Innesteling.

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door Jacquelinee, 29 dec 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Jacquelinee

    29 dec 2012
    37
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik zit met het volgende.

    Ik ben 16 november gestopt met de pil. Mijn eerst volgende menstruatie was 12 december en deze duurde tot 14 december. 3 dagen. Dus in ronde 1 had ik een cyclus van 30 dagen.

    Waarschijnlijk heb ik afgelopen week mijn eisprong gehad, ik denk begin van de week. En afgelopen weekend en het weekend ervoor hebben we seks gehad.

    Nu loop ik vanaf afgelopen dinsdag met de volgende klachten.
    1. Misselijkheid.
    2. Leeg gevoel in men buik, waardoor ik honger krijg en wil eten.
    3. Opgeblazen gevoel in mijn buik.
    4. Af en toe, hele lichte steken in mijn onderbuik.
    5. Af en toe hoofdpijn.
    6. Af en toe rommelig gevoel in mijn buik.

    Gisteren heb ik een test gedaan, omdat ik vorige maand maar heel kort en weinig ongesteld ben geweest. Ik wilde toch een zekerheid hebben dat dit geen innesteling zou zijn. Dit was dus niet het geval anders had de test positief geweest.

    Maar omdat ik nu die klachten heb vraag ik me gewoon heel erg af, is dit een innesteling? Ik hoop dat jullie mij willen helpen. Het is ook niet zo dat we gepland hebben van dan is men eisprong, dus dan gaan we klussen.
     
  2. Koali

    Koali Fanatiek lid

    1 okt 2012
    1.845
    0
    36
    NULL
    NULL
    Ik ben bang dat het afwachten wordt en dan rond je ongesteldheidsdatum een testje er tegenaan gooien. Pas dan weet je het helemaal zeker. Willen jullie wel al kinderen dan? Succes!
     
  3. Jacquelinee

    29 dec 2012
    37
    0
    0
    NULL
    NULL
    We zijn gestopt met de pil, omdat we een eerste kindje willen.
    Maar de planning tot nu toe is dat we het eerste jaar nog niet gaan plannen wanneer mijn vruchtbaarste dagen zijn.
    We doen het gewoon wanneer we zin hebben.
    Misschien denken we er over een paar maanden anders over.
    Kan ook..
    Maar de bedoeling is om het het eerste jaar zo te proberen.
    Tot nu toe geen haast, zou het nu wel heel graag willen.
     
  4. Josie88

    Josie88 Niet meer actief

    Als het goed is, was je vorige cyclus 26 dagen, aangezien je telt van 16 nov. tot 11 dec. 12 dec was vervolgens weer dag 1 (eerste dag bloedverlies tel je weer een nieuwe cyclus). Ervan uitgaande dat je wel 14 dagen voor je menstruatie een ei hebt gehad (als je nu weer een cyclus hebt van ongeveer 26 dagen, is altijd maar afwachten), zou dat afgelopen weekend zijn geweest, dan ben je nu zo ongeveer 7, 8 dagen na je ei? Lijkt me ook nog te vroeg om te testen, ergens begin volgende week weer proberen? Heel verhaal, hoop dat het een beetje duidelijk is? ;)
     
  5. Jacquelinee

    29 dec 2012
    37
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi Josie.

    16 november was mn eerste pil loze dag. Daarvoor zat ik nog in mij stopweek.
    Moet ik de stopweek van de pil niet mee tellen met menstruatie.
    Bedankt voor je reactie.
     
  6. Josie88

    Josie88 Niet meer actief

    Ik heb niet goed gelezen, je had getest omdat je dacht dat de menstruatie evt. een innesteling kon zijn. Excuus. :cool:
     
  7. Josie88

    Josie88 Niet meer actief

    #7 Josie88, 29 dec 2012
    Laatst bewerkt door een moderator: 29 dec 2012
    Oh zo. De stopweek zou ik ook meetellen, toen was je immers al gestopt met de pil? Vanaf dat je gestopt bent met de pil, tel je tot je volgende menstruatie (menstruatie is weer dag 1 dus). Echter, ik moet wel zeggen, na zo'n eerste cyclus is er soms nog geen peil op te trekken hoe het verder gaat. Goed, ik wijd ver uit, de clue van het verhaal: je kan zeker een innesteling gaande hebben. :p

    Nog even een aanvulling: als je gestopt bent met de pil, kun je overigens heel wat voelen als je natuurlijke cyclus weer op gang komt. Zo had ik altijd kwaaltjes tussen mijn eisprong en NOD die zowel op een zwangerschap als aankomende menstruatie konden wijzen.
     
  8. Jacquelinee

    29 dec 2012
    37
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ok super.. Bedankt voor je reactie..
     
  9. Jacquelinee

    29 dec 2012
    37
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hebben meerdere mensen nog reacties voor mij.:)
     
  10. KlGekko

    KlGekko Actief lid

    24 jul 2011
    412
    0
    0
    Koken
    amsterdam
    Wat voor test heb je gedaan?
     
  11. Jacquelinee

    29 dec 2012
    37
    0
    0
    NULL
    NULL
    Etos, eigen merk test heb ik gebruikt.

    Ik ben nieuw op deze site, maar ik zie veel staan van 33-29 Enzo. Is dit je cyclus??
     
  12. Skip

    Skip Actief lid

    13 dec 2012
    238
    0
    0
    Kapster
    Hoofddorp

    Hoi


    De meest gevoelige zwangerschapstesten zijn van het kruidvat 2v5 euro nog wel andere maar die zijn duurder


    Ik zou gewoon wachten tot je eerste nod en ik wacht dan nog een week ! Succes
     
  13. KlGekko

    KlGekko Actief lid

    24 jul 2011
    412
    0
    0
    Koken
    amsterdam
    dat is idd mijn cyclus...
     
  14. Jacquelinee

    29 dec 2012
    37
    0
    0
    NULL
    NULL
    #14 Jacquelinee, 3 jan 2013
    Laatst bewerkt: 3 jan 2013
    Nu heb ik sinds zondag geen last meer van de klachten, maar nu werd ik vanmorgen wakker met licht rood bloedverlies. Terwijl dit dag 22 is van mijn cyclus. Vorige maand een cyclus van 29 dagen gehad, zal mijn menstruatie al op gang kunnen komen of is dit een innesteling..?? Maar dan heb ik na een paar dagen na de innesteling bloed verlies. (Tenminste ik denk dat dit een innesteling geweest is.) Is dit mogelijk. Het bloedverlies is echt niet veel, je ziet het alleen met het afvegen als je geplast hebt.
     

Deel Deze Pagina