derde kindje.....

Discussion in 'Zwanger worden clubs' started by Lov23, Jun 11, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. claudia1976

    claudia1976 Bekend lid

    Nov 8, 2010
    744
    0
    0
    Januari welkom!!
    Mijn zoon is bijna 3,5 en mijn dochter bijna 1 jaar!!
    Het was inderdaad wel even schrikken maar ik was eigenlijk vrij snel er aan gewend, manlief had ietsje langer nodig met wennen!!
    Zegt nu af en toe nog 4 we krijgen er 4!!! Jemig ik heb er straks 4!!!!!
     
  2. januari2010

    januari2010 Niet meer actief

    Lov: sorry ik dacht dat ik ergens donderdag gelezen had! Gelukkig al een dagje eerder. Hopelijk is je hcg gezakt!

    Claudia: haha af en toe beseft je man ineens dat er echt 2 kindjes in je buik zitten! Geweldig! Ik zou ook behoorlijk schrikken maar het is denk ik ook wel heel mooi!

    Denk niet dat het hier raak is, bij de vorige zwangerschappen had ik heel sterk het gevoel dag ik zwanger was en wilde ook graag testen, nu heb ik dit helemaal niet dus wacht ook mijn nod af!

    Drinken jullie wel eens een wijntje tussen ei en nod? Ik heb van de week een wijntje gedronken, bedacht het me eigenlijk later pas, stom hè!

    Vannacht een slechte nacht onze dochter werd steeds wakker, uiteindelijk maar bij ons in bed genomen, resultaat: papa en mams op randje van het bed en madam met armen en benen wijd in get midden. Zij heeft heerlijk geslapen, wij helaas wat minder.

    Ik ga maar is strijken, leuk voor de zondag ochtend!
     
  3. Kache

    Kache VIP lid

    Jan 11, 2012
    6,257
    1,165
    113
    @ Kimberly: mooie buik! Had je vanaf het begin al snel een buikje dit keer, of is dit een spurt van de laatste weken? Ik moest vanaf 5 wkn positiekleding aan :) en met 13 wkn al een enorme buik voor mijn gevoel, maar sindsdien gaat het langzaam. Ik zie geen verschil tussen mijn buikfoto van nu en van 20 wkn ;).
    Ik zie dat je opgenomen bent geweest met uitdroging, ik neem aan van misselijkheid/spugen? Hoe is het verder nu met je? Heb je er nog steeds last van?
    (en gefeliciteerd met je zoon!! Hoe reageerden je meiden hierop?)

    @ Lov: hoe is het? Lukt het een beetje om afleiding te vinden? Hopelijk krijg je woensdag bovenal duidelijkheid! Want deze onzekerheid is echt vreselijk, he?
    Zit er echt precies 2 jaar tussen je kinderen :cool:? Mijn kids schelen 2 jaar en 4 dagen, en zijn allebei op carnavalszaterdag geboren...

    @ Lieke: lijkt me geen makkelijke keuze mbt 20 wkn echo. Ik kan me voorstellen dat het moeilijk kan zijn als je nu al zou weten dat het een jongetje is. Maar ik kan me ook voorstellen dat het hoe dan ook niet makkelijk is, de angst/verdriet zal je toch niet kwijtraken.
    Wat fijn dat jullie nu allebei de kleine hebben gevoeld, een heerlijke bevestiging van het mooie leventje in je buik! (ml heeft hier nog steeds niets kunnen voelen ;), rustige baby met voorliggende placenta...)

