@Mich.. ik denk wel iets te zien.. maar wat denise zegt.. je meot er even een paar drupjes water in doen, dan spoelt hij door, ben benieuwd wat er dan overblijft!! @Denise.. Spannend!!!!! (ik blijf het zeggen he ben zoo benieuwd!!) @Bar, fijn dat je menstruatie er is, hopelijk is de volgende ronde wel succesvol!! @Djennes Hoe is het met je??
Hihi dames, vandaag overnieuw getest en was echt negatief!! Maar wel weer niet ongesteld... Ben pas 2 maanden bezig bar, dus dat valt ontzettend mee.. Maar zo'n lange cyclussen als nu had ik voor dat ik ben bevallen had ik niet.. Dus ik ga toch met de huisarts praten,.. meestal kan ik hem wel overhalen tot actie.. Ben zo bang dat het komt door die verdomde keizersnede.... dat ze iets kapot hebben gemaakt.. Gister had ik echt weer ongesteldheidspijn dus dacht nu word ik het.. maar was toch niet.. dus heb voor de zekerheid maar weer geklust... Ik wil me er graag bij neer leggen, maar op de een of andere manier kan ik dat niet..
@ Jane, volgens mij heeft niemand hier gezegd dat je aan je bmm kunt voelen of je zwanger bent of niet? Wat ik zei is alleen dat ik dat deze maand in de gaten hou om te voelen waar ik in mijn cyclus zit. O.a. voor mijn eisprong enzo. Dat kun je namelijk wel voelen @ Djennes, hoe is het met jou??? Maak me nog zenuwachtiger door te zeggen dat jij dezelfde klachten heb haha! @ Pleak, ik vind het ook echt heel spannend. Aan de ene kant heb ik heel sterk het gevoel van dit zou wel eens raak kunnen zijn want ik voel me zo raar.. Maar aan de andere kant denk ik nee joh dat is veel te snel, wel realistisch blijven! Pff.. Om gek van te worden haha. Nog 2 nachtjes, dan is het maandag! Dan zit ik 1 of 2 dagen voor NOD, dus het zou dan moeten kunnen denk ik? Zou wel leuk zijn, dan zitten we erg dicht bij elkaar! @ Mich, balen zeg... Wat Bar ook zegt, zou je niet naar een gyn of huisarts kunnen gaan als het zo vaag blijft??? Niet leuk dit
Mich18; Ik ga toch denken dat je een wat langere cyclus heb! Of het komt door de keizersnede ik weet het niet! Heb zelf ook een keizersnede gehad, maar bij mij was het na de borstvoeding wel gelijk op orde! Nu 11 maanden daarna is het bij mij ook ineens van slag, want 3 x in 1 maand je menstruatie krijgen is toch ook niet normaal! jammer dat jij nu in de onzekerheid zit! Maar begrijp wel hoe je je nu voelt! Ik was blij dat ik die echo kreeg, toen wist ik gelijk waar ik aan toe was! Ik zou in het nieuwe jaar anders eens met je dokter praten!
Hoi Mich, Wat balen zeg dat het maar niet wil komen. Ik heb zoiets ook gehad toen wij voor de eerste bezig waren. Ik had cyclussen van exact 28 dagen. Ik kon bijna op het uur af berekenen wanneer ik ongesteld zou worden. En ineens was ik 3 weken over tijd. Heel de tijd vage ongesteldheidsklachten, maar alleen maar omo-witte testen. Uiteindelijk naar de huisarts gegaan en gezegd dat die testen gewoon kapot zijn. Bloedtest laten doen. Negatief. Ik weer terug. Zelfs een echo laten maken. Maar er was niets te zien. Uiteindelijk ben ik toch gewoon ongesteld geworden. Maar irritant dat die periode was!!! Zelf zit ik weer in de hoop/vrees/wacht fase. De testjes liggen te lonken maar heb me voorgenomen om echt pas na NOD te testen. Wel heb ik gevoelige borsten en ze zijn ook iets groter geloof ik. Maar ja... Dat heb ik wel vaker deze periode. Pffff. wat is wachten moeilijk he. Vooral als je het al zooooo lang wil. Hier overheerst tegenwoordig ook vooral de angst dat het weer niks wordt
Hier gaat alles goed misselijkheid komt met vlagen alleen die moeheid jeetje kan de hele dag wel slapen! Wij hebben het onze ouders en de broers en zussen verteld en die zijn natuurlijk blij voor ons alleen hadden ze het nu nog niet verwacht haha. Hoe gaat het met jullie allemaal?
Hier vooral MISSELIJK... Hoe is het met jou Mich?? al ongesteld? En Denise.. hoe is het nu met je test-drang?? @Djennes; Leuk dat je het hebt verteld! Die moeheid is lastig he! @ Hoe is het met de rest?
na 3 dagen vage streepjes op de zwanger en kids early testen vandaag een kruidvet test gewaagd.. en ja hoor een streepje! ben dus super blij.. maar niemand weet het nog!! zelfs mn man niet... die is nog even met vrienden weg.. en wil het niet meteen door gaan bellen.. dus erg spannend. Onze zoontje is bijna 1 dus ik zie het commentaar van andere al aankomen en zie daar ook tegen op .. maar goed.. wij willen het graag .
