aan het eten denk ik haha. Wij zitten heerlijk op de bank voor een filmavondje. Gebeurt zelden, dus lekker genieten. Manlief is nu het eten aan het maken. Ik zeg goed geregeld!!!
@Ikke: denk dat iedereen inderdaad aan het uitbuiken is. En heeft je mannetje lekker gekookt. Niet meer beroerd geweest nu? Wij zijn uit eten geweest vanavond. Ook weer iets teveel gegeten. Nou, nu maar even niet over nadenken. Vanaf morgen gaan we de broekriem maar weer aantrekken en wat kilootjes kwijt zien te raken.
Het is inderdaad behoorlijk stil dames. Hier vandaag lekker weg geweest en vnv maar simpel gekookt daarna heerlijk wezen zwemmen met de kids en vervolgens in the action factory iets gedronken, wat borrelhapjes erbi, en n potje gepoolt... Nu weer lekker in t huisje. Ff forum checken, nog even tv kijken en dan lekker slapen. Morgen ochtend wordt t ontbijt an huis bezorgd, daarna de brunch, smiddags de high tea en dan savonds nog borrelhapjes... de laatste dag is hier morgen aangebroken Wss gaan we morgen avond al naar huis zodat we vrijdag thuis gewoon kunnen uitslapen. Anders moeten we vrijdag voor 10.00 uur smorgens het huisje verlaten... das ook wat k slaap liever uit Ik heb vanmorgen trouwens ook mn klscht ingediend van het etentje. Er is wat over en weer gebeld, overlegd etc maar morgen krijg ik mijn geld terug.
sneeuwmees: helaas nog steeds beroerd en elke dag spugen. vandaag hoef en doe ik helemaal niks, hopelijk helpt het.(moest er alleen vroeg uit, omdat de aannemer voor het verbouwen van de badkamer om 9 uur iets op zou komen halen.. hij is er nog niet.. en ik zit kotsmisselijk op hem te wachten.) ach het gaat wel weer over hoor, maar mijn lichaam moet eerst tot rust komen. wij aten gister wat kleine hapjes, dus hij hoefde niet veel te koken. alleen oven aangezetten en alles op tafel zetten. BE: wat een luxe heb jij vandaag zeg!! lekker van genieten. En ook nog eens je geld terug voor het mislukte kerstdiner. Dat geld kun je dus mooi aan iets anders leuks besteden. GEniet van jullie laatste dagje daar!! hoe gaat het met de andere meiden?
@Ikke: hoop dat de aannemer inmiddels is geweest en jouw ergste misselijkheid is weggezakt. Ben je de komende dagen nog vrij van je werk, dat je even rustig aan kunt doen? @Bianca: wat goed dat je je geld terugkrijgt. Meestal kom je inderdaad niet verder dan honderd duizend excuses en inderdaad een tegemoetkoming van gratis drank of toetje. Dus het verbaasd me (in positieve zin) dat jullie al het geld teruggekregen hebben. Dan heb je gelukkig geen vervelende bijsmaak meer van het etentje, al kun je het helaas niet meer terugdraaien. En wij gaan ook altijd de laatste avond al naar huis toe. Wij voelen er ook weinig voor alleen nog maar een nachtje extra te kunnen slapen om vervolgens ons 's morgens rot te moeten haasten om in rijen van 3 het park uit te kunnen rijden. Mijn zoontje is snotverkouden en ik heb er weer een vlaag van meegekregen en ben ook weer wat snotterig. Voordeel is wel dat nu hij wat snotterig is, wel uitslaapt. Dus ik kon vanmorgen ook lekker tot 10 uur uitslapen. Het is bij ons op het werk enorm druk geweest dit najaar en ook veel spanningen. Denk dus dat alles er ook een beetje uitkomt nu. Gelukkig hoef ik nog een weekje niet aan werk te denken. Straks even wat boodschappen doen. Mijn man moet vannacht weer werken, dus weer een gebroken dag, want hij gaat vanmiddag weer even slapen en ik moet weer even werken (schoonmaakbaantje wat ik erbij doe). En hij gaat na het eten gelijk weer weg. Het leek zo fijn vakantie te hebben van mijn werk en dingen samen te kunnen doen (zolder opruimen, leuke dingen samen doen, bezoekjes afleggen), maar ze hebben mijn man zo onhandig ingedeeld dat we eigenlijk geen een dag echt helemaal vrij zijn.