    @ Januari: welkom! Ben ook pas net aangehaakt hier :p. Maar spannende dagen dus voor jou! Was je van je andere kids snel zwanger? (en heb je nu al een voorgevoel??)
    Maar 2 keer te vroeg geboren, dat is wel spannend dan. Mag ik vragen waarom je dochter nu een zorgenkindje is? Heeft dat nog met geboorte te maken?
    En tussen ei en nod ben ik de alcohol niet echt uit de weg gegaan, maar eerlijk gezegd drink ik sowieso bijna niet, ook als het wel mag ;). Maar niet te druk om maken, hoor, ik heb bij mijn zoontje tot 6 wkn nog enkele alcoholische consumpties gehad (omdat ik niet wist dat ik zwanger was) en ik heb niet het gevoel dat hij er iets aan overgehouden heeft...
    Mijn kinderen zijn overigens bijna 6 en 4 jaar, ik krijg het idee dat het de oudste kindjes hier zijn?

    @ kinderwagen: wauw, zie een boel mooie wagens voorbij komen :). Wij hebben een Mutsy 4-rider (gekregen van schoonouders), maar dan wel een oudere variant (2006). Heb wel weer 'zin' om die te gaan gebruiken, aangezien ik bij mijn dochter eigenlijk alleen duowagen en daarna gewone buggy heb gebruikt.

    @ hier: wat een regen, wat een regen ;). Ben blij dat ik niet naar buiten hoef. Vanmiddag wel naar verjaardag van oma van ml, die wordt 90, we gaan met hele familie wokken. Maar dat kan dus fijn in de auto :p...
     
  4. kimberly22

    kimberly22 Fanatiek lid

    Jan 24, 2007
    1,039
    0
    0
    januari: welkom, lekker je kindjes zo dicht op elkaar. lijkt mij idd ook druk in het begin maar ze zullen wel meer aan elkaar hebben. mijn oudste wordt in februari 6 en de jongste is 2 jaar en 4 maanden. en ons zoontje verwachten we rond 21 april.
    spannend weer voor jou nu, ik duim voor je.

    kache: ik heb bij alle 3 de zwangerschappen al snel een buikje gekregen, in vergelijking met de 2 meiden is het deze keer kleiner en ben ik ook veel minder aangekomen dit oa door slecht kunnen eten. ik heb erg veel last van maagzuur en misselijkheid dus moet echt kleine beetjes eten en dan krijg je dus door het weinig eten dat je gaat flauwvallen. verder voel ik mij redelijk, veel moe maar nu ik verplicht in de ziektewet zit merk ik wel dat er meer rust is. ik ga nu smiddags ook samen met mijn jongste lekker een uurtje slapen de oudste kruipt ook lekker in bed en kijkt dan filmpje.
    mijn oudste vind het super dat ze een broertje krijgt, de jongste is er totaal niet mee bezig die vind alles best.
    hoe voel jij je? en hoe reageren jou kids?

    vandaag recept bij elkaar zoeken voor gevulde kalkoen voor morgen. drukke ochtend morgen, moet om 9 uur al bij mijn ouders zijn voor de voorbereidingen. dan smiddags lekker even slapen met de kids anders houden die het ook niet vol.
    gisteren ben ik even bij babydump geweest en lekker geshopt voor ons klein mannetje, ik vind de truitjes met teksten altijd zo leuk. dus die gelijk een aantal ingeslagen. ik ga nog even de strijkwas wegwerken.
     
  5. Babbelbol

    Babbelbol Fanatiek lid

    Jan 17, 2012
    4,226
    0
    0
    Hihihi ja mijn moeder is fysio dus die doet me wat als mijn kindjes teveel in de MC liggen hahahaha :p:D Maar ik heb ook lekkere luiaards die t heerlijk vonden in de wandelwagen ;)

    Kim: Mooie wagen hoor!!! ♥ En spammen de aankoop :D

    Lieke: Oh jeetje ja meid ik kan mee voorstellen dat het heel pijnlijk kan zijn, al die herinneringen... Het is ook heel dubbel. Het is prachtig en zo positief deze zwangerschap, maar ook gewoon verdrietig, het heeft altijd een verdrietige kant, het zwanger zijn... ♥
    Bugaboo lijkt me heel fijn maar echt te duur voor ons. Ik vond toen de wandelwagen van maxicosi prachtig maar ook die was zo duur. Konden we ons niet veroorloven toen ;)