Pleak de testdrang is er nog wel, maar ben ook echt ziek aan het worden. Zat net op 38.5 koorts Ben dus nu ook heel erg bang dat mijn 'kwaaltjes' daarvan komen.. Manlief had net heerlijk gekookt en ik werd echt misselijk van de lucht! Heb dus ook bijna niks op. Verder heb ik zeurende pijn onderin mijn rug en steekjes in mijn lies sinds gisterens. Mijn buik rommelt heel erg en heb al een paar keer wat wit slijm gehad toen ik naar de wc ging. Klink heel genant maar heb enorme winderigheid terwijl ik tegelijk niet goed naar de wc kan.. Maar goed ik heb dus ook keelpijn en hoofdpijn en duidelijk koorts.. Eerlijk zeggen, wat denken jullie? Heb wel heel erg een ik ben zwanger gevoel maar ben heel bang dat ik mezelf voor de gek hou.. Zou het allemaal van een griepje komen of dan toch..?
Hier alles goed ! Morgen ziekenhuis bellen om een afspraak te maken! Ben benieuwd of ze er wel zijn met oudejaar! Hopen dat ik in Januari een terugplaatsing kan krijgen! Fatimas; Niks van commentaar van andere aantrekken hoor! Als jullie dat willen dan is het jullie keuze! En er zijn een heleboel gezinnen waarbij de kindjes maar anderhalf jaar schelen hoor! Als ik gelijk zwanger was geraakt in september dan zouden mijn kindjes ook maar 1 jaar en 5 maanden schelen! Helaas gaat er nu wat meer tussen zitten, maar ik had het super leuk gevonden! Het zal wel druk worden/ zijn, met dan een lopertje en een kleintje die je volledige aandacht nodig heeft! Maar alvast een voorzichtige felicitatie!! Mijn zoontje wordt over anderhalve week 1 jaar, spannend Denise1605; Moeilijk is dat hoor! In iedergeval beterschap! Maar je lichaam kan je inderdaad voor de gek houden! Ik zou eerst maar eens lekker uitzieken! Wanneer is je testdag eigenlijk?
Joh, mijn zoontje is net 1, ben precies 9 maanden na zijn eerste verjaardag uitgerekend.. als het aan ons had gelegen was het nog minder geweest. Mensen lekker laten kletsen; juist super leuk toch weinig leeftijdsverschil?? (mensen kletsen toch wel hoor, wat je ook doet!) GEFELICITEERD trouwens haha vergeet ik dat helemaal te zeggen
Denise... poooeeehh.. tsja, zou zomaar kunnen dat het komt doordat je zwanger bent... zou ook zomaar kunnen dat je idd een beetje ziek aan het worden bent... maar 1 oplossing.. testen overmorgen of over-overmorgen was je NOD toch he?? Ik hoop het zo voor je! (Zwanger zijn is natuurlijk leuker als ziek zijn ) @ Mich, vandaag nog veranderingen of nog niets?? @Bar, hopelijk wordt januari een heel succesvolle maand voor je!!
Hoi dames, gefeliciteerd posi tester!! en beterschap denise! Pleak, bij mij nog niks verandert!! Als het goed is ga ik morgen naar de dokter toe... dus ben benieuwd wat hij zegt.
Ik weet het ik ben achterlijk vroeg.. Maar ik was wakker dus deed een test. 2 dagen voor nod.. Zien jullie wat ik zie?
Denise, Ik zie een heel vaag streepje. Maar t is nog zo vaag dat ik nog geen gefeliciteerd durf te roepen. Fatimas, Gefeliciteerd. Laat ze maar kletsen hoor. Juist fijn zo snel achter elkaar. Mijn zus en ik schelen ook maar anderhalf jaar. Met haar heb ik een veel betere band dan met ons broertje die 4 jaar jonger is. Wij waren ook voor een tweede bezig toen onze zoon nog maar een half jaar was. En nu probeer ik mezelf te overtuigen dat het ook heel fijn is als de oudste al naar school gaat wanneer je zwanger bent. Ik ben mezelf nu ook enorm gek aan het maken. Borsten staan echt in 'standje bimbo'. Maar verder voel ik niet zoveel. Ik wil echt wachten tot zaterdag (vrijdag NOD, maar dan heb ik cursus). Vorige maand had ik ook heel sterk het gevoel dat het raak was. 100 vage streepjes gezien en toch ongesteld geworden. Ik houd het op een vmk. Ben al 36 dus de kans daarop wordt steeds groter helaas. Aan de ene kant wil ik dus juist vroeg testen (want vmk betekent dat ik wel zwanger kan worden), en aan de andere kan wil ik het juist niet weten omdat dat ook zo'n verdriet geeft.
Ik ga niet alles teruglezen, maar even de laatste pagina's... MICH, vervelend dat je nog geen duidelijkheid hebt. Ik zie op die ene test helaas niks. Op zich hoor je wel vaker dat je andere cyclussen hebt na stoppen met anticonceptie of na een zwangerschap. En ook al was je bij een eerste zwangerschap snel zwanger, de tweede keer kan het dan alsnog langer duren. Gemiddeld is 80% binnen 1 jaar zwanger. Fatimas, een voorzichtige felicitatie. Het nadeel van vroeg testen is de kans dat je alsnog ongesteld wordt, dus het blijft spannend tot NOD. Onze oudste was bijna 8 maanden toen ik weer een positieve zwangerschapstest in handen had, hij was 16 maanden toen zijn broertjes geboren werden. Niks van het commentar aantrekken, dat jullie het graag willen dat is het belangrijkste. Denise1605, ik zie een vaag streepje. Ik heb helaas wel vaker van die vage streepjes van Kruidvat 2v5 voorbij zien komen die vals bleken te zijn. Een voorzichtige felicitatie dus. Hopelijk is hij over 2 dagen wat duidelijker.