Die zijn zo goed als hetzelfde, maar van testpoint heb ik (nog) geen valse streepjes gelezen. Spannend!
Spannend Denise.. ik zie een vaag streepje!!!! Bij mij begon het ook zo! Spannend hoor!! Over een paar daagjes nog een keer testen en dan is 'tie hopelijk iets duidelijker.
Ik hoop het zo.. Net bij de huisarts geweest voor keelontsteking, daar testten ze ook weer en die was negatief. Volgens de huisarts komt dat waarschijnlijk omdat thuistesten sneller reageren.. Heb hem ook mijn test laten zien. Hij kon nog geen uitsluitsel geven maar zei: Als ik op mijn gevoel af ga dan is het wel positief hoor, maar test gewoon door om te kijken of hij donkerder word. Maar toch ben ik nu wel wat onzeker
Volgens mij hebben die van de huisarts meer hcg nodig. Dat is echt het nadeel aan vroeg testen en dan zo'n vaag streepje hebben. Heb je gelijk een donker streepje, dan spring je waarschijnlijk een gat in de lucht, met zo'n vaag streepje komt er ook erg veel onzekerheid bij kijken.. Maar, ik vond je kwaaltjes ook al erg 'zwangerachtig' dus ik heb goede hoop voor je! Maar ja, je moet idd echt even afwachten en door testen.
@ denise ja ik zie ook een vaag streepje zo is het bij mij ook begonnen Ondertussen ook echo gehad en t kindje gezien dus alles is mogelijk Ik heb nu niet alles terug gelezen en zie ook nieuwe mensen erbij S6 met testen of wachtbankje en hoop voor jullie op een posi test Ha die pleak hoe is het nou?? Hier zijn gangetje heb een echt vreetzakje ochtend tot t slapen gaan alleen maar honger hihihi
@Denise.. ik testte ook elke dag, maar ik weet niet of ik dat zo weer zou doen.. per dag zit er zo weinig verschil in dat je je daar ook druk over kan gaan maken. Maar het kan natuurlijk wel. Hou alleen in je achterhoofd, dat als hij morgen niet echt duidelijker is, dat dat niets hoeft te betekenen! Ik heb de cb indicator op NOD gedaan toen gaf die al 2-3 weken aan, dus dat kan al eerder. Heb je nog een test van testpoint in huis? spannend hihi ik leef helemaal mee hoor @ Angels.. he.. Haha ohw ik bent toch zo misselijk.. vreselijk. Ik ben zo blij dat ik zwanger ben, maar omg wat ben ik misselijk. Ik sta er mee op, ik ga er mee slapen. Ik had dat echt niet zo heftig bij mijn zoontje. Tsja je moet er wat voor over hebben Dus ik eet nog niet zoveel. Maar is er iets waar ik niet misselijk van wordt, dan heb ik de neiging alles naar binnen te gaan proppen Vanavond gaat mijn man het aan zijn zusje vertellen.. zij hebben nu een kleintje van bijna 5 weken. Ik ben zo benieuwd hoe ze gaan reageren!
hahahaha jeeeetje... hier spreekt een test verslaafde.. (hou dat dus in je achterhoofd) Ik was bij mijn vage streepje zo 'bang' dat het weer vals positief was dat ik een paar uurtjes niet heb geplast (en gedronken) en toen test 2 er achter aan om test 1 te checken.. die was gek genoeg nog duidelijker dan de eerste Ohw en ik test 's ochtends met ochendurine belabberd, Was bijna niet positief en toen ik 's middags test was mijn test ineens heel veel donkerder (maar ik ben soms een beetje raar, ik en mijn lichaam doen alles anders dan anders )
Hoi denise, ik zeg gefeliciteerd hoor! Heb er alle vertrouwen in meid!! Ik wil bij deze iedereen een hele goede jaarwisseling wensen!! Wij gaan dit jaar door houden bij vrienden, schoonmoeder blijft bij zoonlief en hondje! Ben benieuwd of ik het leuk ga vinden! haha Liefs
Fijne jaarwisseling Mich, spannend hoor zonder je kleintje Probeer er maar lekker van te genieten. Die kleintjes slapen vaak toch door alles heen, kan je 'm morgen ochtend dubbel zo hard knuffelen
Hoi, Oei wat spannend zeg Denise. Wilde je huisarts geen bloedtest doen? Of had ie zoiets van wacht nog maar effe meid. Ik krijg zelf ook zo'n zin om 'over een stok te gaan pissen' Om het maar eens lekker elegant uit te drukken. En ik blijf maar twijfelen of ik nu morgenvroeg alvast wil testen of dat ik braaf wacht tot zaterdag. Jullie allemaal fijne jaarwisseling. Wij blijven lekker met ons drietjes thuis. Kan ik lekker mijn emoties over een 'mislukt' jaar de vrije loop laten. Ik hoop dat onze zoon doorslaapt. Normaal heeft hij weinig last van lawaai, maar gisteravond viel hij (door buikpijn, want t arme kereltje is ziek) pas half 12 in slaap (op mijn schoot, niet heel handig)
De ha wilde wel een bloedtest doen maar met deze dagen had ik zelf thuis sneller een bevestiging dan dat ik op de uitslag moest wachten zei hij. Zit ook wel wat in
Pleak ik kon me niet inhouden! Heb ff geslapen en net getest, er stond een streepje maar heeel licht. Dus had weinig effect haha. Toch morgenochtend maar weer doen!
Jaaa, tuurlijk heeft het dan wel effect.. dat betekend dat het geen vals positief was.. nu alleen even spannend of 'hij' blijft plakken