    Januari: Welkom meid!!! Leuk dat je mee komt kletsen en spannend je NOD!!!! Mijn zoon is 3.5 en mn dochtertje 14 maanden. :) Ik ben nooit klaar denk ik, maar ML is zeker klaar. Die was al klaar na mn dochtertje hihihi. En bedankt natuurlijk meid!!
    Ik heb ook een wijntje gedronken, maar toen ik me zwanger voelde ben ik gestopt!
    Jeetje 2 prematuurkindjes is wel heftig zeg!!! Nu loop je natuurlijk bij nr 3 ook de kans op vroeggeboorte of niet? Jij zult ook wel veel onder controle staan :)

    Lov: Hoe voel je je vandaag? Woensdag afspraak jeetje spannend hoor! Maar mag je wel gewoon weer gaan aantellen of moet je nu echt wachten op woensdag?

    Claudia: JA ECHT 4!!!! :$ mijn droom hahahaha :p Heerlijk meid!

    Kache: Ja volgens mij heb ik ook het 2006 onderstel. Ik wilde graag luchtbanden :)

    Buikje: Ja ik heb ook altijd snel een buikje, maar ik heb altijd al een buikje dus ik hoop dat t niet opvalt! :p


    Hier: Testen worden echt donkerder en donkerder! Erg fijn! Nu zijn ze op hihi.
     
  6. Lov23

    Lov23 Niet meer actief

    Hey meiden.....

    Ja woensdag weer controle......
    Kache nou de eerste is van eind september en de tweede midden september. Dus op 2 weken na precies 2 jaar.

    Babbel bedoel je zwanger worden? Zolang mijn hcg zo hoog is kan ik niet zwanger worden. Ik krijg nu geen ei namelijk....

    Hier heb ik nergens last van....soms nog eens een druppeltje bloed. Masr geen krampen of gekke steekjes...
    Hoop echt dat het woensdag goed is....ik wil verder.
     
  7. Babbelbol

    Babbelbol Fanatiek lid

    Jan 17, 2012
    4,226
    0
    0
    Oh sorry Lov, natuurlijk :) Stom van me...
     
  8. Kache

    Kache VIP lid

    Jan 11, 2012
    6,257
    1,165
    113
    @ Kimberly: ah, nog een 2007 kindje hier! :p Mijn zoontje wordt 17 feb 6 jaar. Hij is niet echt met baby bezig, maar vanwege zijn autisme is het voor hem ook vrijwel onmogelijk om er zich iets bij voor te stellen, denk ik ;). Hij weet dat hij een zusje krijgt en dat die nog moet groeien in mijn buik. Hij is vooral veel bezig met mijn spugen, zeg maar ;). Dat heeft vanaf het begin diepe indruk gemaakt en geeft veel spanning bij hem. Iedere keer als ik naar WC ga, staat hij naast me, "Moet je spugen, mama?" en hij doet mij ook veel na. Dan moet hij ook 'spugen', inclusief allemaal vieze geluiden... Of in zijn spel moeten popjes e.d. ook spugen. Als hij het spugen echt meekrijgt, raakt hij overstuur (huilen, huilen) :(. Gelukkig spuug ik tegenwoordig vooral als hij ligt te slapen ('s nachts en vroeg in ochtend).

    Mijn dochter heeft vanaf het begin dat we het verteld hebben ook babies in de buik en om de zoveel tijd wordt er eentje geboren ;). Zij vindt het heel leuk dat ze een zusje krijgt en aait of knuffelt de buik af en toe.

    Hoe ik me verder voel? Niet echt denderend. Hoewel het niet meer zo erg is als de eerste 20 wkn, geen medicatie meer nodig heb en nu redelijk goed kan eten (wel idd kleine porties verspreid ;)), ben ik nog steeds grootste deel van de dag misselijk en neemt de vermoeidheid ook weer toe. Ik ben nu net 1 kg boven startgewicht, maar was ook 8 kg afgevallen in het begin. Als ik iets teveel doe, dan begin ik weer te spugen, dus het is constant zoeken naar een balans. Deze week heb ik het daar emotioneel best weer moeilijk mee :(, er zijn zoveel dingen die ik zou willen doen, maar die gewoon niet gaan... Bij mijn dochter ben ik tot de bevalling misselijk geweest, dus ik ga er vanuit dat dit nu weer zo zal blijven en tja, dan zijn 9 maanden best lang vind ik :).

