Hallo, na onze verhuis had ik een aantal kledingstukken opgehangen in de garageruimte, waaronder een feestelijk jurkje van m'n dochter. Helaas zit er nu vliegenpoep op (een heleboel vooraan), die ik er niet uit lijk te krijgen. Als iemand dé tip heeft Dankje en iedereen prettige feesten!
balen joh... Grote kans dat de vogel iets van een besje gegeten heeft en dat gaat er lastig uit. Misschien met groene zeep proberen?
die donkerbruine minivlekjes (meer puntjes). in de zomer kan ik precies zien waar die krengen gezeten hebben op de keukenkastjes
Wij hebben dat wel eens op de loungebank buiten. Echt waardeloos om eraf te krijgen. Ik heb het er met dubro ultra ontvetter redelijk af gekregen. Maar of je dat op een jurkje kan doen? Moet zeggen dat als ik verse eetvlekken heb ook wel eens dit soort spul opspuit en dan gelijk weer uitspoel en dat gaat goed.