Wilde eerst morgen doen, maar denk toch dat we 1 Jan een testje wagen.. Hier ook verder geen symptomen, wel erg last van obstipatie..
Weer een aantal roze namen bij gekomen zien ik.. Proficiat, geniet ervan.. De dames op rood.. balen:x Liefs
Hoi! Ik zou ook wel graag op de lijst willen.. wil me graag bij een forum aansluiten Kan dit? Rose1, 24 jaar, ronde 2, 1e kindje. NOD vermoedelijk 8 januari (maar dit kan wat wisselen ivm cyclus die nog niet heel regelmatig is. Pin me er niet op vast!
wauw ik zie bij 4, 7, 12 en 13 al roze namen staan. Gefeliciteerd. Maar hoe kan dat, zo snel, nu al zichtbaar? (tenminste ik ga er vanuit dat de cijfertjes de datums betekenen?!)
Die van 7, 12 en 13 waren in de vorige ronde al zwanger geworden. En die van 4 januari heeft vroeg positief getest.
oh vandaar, stonden er bij voorbaat nog op zeker. En jij Lappie, je hebt 1 negatieve test gehad, wanneer was deze test en ben je nog vol moed?
Hahaha ja zeg dat wel Oh jee... Heb gewoon zo erg het idee dat mijn ei al stukkie eerder is geweest dan pas over 2 dagen! Maar dan nog is het veel te vroeg
Heb 2x een cyclus gehad van 28 en de laatste keer van 30. Dacht dat ik 2 weken geleden mijn eisprong voelde dus vandaag zou mijn nod zijn, maar wacht nog even tot de 30 dagen voorbij zijn. (voor het eerst trouwens) als er 1 januari nog niets in zicht is, ga ik woensdag een testje halen en wagen.
De 1ste is een mooie datum toch? Oké, volgens mij is obstipatie een goed teken toch? Daar heb ik totaal geen last van
@vrouwtje: het klinkt hoopvol en wat knap dat je nog wacht met testen! Ik behoor tot de ongeduldigen haha. @lappie wat balen voor je. Ik duim toch nog voor je dat je gevoel verkeerd is hoor! @ nieuwe zwangeren; gefeli! @ nieuwe forum-genoten: succes! @ rode vlaggen: :x @hier: blijft een vaag verhaal. Bloeden is minimaal gebleven, vandaag wat bruinige afscheiding maar niet veel. Ik sluit me dus aan bij de testers op oudejaarsdag!!