    @ Babbelbol: mooi gezicht he, die donkere testen! :D Wanneer ga je VK bellen (of moet je naar gyn?).
     
  9. Maris22

    Maris22 VIP lid

    Aug 7, 2007
    5,402
    2
    38
    Female
    Assistent Manager Horeca
    Zuid holland
    @lov Spannend zeg en wat kan je lichaam dan ook een soort van 'raar' zijn he? Sterkte!

    Wij gaan in 2013 voor een 3e (voor ons onze 4e) maar welk deel van het jaar weet ik nog niet... In juni loopt me contract af van me werk en ik denk dat ik toch wel zekerheid wil hebben voordat ik me er weer aan ga wagen en zoiezo moet ik eerst onderzoeken krijgen bij de gyn om te kijken of het wel verstandig is zwanger te raken. Heb al 3 zwangerschappen gehad,erg bekkenpijn en in feb dit jaar is er een plek met voorstadium baarmoederhalskanker weggehaald,maar bij vorige controle was alles ok...
    Vind het allemaal wel eng zeg maar,maar we gaan er met vol goede moed in,wens jullie allemaal alvast een mooi en leuk oud & nieuw
     
  10. januari2010

    januari2010 Niet meer actief

    Kache: ik zag dat jij ook laatst pas inhaakte dus dacht ga il toch ook maar vragen of er nog een plekkie is! ;)
    Van de eerste twee was ik gelijk zwanger in de eerste ronde en wist het toen eigenlijk al voordat ik een test had gedaan, heel raar! Dronk toen dus ook helemaal niks meet. (Drink zo in zo bijna niet).
    De eerste ronde hebben we niet echt ons 'best' gedaan en heb ook niet het idee dat her raak is. We bespraken eigenlijk in de december dat we in januari gingen beginnen en hebben daarna niet meer zo voorzichtig gegaan. De kans is daarom klein dat ik nu zwanger ben.
    Waarom onze dochter ons 'zorgen kindje' is kan ik nog niet echt zeggen, we lopen nog bij ka en weten ook niet of dit met vroeggeboorte te maken heeft maar waarschijnlijk niet. Ze is een periode extreem moe geweest, blijft erg klein, loopt achter in de ontwikkeling en dan met name op gebied van spraak. 3 januari gaan we voor gehoortest.
    Zie trouwens dat jou zoontje autistisch is, kwamen jullie daar al snel achter? Ik heb wel wens gekeken naar de symptomen van pdd NOS maar ik denk dat ze hiervoor veel te sociaal is. Ze is heel extravert en stapt op iedereen af. Eind januari weer naar ka. Moet zeggen dat il de laatste maand wel een flinke vooruitgang zie.

    Kimberley: wat balen dat je zo misselijk bent. Ik heb echt een fobie voor overgeven dus ben blij dat het mij bespaart is gebleven bij de eerste twee zwangerschappen! Jij ook al strijken op zondag, heb er zo'n hekel aan maar het is gelukkig weer weg.

    Babbelbol: de kans dat de derde ook te vroeg komt is inderdaad heel groot. Gyn zei 90 procent maar je weet het nooit. Wie weet loop ik het de derde keer wel gewoon uit! Mijn wens is om een keer thuis te bevallen maar dan moet ik natuurlijk wel de 37 wkn halen!
    Wat goed dat de testen donkerder worden! Ga je er nu nog meer halen of geloof je het wel?!

    Lov: moeilijke tijd voor je! Hopelijk krijg je woensdag goed nieuws e. Krijgt dit verhaal geen vervelend staartje!

