IVF/ICSI deel 4!

Discussie in 'MMM clubs' gestart door brabbel1988, 26 sep 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. brabbel1988

    brabbel1988 VIP lid

    8 jul 2009
    7.504
    139
    63
    Zijn je hormonen nog, geloof me!
    Over een maand of 2 kijk je er heel anders tegen aan.
    Dit is echt heel bekend bij pas bevallen mama's!

    Iedereen een gelukkig nieuwjaar alvast, en we hopen op een bijzonder goed jaar voor de dames die volgend jaar gaan bevallen.
    En voor de dames die nog met lege handen staan, MOET er volgend jaar een kindje komen.
    Uit eigen buik, of adoptie, sommige zullen zeker wel mama gaan worden!!!!
    Op de laatste dag van t jaar om 00.00 denk ik aan jullie allemaal!

    Knuffels Brabbel en Beer! :)
     
  2. babyhope

    babyhope VIP lid

    23 jun 2009
    16.199
    1.082
    113
    Vrouw
    Mama
    somewhere
    Hahaha brabbel klopt is ook echt algemeen bekend. Ik was bevallen en riep een week later dat ik weer heel graag wilde. Toen een tp toen jolisa 6 maanden was van 2 toppertjes.
    Hoe erg ik het vind om te zeggen. Maar wat was ik blij achteraf dat dat niet gelukt was. Want toen wist ik nog niet hoe pittig en druk het kan zijn met een kleintje die leerde lopen overal aan zitten en zo
    Als ik er nu aan denk dat ik hier nu 1 of 2 van die pas geboren baby's zou hebben gehad. In combi met jolisa nu haha no thx .

    Al zijn we weer wat aan het plannen voor een 2de ;)

    Meiden voor ieder van jullie alvast een super gelukkig en gezond uit einde, voor sommige is het al zeker dat het jaar 2013 een mooi jaar gaat worden.
    Voor andere meiden hoop ik met heel mijn hart dat 2013 een top en vruchtbaar jaar gaat worden.
    Dikke knuffel cindy
     
  3. Babii

    Babii VIP lid

    10 jun 2009
    11.520
    3
    38
    Tat, misschien even bevallingsverhaal lezen in bevallen.

    Ben even afwezig, want m'n meisje is opgenomen in zkh wegens ernstige reflux.

    Enne, wellicht wel. Maar ik wil zsm door met een tp en een kindje van Stephan. Maar eerst even alles met E. onder controle krijgen, arm ding.
     
  4. Babii

    Babii VIP lid

    10 jun 2009
    11.520
    3
    38
  5. brabbel1988

    brabbel1988 VIP lid

    8 jul 2009
    7.504
    139
    63
    Ik zag t op FB idd, arm ding!
    Heel veel sterkte, en ik hoop dat ze snel weer opknapt!

    Knuffel. :)
     
  6. babyhope

    babyhope VIP lid

    23 jun 2009
    16.199
    1.082
    113
    Vrouw
    Mama
    somewhere
    #4306 babyhope, 30 dec 2012
    Laatst bewerkt: 30 dec 2012
    Oh brabbel nu ben ik benieuwd wie je bent op fb hahaha. Ik heb babii ook namelijk. :)

    Babii beterschap voor je meisje!! Ik schrok van je berichtje meid
    Hopelijk gaat het snel wat beter xxxxxx
     
  7. Tori3

    Tori3 Fanatiek lid

    15 jan 2010
    3.018
    1
    0
    Financial Controller in de vastgoedbranch
    Noord-Holland
    Babii, beterschap voor je kleine meid!

    Fijne jaarwisseling aan jullie allemaal en tot in 2013 :D.

    ps. buikfoto geplaatst in m'n album ... begint nu echt naar voren te staan en het mooie ronde is een beetje weg.
     
  8. brabbel1988

    brabbel1988 VIP lid

    8 jul 2009
    7.504
    139
    63
    Je mag me toevoegen hoor. ;)
    Doe binnenkort wel een pbtje naar je.
    Ben ook wel benieuwd naar jou!! :) :D
     
  9. llkh1984

    llkh1984 Fanatiek lid

    4 sep 2012
    1.417
    1
    0
    NULL
    Den Haag
    Hoi meiden,

    Ik kom ook even weer langs!
    Voor iedereen een mooie jaarwisseling en een nog beter 2013!
    Vandaag onze eerste echo, manlief en ik kijken er echt naar uit, zal ook wel de reden zjn dat ik alweer zo vroeg wakker ben.
    Ben/word soms er onzeker da er veel vmks zijn, en chos die niet goed zijn, dus en veel en veel minder op de site geweest. Wel her en der wat bijgelezen;). Vandaag weten we meer, 1 of2?, goede vruchtzakjes, kloppende hartjes, ik vind het zo spannend, hoop zo van harte da we dit jaar goed afsluiten.