Ikke, meid wat vervelend zeg! Kun je er niks voor krijgen van je ha? Hopelijk heb je nog een paar dagen om lekker bij te kunnen komen. Sneeuwmees, aan excuses hb je gewoon weg niks. Het bedienend personeel wordt er ook op aangesproken aangezien ze niet eens wisten wat ze serveerden. gewoon te belachelijk voor woorden allemaal. Je kunt het idd helaas niet terug draaien en we gaan van dat geld ook zeker iets anders leuks doen. Hopelijk knappen jij en je zoontje snel op! Verkouden zijn is echt zwaar vermoeiend. hier vanmorgen heerlijk lang op bed blijven liggen. we willen vanavond om 21.00 uur ongeveer hier weg rijden. weet heetlijk in mijn eigen bedje slapen! Daar zal mijn rug ook wel blij mee zijn
@Bianca: van dat geld kun je iets leuks voor de baby gaan shoppen...hihi... Ja, er ligt niets zo lekker als je eigen bed. Op vakantie slaapt ons zoontje altijd tussen ons in. Dan weet je het wel horizontaal, verticaal en wij op het randje van het bed. Dan ben je blij als je je bed weer even voor jezelf hebt. Ik heb vanmorgen het zkh gebeld en gevraagd of ik bloed mocht prikken. Dat ik dat graag wilde voor mijn eigen 'besluitvorming' om te bepalen of het zinvol is nog een poging in dit zkh te doen of naar DD te gaan. Ze heeft mijn status erbij gepakt. De gyn had daarin wel geschreven dat we mogelijk naar DD gaan, maar niet dat we het ook over het bloedprikken hadden gehad. Vandaar dat de verpleegkundige dit nu niet zelf mocht behandelen en ze eerst even overleg met de gyn moet hebben (die er volgende week donderdag pas is ). Op zich heeft het niet direct haast. Zei ook dat ik nu al vast ging bellen omdat je afhankelijk bent van dat half uurtje telefonisch spreekuur en ik het maar vast 'aangekaart' wilde hebben. Ze begreep in ieder geval goed waarom ik het wilde laten doen en zou het volgende week bespreken en me dan terugbellen. De uitslag van de amh duurt alleen wel 2-3 wkn, omdat het naar Nijmegen opgestuurd wordt. Maar goed, als ik dan evt. nog dhea wil gaan slikken dan heb ik nog een kleine 3 maanden voor mijn afspraak in april.
Sneeuwmees, wat goed dat je gebeld hebt meis! Naar mijn idee is het je goedrecht hoor Overlegd ze het met Carolien? Anders moet je er donderdag zelf even heen bellen, en vragen of je haar anders zelf even kunt spreken en als dat niet kan of zij je dan aan het einde van de middag terug kan bellen. Duurt best n tijd zie ik voordat de uitslagen bekend zijn zeg... Maar aan de andere kant, wie weet is t het wachten de moeite waard Ik hoop het in ieder geval enorm voor je meid! Hier weer veilig thuis. Eenmaal de koffers uit de auto, ben ik toch nog even snel naar de kv gereden Ik was toch stiekem enorm benieuwd wat de test nu aan zou geven (zie mijn foto) Dit moet een hartje laten zien toch op 2 januari??? Vind t zo spannend! Ben al echt aan het aftellen
@Bianca: kan me niet voorstellen dat je op 2 januari geen hartje hoort! Dat moet een mooie echo worden. En dat is volgende week al! Carolien is er volgende week donderdag pas weer, dus dan overlegt ze het met haar. Heb me wel voorgenomen om het in de gaten te houden en anders zelf even te bellen. Het is niet voor het eerst dat ik vergeten wordt. Baal ook wel een beetje dat de uitslag zo lang duurt, maar het is niet anders. Het belangrijkste is dat alles nu in werking gezet is. Denk er ook over om volgende week te melden dat ik een afspraak gemaakt heb in DD. Dan weten ze dat ook vast.
BE, dat gaat helemaal goed komen!! Dan ben je al over de 7 weken . Wij zijn vandaag weer thuis gekomen van 2 dagen bij m'n ouders te zijn geweest, het was erg gezellig maar oooh zo druk (ik ben zelf ook wel druk, maar tezamen met m'n familie is dat wat teveel van het goede soms). Had er gisteren zelfs een harde buik van (de hele dag)!! Maar wel supergezellig gehad, ook m'n schoonmoeder heeft zich goed vermaakt. Morgen verder in de babykamer , daar heb ik zin in! Nu nog even yoghurt eten en dan zo lekker op bed, ben moe.
Be: dat gaat de goede kant op. Nu appen met testen en vol vertrouwen richting 2 januari gaan. (ik snap al dat getest maar al te goed hoor) Tori; oei, harde buiken van de drukte, dat is een signaal van je lichaam. Denk hè goed om jezelf. Kamertje opknappen is ook een aanslag op je lichaam. Hoe is het met je oren? Ik ben met wakker, hopelijk gaat het vandaag weer wat beter. Be: ik ben er niet mee naar de ha gegaan. Zo erg is hetnog niet. Wil niet zomaar daar heen en zeker niet als ik stiekem weet dat het mijn eigen schuld is. (te druk geweest).als het blijft ben ik de acupunctuur na het weekend wel weer op. Dat werkte eerst ook goed en dan hoef ik geen pillen of zo. Hoe is het met jou misselijkheid be? Sneeuwmees: jou geduld wordt behoorlijk op de proef gesteld. Geduld is het sleutelwoord voor mmm, maar ik hoop zo voor je dat het toch wat mag vlotten allemaal. Jordan, Flippo, aislyn, zonnestraal en shit naam vergeten: hoe is het met jullie?
Hey meiden, ik heb hier wel eens geschreven tijdens mijn eerste IVF poging. Ik wilde even laten weten dat ik nu zwanger ben van de enige cryo van de eerste poging.