    Maris: moeilijk, hè om de knoop echt door te hakken. Wij hebben nu gezegd we gaan er weer voor maar op de een of andere manier toch een twijfel. Niet over het wel of niet willen van een derde maar meer 'hoe gaan we het allemaal doen met drie jonge (!) kinderen! Succes met de overwegingen!

    Over de kinderwagens... Wij hebben een duur wagenpark :) voor de eerste hebben we een Urban jungle gekocht, hele fijne wagen maar doordat de tweede al zo snel kwam moesten we wel over op een dubbel wagen en hebben toen een bugaboo donkey gekocht en als buggy hebben we een quinny zapp xtra omdat deze ook helemaal plat kan en dat was wel heel handig toen de jongste nog klein was op vakantie e.d.
    Dure wagens maar zeker de dubbel wagen is al heel intensief gebruikt!

    Wij krijgen dalijk bezoek, kom vanavond nog even kijken!

    Fijne zondag allemaal
     
  11. kimberly22

    kimberly22 Fanatiek lid

    Jan 24, 2007
    1,039
    0
    0
    kache: leuk mijn dochter is van 11 februari. wat moeilijk dat je zoontje autisme heeft, mijn dochter is extreem emotioneel en waar dat vandaan komt weten we nog niet, ze wordt nog onderzocht. eerst 14 januari de keel en neus amandellen eruit en dan zien we wel verder met de onderzoeken.
    zo herkenbaar die misselijkheid en die moeheid. ik heb dat bij de andere juist helemaal niet gehad. daardoor vind ik deze zwangerschap emotioneel gezien heel erg zwaar. gelukkig beseft ml dat heel goed en helpt hij waar hij kan. hij neemt vaak de kids even mee zodat ik een paar uurtjes voor mijzelf heb.

    januari: ook voor jullie moeilijk met je dochtertje, zo erg als je niet weet wat ze mankeert. hopelijk zijn jullie er snel achter.
    dat gevoel van hoe het allemaal te doen hebben wij ook heel sterk en zeker nu de zwangerschap vorderd. maar aan de andere kant nu we weten dat het een jongen is hebben we beide ook het idee dat we hierna compleet zijn.

    zo de was is weer weg, ml is op pad met de oudste, de stad is open en ze zijn even samen weg. de jongste is aan het spelen en mama lekker op de bank met de voeten omhoog.
     
  12. Lov23

    Lov23 Niet meer actief

    Wordt gezellig hier:D

    Ja ik hoop dat we gewoon goed nieuws krijgen. Het verliezen van ons kindje is het al niet meer nu......nou wil ik gewoon dat er niks ernstigs aan de hand is.

    Lees nu ook altijd even vlug door alles heen dus sorry dat ik niet uitgebreid reager op iedereen. Ben er even niet zo bij. Wil niet te veel hier rondhangen op het forum....maar even snel spieken hier doe ik dan toch.
     
  13. Babbelbol

    Babbelbol Fanatiek lid

    Jan 17, 2012
    4,226
    0
    0
    Ja Lov herkenbaar dat even spieken: Laat jij maar gewoon even af en toe weten hoe het met je is, dat kletsen dat komt wel weer. Ik vind het echt allemaal heel rot voor jullie en hoop echt dat je snel door kunt.

    Maris: Jeutje heftig zeg :$ Ik gun je alle gezondheid en moois toe meid!!