    @babbi, had je verhaal al eens eerder gelezen, jij heb niet echt geluk gehad dit jaar met alles wat je is overkomen. Ik wens je echt betere tijden met je meisje en straks in 2013 weer een zwangerschap van je man! *extra dikke knuffel*

    @buiken, ik heb voor de ivf mijn cm omtrek opgemete, en nu van de week weer. Erzit 10cm verschil. Ik zie het ml ziet het, en mijn moeder.
    De rest valt het niet op omdat ik vanmezelf al een grotere maat heb. Heb broekmaat 42/44 alleen met een smallere taille da me benen en billen zijn. Niet echt in vehouding. Voor anderen valt het daarom gewoon niet op. Nu kan ik ook me buik niet meer inhouden.


    Dikke dikke knuffels! Ik zal proberen nahet zkh nog even te update, maar gaan gelijk door naar schoonzus, ds moet via mobiel en mijn smartfone is niet zo een slimme;)
    Als ik jullie niet meer spreek!! Alvast het beste voor het nieuwe jaar!!
     
  10. butterfly stars

    butterfly stars VIP lid

    14 jan 2008
    6.766
    0
    0
    HR
    Zuid-Holland
    Iedereen een fantastisch 2013
     
  11. spannendetijden

    spannendetijden Fanatiek lid

    9 jun 2008
    4.817
    830
    113
    medewerkster management ondersteuning ( en daarbij
    bij mn grote liefdes
    Jeetje meiden…wat heb ik jullie verwaarloosd!!!
    Ik heb wel elke dag meegelezen maar gewoon te druk om op mn gemak (op mobiel) te antwoorden!

    Hoe waren jullie feestdagen?!!?

    Tat: jij hebt t vast en zeker uitbundig gevierd met dit fantastische cadeau!!!!! (of het juist heel rustig aan gedaan natuurlijk ;) ) gefeliciteerd meid!!!!! Hoe voel je je?!?! Wanneer mag je weer voor controle?
    Geniet er maar lekker van!!!
    Leuk: berichtje uit je buik van mvm! Of groeikalender van wij…krijg je elke weer update in je mail!

    Zonnetje: lees dat jullie lekker bezig zijn in huis!!! Goed hor!!! Geniet er maar van!! ;)
    Die verf lucht is idd niet lekker! Ik heb vorige wk op de bank in de woonkamer geslapen omdat t boven zo stonk!

    Tori: ook lekker druk bezig zien ik ;) leuk joh!! Geniet je er ook zo van?!?!?!
    Ik ga straks je album ff bewonderen!

    Test: wij hebben wel een 12wk echo laten maken met nekplooi enzo. En ik moest bloedprikken. Alles was goed en geen afwijkingen gevonden.
    We moesten hier ook goed overna denken want ik had man gezegd dat ik het hoe dan ook zou houden! Man was het daar niet helemaal mee eens…stel t kon alleen kwijlen en in een rolstoel zitten!??! Dus vonden we moeilijk! Ik heb toen wel gezegd, de 12wk echo en nekplooi laat ik doen, maar mocht er een lichte afwijking of down zijn, laten we het zo. Is het een zeer zware afwijking dan zou ik nadenken over verdere testen.
    Echter…mijn schoonzus heeft van wk 12 tot 23 in paniek en angst geleefd,…totaal overbodig! Kindje is hartstikke gezond, achteraf! Dus het heeft ook zn nadelen!

    Nina: wat fijn dat je minivakantie :D zo geslaagd was!!! Tis idd erg mooie stad!

    Babii: kan me voorstellen dat je stokken rammelen meid :D hahaha tis ook heerlijk om je zo te voelen! Maar ergens is het miss ook wel goed dat je jr moet wachten! Zoals de meiden al zeggen…bekend fenomeen bij net moeders ;) maar over een jaartje gaan we er weer voor hor! En we zullen je allemaal steunen!!! :D xxxx geniet eerst maar lekker van deze kleine boef ! xxx
    Ps: hoest met Esmee?!?! Gaat t al beter nu int zh?!?!

