Wie nog meer voor een (2e) kindje in 2013?

Discussion in 'Zwanger worden clubs' started by Lovely24, Oct 22, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. wannabemom24

    wannabemom24 Bekend lid

    Jun 26, 2010
    555
    0
    0
    Den Bosch
    Was je bij L. in de 1e ronde meteen zwanger? Maak je nog niet druk meis het komt goed! Mijn L is 1 dag jonger als jou zou toevallig zijn als we samen meteen zwanger zijn :p Maar ik ga niet van de 1e ronde uit je hoopt het natuurlijk wel maar denk het niet.
     
  2. Hartediefje1988

    Hartediefje1988 VIP lid

    Apr 19, 2009
    7,238
    570
    113
    Female
    Gastouder zzp
    Goedemorgen meiden,
    Leuke berwerkte foto van je zoon zeg!

    Wat zijn jullie plannen voor vandaag?
    Ik ga vanmiddag samen met mijn dochtertje naar de bios, naar de k3 film engeltjes. Wilde ze graag naar toe, dus als verassing.

    Fijne dag meide
     
  3. BeetjeMama

    BeetjeMama Fanatiek lid

    Nov 25, 2012
    1,125
    0
    0
    @ Iedereen; bedankt voor jullie lieve woorden!

    @ Dmj; balen dat de test negatief was.. En wat een leuke foto!

    @ Jerami; poeh wat heftig zeg! Hopelijk knapt de kleine snel op!!

    @ Geboortegewicht etc; Nora was ongeveer 30cm (zo'n mini kindje meten ze niet, vanwege de kwetsbaarheid) en 730 gram.
     
  4. Hartediefje1988

    Hartediefje1988 VIP lid

    Apr 19, 2009
    7,238
    570
    113
    Female
    Gastouder zzp
    Geboortegewicht, dochter was met 37weken geboren en 3320gram en 49cm.

    Dmj jammer van de negatest, maar nog hoop nog geen ongie
     
  5. Mama-in-love

    Mama-in-love VIP lid

    May 11, 2010
    7,354
    158
    63
    Female
    Verpleegkundige
    Geboortegewicht van mijn zoontje was 3650 met 41.2 lengte 53 cm
     
  6. kip87

    kip87 Actief lid

    Nov 1, 2012
    137
    0
    0
    Zuid-holland
    @dmj: leuke foto!

    @beetjemama: jeetje wat ongelofelijk klein is dat zeg, denk dat je jezelf daar geen voorstelling van kan maken totdat je daadwerkelijk zo'n klein kindje ziet. Nog steeds sterkte uiteraard, geeft het wat 'rust' nu ze thuis is?

    @geboortegewicht: zoontje werd geboren met 39+4 en woog 3370 gram en was 52 cm. Nu is het een kleine uk, met 14 maanden 76 cm en bijna 11 kg.

    Hier vandaag denk ik niet zoveel bijzonders, vriend was gister weg en was een uur of 3.00 terug, die ligt nu nog te slapen. Ga 'm zo maar even wakker maken, vind het een beetje saai worden ;)
     
  7. BeetjeMama

    BeetjeMama Fanatiek lid

    Nov 25, 2012
    1,125
    0
    0
    @ Kip; Ja ik had me er nooit een voorstelling van kunnen maken, zo klein! En dan toch al zo compleet, prachtig, helemaal af. Echt bijzonder!

    De combinatie van dat zij 'lekker' thuis is en we ondertussen weer aan het proberen zijn...geeft rust. Nogsteeds is er natuurlijk heel erg veel verdriet, ik blijf veel huilen maar goed dat hoort er nu eenmaal bij. Maar daarnaast kan ik wel blij zijn om het feit dat ze thuis is en kan ik me al een beetje verheugen op de toekomst, als ik weer zwanger zou zijn. We gaan gewoon het nieuwe jaar positief tegenmoet en hopelijk wordt het een super jaar! Een jaar van een voldragen zwangerschap en een gezonde baby!
     
  8. Mama-in-love

    Mama-in-love VIP lid

    May 11, 2010
    7,354
    158
    63
    Female
    Verpleegkundige
    Goedzo meid :)
    Ik ben het helemaal met je eens ;)
     
  9. Foofer

    Foofer Bekend lid

    Jul 25, 2010
    831
    4
    18
    NULL
    NULL
    Goeiemorgen allemaal!

    Zo weer terug van weggeweest. Een paar heftige en drukke weken achter de rug. Heb ondertussen wel meegelezen, maar niet kunnen reageren. Vanaf nu zal dat hopelijk weer anders zijn :)

    Ik ben vandaag ongesteld geworden en nu zal officieel onze eerste ronde gaan zijn!! Ik kan het nog niet helemaal geloven ondanks dat we wisten er vanaf januari voor te gaan. Ik ben nu al aan het bedenken hoe ik het weer tegen de familie ga zeggen. Erg hè :)
    Als ik op de pc zit dan zal ik het lijstje even aanpassen. Moet nog even rekenen wanneer mijn NOD is.
    Hebben jullie ook al nagedacht over het vertellen? Hoe hadden jullie dat bij de eerste gedaan?

    @geboortegewicht zoontje was 40+4 geboren, 50cm en woog 3540.
     