    Kim: Dat is ook heftig. Ik heb ook een enorm snel overprikkeld mannetje. Hoe ouder hij wordt, hoe beter t gaat. Maar t blijft een gevoelig mannetje♥

    Kache: Het klinkt herkenbaar: ik heb een paar kindjes in mijn groep op de BSO met verschillende vormen van autisme, en ik zie het helemaal voor me. Arm mannetje. Jij bent zijn houvast en veiligheid. En als jij anders bent dan anders, is dat erg beangstigend voor m. Wel heel positief dat hij het naar buiten brengt door spel en rollenspel. Dat kan hem erg helpen met het verwerken en omgaan er mee. Dat is erg positief!! Kleine knapperd! :)

    Man man man wat ben ik MOE. En morgen moet ik van 8:30-18:30 werken, dus een heeeeeeeele lange lange dag voor de boeg. Want daarna komen 13 vrienden met 2 extra kindjes oud en nieuw vieren hahaha. Ai ai ai ik zie er nu al tegenop ;). Ik denk dat ik de kindjes in bed ga leggen en dan zelf stiekem ook een powernapje doe hahahaha :p
    GAAAAAP :p Nee ik klaag niet hoor ik heb er zin in!!
     
  14. bianca1374

    bianca1374 Fanatiek lid

    Mar 5, 2012
    1,221
    74
    48
    Hoi meiden,

    mag ik ook meeschrijven?
    Heb vanochtend positief getest. Ik ben 38 jaar en mama van 2 meiden van 10 en 8 jaar! We zijn nu 5 jaar bezig voor een derde en heb ondertussen 2 x in een vmk gehad. Vindt het nu ook wel erg spannend allemaal. Durf nog niet heel blij te zijn.
    Lijkt mij erg leuk om hier mee te schrijven.
     
  15. januari2010

    januari2010 Niet meer actief

    Goedemorgen allemaal!

    Kimberley: het is inderdaad periodes lastig met onze dochter, dan ben ik er zeker van dat er iets niet klopt maar nu gaat het eigenlijk best goed en denk ik weer: jij mankeert helemaal niks. Lastig! Denk dat een paar bezoeken aan een logepodist wel hoe zouden zijn!
    Hadden jullie een grote wens voor een zoon?

    Lov: je hebt gelijk dat je af en toe even spiekt! Rustig aan! Dat het maar snel woensdag mag zijn!

    Babbelbol: pittige dag voor de boeg vandaag en dat met je vermoeidheid!! Pfff! Morgen wel lekker vrij? Hopelijk laten de kids je dan een beetje uitslapen.

    Bianca: gefeliciteerd en welkom! (Schrijf ook net 2 dgn mee). Spannende tijd voor jou! Hopelijk blijft kindje nu netjes op zijn plaats zitten! Al 2 meiden van 8 en 10! Word het echt allemaal makkelijker? Zijn de meiden lief voor elkaar of vliegen ze elkaar in de haren?

    Hier weinig nieuws, gister vrienden op bezoek gehad die zijn uiteindelijk blijven eten. Vanavond ook vrienden en familie over de vloer. Morgen op kraambezoek en dan zijn alle feestdagen weer voorbij! (Vind ik ook wel prima)!

    Hoe oud is iedereen eigenlijk? Ik ben 28.

    Fijne jaarwisseling!
     
  16. Lov23

    Lov23 Niet meer actief

    Oh wauw dan heb je lang moeten wachten op je wondertje:(
    Bij je andere kids er ook zo lang over gedaan....als ik dat vragen mag?

    Gefeliciteerd hoor!







    Ik ben trouwens 29;) en idd maar hopen dat het snel woensdag wordt.....die laatste dagen duren altijd het langst.
     
  17. bianca1374

    bianca1374 Fanatiek lid

    Mar 5, 2012
    1,221
    74
    48
    @lov23, Bij de andere kids ging het makkelijk. De eerste in 5 maanden en de tweede gelijk raak. We weten wel dat het bij mijn man lag, hebben het na laten kijken, maar besloten niet te dokteren aangezien we al twee gezonde kinderen hebben. Daar zijn we dan ook heel dankbaar voor. Ben alleen blij dat we redelijk jong aan kinderen zijn begonnen, aangezien we anders wel in de mmm waren beland.

    Jij veel sterkte Lov, hopelijk is het snel woensdag!

    @januari 2010 het wordt echt makkelijker, soms denk ik wel waar beginnen we nu nog aan, maar ja het gevoel kan je niet uitschakelen. De meiden zijn echte zusjes kunnen niet met elkaar en niet zonder elkaar.