    Oelala babyhope: spannende nieuwjaarsplannen ;) leuk hor!!!!!
    Jij/jullie ook de beste wensen!!!

    Llkh: spannende dag vandaag!!! :D geniet ervan schat!!!
    Hou ons op de hoogte!!!!! Ook op je mobiel hahahha
    Enuh opmeten…mee stoppen hor!! Ik maakte mezelf helemaal gek!!! Als er dagje minder omtrek was meteen paniek! Maar je hebt nu vooral spelende darmen soms heb je omstrek 90 dan weer 93 dan weer 89 enz. dus meetlint in de kast en lekker genieten!!!!! (ook vk zei dat ik ermee moest stoppen!!! )

    Bs: jij ook lieverd!!!!!! Ik wens jou en je manneke een heeeeeeeel gelukkig , gezond en liefdevol Nieuwjaar!!!!!! Dat 2013 jullie maar heel veel geluk en mooie dingen mag brengen!

    Ego: ik heb zat te vertellen maar moet zo naar de dokter dus meot t ff kort houden en snel doen!
    Moet naar dokter wegens ontstoken wond op mn vinger (ben als de dood voor infectie tijdens de zwangerschap) en omdat ik het toilet al niet meer heb gezien sinds eerste kerst dag 
    Verder zijn we enorm druk bezig geweest met klussen in de babykamer!!! En….ik ben zelfs al beetje begonnen met inrichten :D :D :D
    Maar nog niet alles hor…tekstiel in bedje doen we pas als laatst, knuffels enzo staan nog niet, gordijnen moeten nog hangen en man moet kozijn nog 1 laagje verf geven! oh en plank boven commode moet nog hangen maar ik ben nog niet zeker van deze plek haha
    Ik zal straks wat fotos in mn album zetten ;)
    Verder druk gehad met de feestdagen en daarbuiten in huis! En moest ook nog mn rust pakken dus hectisch allemaal! Ik ga zo weg van mn werk (eerste dag weer sinds weekje) en hoef dan donderdag pas weer!!!
    Nou lieverds…ik hoop zo nog ff te kunnen reageren !
    Dikke kus en alvast een heeeeeeeeeeeeel goed uiteinde en natuurlijk de beste wensen voor het nieuwe jaar! Dat deze maar een hoop mooie kindjes mag brengen!!! Een hoop vruchtbaarheid, veel liefde en nog veeeel meer geluk!!!!!!!
    xxxxxx
     
  12. NinaD

    NinaD Niet meer actief

    Lieve meiden,

    Heel goed uiteinde en moge het voor iedreen een fantastisch 2013 worden! :)

    Ik lees ook mee hoor, maar ben nog niet aan toe gekomen uitgebreid te reageren. Op mobiel is het lastig typen. Hopelijk morgen!
    Dikke knuffel voor iedereen
    xxx
     
  13. zonnetje1980

    zonnetje1980 Fanatiek lid

    9 feb 2009
    4.405
    11
    38
    in mijn huisje
    Ik wens ook iedereen een gelukkig, gezond en liefevol nieuwjaar toe.
    Hier ook druk, heb afgelopen week 5 dagen moeten werken.
    En vandaag doe ik rustig aan en ga straks lekker mijn bedje in. Gaan vanavond naar schoonouders toe en blijven daar slapen. Morgen naar zwager en schoonzus op hun verzoek ( was niet de planning) en daarna nog naar mijn familie op visite. En dan is het kasrsje bij mij op. Zeker gezien we tussendoor dus ook nog ruim een uur in de auto zitten.

    Hier trouwens ook slechte stoelgang. Niet fijn.

    @babii: succes met je dochter, heb het ook zien staan op fb.
    @llkh: succes met de echo, was toen ook heel bang dat de eerste echo niet goed was en er niks te zien zou zijn.

