Ik ben op zoek naar een winkel waar ze oa de communie feestlijn van jottum en soortgelijken verkopen. Ik ben vorige keer meer dan goed geslaagd bij lollipop in eindhoven maar dat is bijna 2 uur rijden. Het liefst zou ik een soortgelijke winkel hebben maar dan iets dichter in de buurt. Ik zoek me suf op internet maar kom geen steek verder. Heedt er iemand een tip?
Misschien eens een belletje aan wagen? Ik ben daar wel eens geweest en toen hing er een flink rek met echt allemaal van die witte jurkjes e.d.
Ik heb even op Google gezocht voor je waar ze NoNo en Jottum verkopen bij jou in de buurt. Hopelijk werken de linkjes. Je zou dan zelf per winkel even kunnen kijken of ze ook communiekleding hebben. Ik weet er wel eentje in Brabant, maar da's te ver weg voor je. NONO - Stores Jottum
Bedankt maar dit is niet wat ik zoek. Deze kleding kan ik overal krijgen. Het gaat me echt om feest en communielijnen van exclusievere merken als jottum, kate mack, monnalisa
Ik weet niet of die winkel er nog zit, maar Mochic in Barendrecht heeft / had heel veel van dit soort kleding... Even gegoogled, ze bestaan inderdaad nog en hebben ook een webshop: Webshop | Kindermodewinkel.nl Misschien kan je ze even bellen, want ze hebben vast meer dan wat er in de webwinkel te vinden is!
Ik ga binnenkort bruidsmeisjes en communiejurkjes inkopen, maar ik zit niet in jouw buurt. In spijkenisse zit als ik het goed heb een hele grote humpiedumpie kinderfeestkleertjes, maar waar precies weet ik niet.
Je zal de humpy in Noordwijk even kunnen bellen, zij hebben naast de gewone jottum lijn ook de feestlijn met van die mooie witte jurkjes. Je geeft aan dat het niet op de site staat dus misschien zijn ze ermee gestopt maar ik weet zeker dat ze het hadden! Succes
Die ken ik wel maar het is niet mijn smaak kleding die ze daar hebben. Ik rijd volgende week maar gewoon naar eindhoven dan weet ik zeker dat ik slaag
In hillergersberg heb je Joris en juul zitten. Zij verkopen oa ook jottum. In berkel heb je kiekiek maar die verkoopt meer mexx etc in bergschenhoek heb je ananas en co, die verkopen oa vingino In zoetermeer in de dorpsstraat zit ook een leuke winkel.