    Babbelbol succes met de drukte! Ik moet morgen om 7 uur beginnen.
     
  18. lieke1979

    lieke1979 Fanatiek lid

    Oct 13, 2008
    1,438
    0
    0
    @januari, ja je hoort toch wel veel ouders die problemen hebben met hun kids. Ook als ze gezond geboren worden, betekent dat niet dat ze nooit iets kunnen krijgen. Dat beangstigt mij nu ook wel eens. Zeker omdat we geen definitieve oorzaak hebben gekregen. En ook om mij heen zie ik ouders met kids die zo hun problemen hebben: autisme, operaties aan oren, oogjes enzovoort... Als je aan kids begint, begint ook het zorgen. Ons geval is dat wel een extreem natuurlijk. Hier gaat niemand van uit.
    Ik heb nooit gedronken tussen ei en nod nooit gedronken, maar ik was ook drie keer heel snel zwanger. Anders had ik misschien ook wel wat gedronken. Vlgens mij heb je eerste week nog helemaal geen bloedband met de baby.
    Wat spannend met je dochter!

    @kache, ik heb ook een voorliggende placenta. Alle drie keren trouwens. En toch alle drie heel vroeg gevoeld, maar aan de buitenkant is het dan moeilijk te voelen. Ik heb het idee dat het van binnen niet uit maakt. Jij ook?
    Wat vervelend trouwens dat je zoontje zo heftig reageert op jouw spugen! En sowieso natuurlijk heel vervelend dat het spugen niet is weg gegaan en je je zo belabberd voelt. Als je dan zo beperkt bent voor zo'n lange tijd dat is echt frustrerend lijkt me.

    @kimberly, echt rot dat je je zo veel slecht voelt. Maar goed dat je nu je rust kunt nemen... Wij gaan vanmiddag ook nog even naar bed, anders wordt het wel een lange dag. Vieren jullie met familie? Wij hebben het huis vol met 9 volwassenen en 7 kids aan vrienden.

    @babbelbol, fijn zeg dat testen donkerder worden! Duim voor je dat dit lekker goed blijft gaan! Maxicosi vond ik ook mooi en is wat steviger dna bugaboo, maar die is zo groot en zwaar als hij is ingeklapt.
    Dat wordt een lange dag voor jou vandaag! Kun je nog even een uurtje rusten tussendoor?

    @lov, heb je nog eens getest of wacht je gewoon woensdag af?

    @maris, spannend zeg allemaal!

    @bianca, proficiat, welkom en spannend zeg na zo lang wachten en miskramen!

    Leeftijd: wauw jullie zijn nog jong. Ik ben al 33 en na de bevalling word ik al snel 34...
     
  19. Lov23

    Lov23 Niet meer actief

    meiden ik wil iets aan jullie voorleggen...

    even wachten...
     
  20. Lov23

    Lov23 Niet meer actief

    In de week van 5 dec positief getest met een lichte streep. Dus 3-4 weken zwanger.
    10 december echo bij de vk. Hou in je hoofd dat ik pas 3-4 weken zwanger was....
    Ze oordeelde slechte vruchtzak en kloppend hartje .....
    Maar dat kan toch nog helemaal niet??.??? Ook meette ze een kindje van 6 weken?! Kan nooit....ik heb pas na 8 dagen overijld positief getest en daarom weet ik dat ik dat niet kon zijn. Nu snapte ik toch al niet wat ze in godsnaam aan het meten was.... Zag zelf niks.
    Dat kloppend hartje vond ik al vreemd want ik zag van alles kloppen en dat was blijkbaar van mijzelf.

    Maar hoe kan zij op een termijn van 3-4 ..eerder 4 weken... Zien dat een vruchtzak slecht is? Heb je al eens een echo gezien van 4 weken? En een kloppend hartje? Dat klopt dan nog niet eens?!
     

Share This Page