    @ hoop in het nieuwe jaar weer meer tijd te hebben voor zp. Hoewel ik de eerste dagen alweer volgepland zit helaas. Mede door zieke collega en bezoek aan schoonzus en zwager morgen. Zouden eigenlijk naar iemand anders gaan waar we nu bet weekend heen moeten. Had ik niet op gerekend, hoorde het pas ook gisteren van zwager en man wil er graag heen. Gezien iedereen gaat.
    Zo hier weer even verder regelen dat ik alles heb voor vannacht
     
  14. Tat76

    Tat76 Fanatiek lid

    20 jan 2011
    1.288
    0
    36
    Vancouver
    :$ Holy crap babii, ik wist dat het heftig was, maar dit verhaal had ik nog niet zo gelezen :( . En dan nu je meisje in het zkh. Hou gaat het met haar nu?
    ben je lichamelijk alweer de oude? Op naar een mooi 2013 voor jou en je meisje en wie weet wat voor moois het komende jaar voor jullie gaat brengen. het is jullie gegund in elk geval!!

    Tori, ik ga zo ff naar je foto's kijken!! Wanneer begonnen jullie iets te "zien"? Ik hoor zoveel verhalen over opgezette darmen buikjes, maar uuuhm, ik heb nergens "last" van ;)


    LLKH, hoe is je echo gegaan meis?? Kon je iets zien, een knipperlichtje?? Ben zo benieuwd!

    Lieve BS, jij ook een prachtig 2013. Ik hoop dat het een geluksjaar gaat worden ondanks de 13!

    ST, leuk leuk leuk., ook bij jou ga ik zo weer even in je albums gluren.
    Blij dat je het zegt. Ik heb ook liever spijt dat ik het wel heb gedaan, dan dat ik achteraf denk, had ik nou maar.
    We hebben het er erg lang over gehad en vl was meteen: ja doen we, en ik was juist terughoudender. want....wat nou als.... wil je die vervolg onderzoeken, stress enz enz. Besloten om, net als in de rest van deze hele molen, alles weer stap voor stap te doen. We'll cross that bridge when we get there.

    Zonnetje, ook jij een mooi 2013! Hopelijk met fijne collega's ;) Lekker rustig aan doen en je krachten sparen voor vanavond. Ik hoop ook dat ik niet al om half 1 lig te knikkebollen.

    Brabbel, zwaai!! Hoe gaat het met beer lieverd??

    Hier gaat alles eigenlijk best goed. Wel wat last gehad van zeurderige buik. Als ik niet beter zou weten zou ik denken dat ik volgende week ongesteld moet worden!
    Omdat we toch voor de combitest gaan heb ik met 10 weken een controle, de 17e meen ik uit mn hoofd. Zucht, echt nog lang wachten! Ben zoooo benieuwd hoe groot Friemeltje ondertussen is gegroeid! Op de echo met 6.3 weken was het 5.7mm, aaaaaaah :D
    Nu rustig aan opmaken voor vanavond. We vieren het bij vrienden in Den Haag. Het lijkt hier de hele week al oorlogsgebied joh en vandaag helemaal. Overal knallen en soms lijken het wel hele bommen die afgaan. Ik zie er de lol niet van in. Ik fietste langs een kerel die bij zn voordeur stond met een peuk en een doos vol rotjes en de ene na de andere weggooide!? Volwassen vent :$ en maar troosteloos voor zich uitturen?! Ik snap het niet hoor, hahahaha!
    Heb mezelf net getrakteerd op een luchtje en een nieuwe tel. abo. Die van mij was verlopen en mn huidige tel kreeg ook wat kuren. Helemaal blij dus.

    Goed ik dwaal af! Lieverds, allemaal een fantastische jaarwisseling, ik hoop voor iedereen dat 2013 gaat brengen waar we allemaal op hopen! Dank jullie wel voor alle lieve, troostende en positieve woorden. Op naar een mooi nieuw jaar!!

    xxx
     
  15. zeehondje

    zeehondje VIP lid

    30 okt 2007
    5.754
    0
    36
    Leerkracht
    Zuid-Holland
    Jeetje Babii, kleine meisje in het ziekenhuis. Wat naar. Hoop dat ze snel opknapt en mee naar huis mag. Beterschap!

    Iedereen een fijne jaarwisseling en moge 2013 brengen wat jullie wensen!
     
  16. llkh1984

    llkh1984 Fanatiek lid

    4 sep 2012
    1.417
    1
    0
    NULL
    Den Haag
    Hey meiden,

    Hier wat minder nieuws, vruchtzakje was veels te klein voor de week waar we inzitten. En geen knipperlichtje.

    Nu volgende week nieuwe echo.

    Ff afwachtend dus. Of hij groeit langzaam of hij is vorige week gestopt met groeien...