  10. Mama-in-love

    Mama-in-love VIP lid

    May 11, 2010
    7,354
    158
    63
    Female
    Verpleegkundige
    Nog niet over nagedacht ;)

    Bij de eerste gewoon tegen mijn moeder gezegd.
    Ze wist dat we met een behandeling bezig waren. Ze wist het gelijk na ons.
    Na een echo met 6 weken mijn vader verteld. Hij was toen doodziek. Hij was erg blij!!
    Met 9 weken waren we met onze schoonouders onderweg naar mijn ouders. Bij het zwembad zij vriendlief terloops: Ja bij dit zwembad zal ons kindje wel regelmatig gaan komen in de zomer!
    Het kwartje viel bijna direct ;)

    Met 10 weken overleed mijn vader en de hele familie kwam bij elkaar.
    Mijn moeder vroeg of we het wilden vertellen om ook wat vrolijk nieuws te hebben.
    Dat heeft mijn vriend dus toen ook gedaan. Zei mijn broer direct: Wij zijn ook zwanger!! Haha!
     
  11. Foofer

    Foofer Bekend lid

    Jul 25, 2010
    831
    4
    18
    NULL
    NULL
    Wat heftig om je vader te verliezen tijdens je eerste zwangerschap. Heeft hij een lang ziektebed gehad?Wel mooi dat hij het nieuws nog heeft meegekregen!
     
  12. BeetjeMama

    BeetjeMama Fanatiek lid

    Nov 25, 2012
    1,125
    0
    0
    Wat heftig zeg... dat je vader is overleden. Wel een fijn idee dat hij nog heeft mogen genieten van het feit dat zijn meisje een kindje zou krijgen! En grappig dat je broer met hetzelfde nieuws kwam!

    @ Vertellen; hier wist iedereen al dat we graag zwanger wilden worden en toen we de posi test in handen hadden (met 4 a 5 weekjes dus) zijn we direct naar mijn en mijn vriend zijn ouders gereden om het goede nieuws te brengen. Iedereen was zooo blij! Er is ook de hele zwangerschap zó veel liefde geweest voor onze kleine meid. Iedereen zag enorm uit naar haar komst en de hele wereld leek wel alleen om haar te draaiien.

    Nu weet ik nog niet helemaal wat ik ga doen. Van de ene kant wil ik het weer direct vertellen, van de andere kant wil ik het pas na ongeveer 12 weken vertellen, voor als het mis gaat. Wil ze het niet aandoen om die eerste 12 weken in de stress te zitten of het wel goed gaat in die tijd.
     
  13. Mama-in-love

    Mama-in-love VIP lid

    May 11, 2010
    7,354
    158
    63
    Female
    Verpleegkundige
    Hij had maagkanker en is 2 jaar ziek geweest.
    Heeft in die periode gelukkig ook redelijk goede momenten en vakanties gehad.
    We hadden zelf al een jongens en meisjesnaam aan hem doorgegeven. (vernoemd naar hem)
     
  14. Foofer

    Foofer Bekend lid

    Jul 25, 2010
    831
    4
    18
    NULL
    NULL
    Wij gaan het vrijwel direct vertellen. Allereerst omdat ik het gewoon niet voor me kan houden, maar ook om de steun te hebben als het mis zou gaan. Ik begrijp dat je de mensen om je heen wil beschermen, maar als het bv bij mijn zus zo zou zijn dan zou ik het toch willen weten, puur om steun te kunnen geven en de spanning te delen. Ik heb de afgelopen maanden heel erg geleerd dat je er niks mee opschiet om zaken voor jezelf te houden. Het praten over alles doet zoveel goed. Maar nu sla ik iets te ver door haha.
     
  15. Mama-in-love

    Mama-in-love VIP lid

    May 11, 2010
    7,354
    158
    63
    Female
    Verpleegkundige
    Wij wachten ook een tijdje tot 10 wk ofzo... Alleen mijn moeder zal het eerder weten denk ik.. En broers en zussen zowiezo tot 12 weken denk ik...
     
  16. Foofer

    Foofer Bekend lid

    Jul 25, 2010
    831
    4
    18
    NULL
    NULL
    Krijg altijd kippenvel van dit soort verhalen. Wat is het toch een klote ziekte! Fijn dat er nog goede momenten zijn geweest, daar geniet je dan alleen maar extra van.
     
  17. Bibi26

    Bibi26 Fanatiek lid

    Mar 20, 2010
    3,050
    0
    0
    Meiden, ik heb ook weer wat hoor. :D Vandaag getest op dag 26 (te vroeg, weet ik) en buiten de tijd (ook niet goed, weet ik :p) kwam er een mooi streepje:
    View attachment 295302
    Deze maand zit de kans er wel in en kon mezelf gewoon niet beheersen. Maar nu weet ik dus nog niks. :):p Iemand hier die buiten de tijd een streepje had en echt zwanger bleek?
     
  18. Mama-in-love

    Mama-in-love VIP lid

    May 11, 2010
    7,354
    158
    63
    Female
    Verpleegkundige
    Jawel hoor, gewoon zwanger! Gefeliciteerd!
    Omdat het nog zo vroeg is nog wel hopen dat het streepje elke dag duidelijker wordt ;)
     
  19. Foofer

    Foofer Bekend lid

    Jul 25, 2010
    831
    4
    18
    NULL
    NULL
    @bibi ik zie ook een streep staan, maar is die wel rose? Ik hoop voor je dat het geen indroogstreepje is! Ik heb er verder ook geen ervaring mee na de afleestijd. Wordt toch nog even in spanning zitten en over 2 dagen nog een keer testen. (of morgen haha)
     
  20. Bibi26

    Bibi26 Fanatiek lid

    Mar 20, 2010
    3,050
    0
    0
    :D:D:D Waarom ben ik ook zo eigenwijs? Had gewoon even moeten wachten. Maar goed, ben voorzichtig blij, al wil ik nog nergens vanuit gaan want dan wordt het wel een enorme teleurstelling als het niet zo is.
     

Share This Page