    Xx
    Llkh
     
  17. zonnetje1980

    zonnetje1980 Fanatiek lid

    9 feb 2009
    4.405
    11
    38
    in mijn huisje
    Jeetje llkh, dat is balen voor je. Jou gedachte waren dus werkelijkheid.
    Dikke knuffel.

    @tat: vanaf week 12 komt je baarmoeder boven je schaambot uit en gaat je buikje groeien zeggen ze. Daarvoor is het vooral darmen en vocht. Maar hoeft niet.

    Zo, ik ben onderweg naar mijn visite-afspraak
     
  18. spannendetijden

    spannendetijden Fanatiek lid

    9 jun 2008
    4.817
    830
    113
    medewerkster management ondersteuning ( en daarbij
    bij mn grote liefdes
    Tat: keus is altijd lastig!!
    Dat ongi gevoel…weet er alles van, heb ik nog wel soms!! Heel gek.
    Dus jullie de 17e weer?! Wij de 15 e :D spannend he?!?!
    Je zal versteld zijn hoe je uk er nu uit ziet!!!

    Zonnetje: wat heb je het druk schat!!! Pas je goed op jezelf!??! Xxx

    Zeehondje: jullie ook de beste wensen schat!!!

    Llkh: he bah meid,….wat een vreselijk naar en onzeker nieuws zo net voor het nieuwe jaar!!!!!
    Ik hoop met heeel mn hart dat 2013 jullie een prachtige echo zal leveren!! Met een prachtig ukkie in een mooi vrzakje en kloppend hartje!! Duim voor julile meid!!!!!!!!! xxx dikke knuf!!!!!

    Ego: vanmiddag bij ha geweest, heb voor mn vinger advies soda 2x daags doorgaan gekregen en als het vrijdag niet minder is, moet ik terug komen!
    Voor mn darmpjes heb ik miniklisma dingen gehad en lactulose. Maar mn lactulose neem ik straks voor het slapen gaan. En de klisma morgen pas! Dan is man thuis want vind het dood eng! Stel je voor dat ik vette buikpijn krijg ofzo!!! Dan wil ik man bij me hebben ! ;)
    Ben vanvond bij onze beste vrienden wezen gourmetten maar mn buikje deed flink zeer! Krampen, steekjes lucht! Niet leuk! Stomme darm! Ben nu lekker thuis en zit met mn honden op de bank! Ze reageren niet eens op t vuurwerk! Liepen net gewoon met me in de tuin! (maar ik reageer er zelf ook niet op. Net of het er niet is!) zometeen vanuit slaapkamer lekker kijken, kijk over de stad!! En dan slapen want ben echt dood op!!! Liefst lag ik al!!
    Nou schatten! Nogmaals de beste wensen!!!!!!!!!!!! En tot straks in het nieuwe jaar ;)
    Ps: ik kan nergens de “knop” foto aan album toevoegen meer vinden !!! dus helaas nog geen fotos in mn album L
     
  19. zonnetje1980

    zonnetje1980 Fanatiek lid

    9 feb 2009
    4.405
    11
    38
    in mijn huisje
    Zou klysma zeker morgenochtend doen ST. Zeker gezien het soms binnen 15 kan werken. Succes ermee. Tip: smeer het tuutje met vaseline in als je dat hebt. Of met beetje spul van klysma.
    Hoop dat lactulose werkt. Vindt het zelf niet zo goed spul. Is wel plantaardig. Betere ervaring met movicolon, weet alleen. Iet of dat in zwangerschap mag.

    Slaap lekker voor iedereen of goede morgen
     
  20. Tat76

    Tat76 Fanatiek lid

    20 jan 2011
    1.288
    0
    36
    Vancouver
    Beetje llkh, wat een rotnieuws. Duimen dat er volgende week toch een mooi hartje te zien is!

    Hier is de onzekerheid ook toegeslagen.... vanmorgen echt een zeurend ongigevoel, net naar de wc...schrik!! bruin slijmpje! Bah...internetten...kan normaal zijn. Zondag ook sex gehad en zaterdag weer eens gebobypumpt....misschien iets teveel van het goede maar op zich geen rare dingen toch?!
    Toch net even geslapen, want moeheid is er nog steeds....daarna toilet...natte plek, rozig.... :( :(
    Morgen toch maar zkh bellen?? Kan wel janken...
     

Deel Deze Pagina