waar koop ik dit..

Discussion in 'De lounge' started by siriel, Dec 31, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. siriel

    siriel VIP lid

    Nov 15, 2010
    5,123
    2,957
    113
    Female
    Ik heb iets leuks gezien, en dat wil ik gaan maken, maar daar heb ik voor nodig een lijm, die opzwelt en dus als het droog is een soort puffy achtig is opgedroogd.
    Ze omschreven het als "puffy glue" ik heb al op van alles gegoogled maar kan het niet vinden. Kent iemand dit, en zo ja waar is het te koop??:D
     
  2. alkievalkie

    alkievalkie Fanatiek lid

    Jul 23, 2006
    1,705
    0
    36
    groepsleidster
    in zuid-holland
    Weet wel dat ze bij de action lijm hebben speciaal om 3D kaarten te maken, zodat het 3deffect mooi uitkomt. Ik neem aan dat deze lijm wel wat zal opzwellen dan, maar zeker weet ik het niet.
     
  3. EnBee

    EnBee Fanatiek lid

    Aug 20, 2009
    1,147
    9
    38
  4. EnBee

    EnBee Fanatiek lid

    Aug 20, 2009
    1,147
    9
    38
    Popcorn (fluffy) pen kun je op googlen. Is volgens mij niet in Nederland verkrijgbaar.
     
  5. pinter

    pinter Fanatiek lid

    Jan 9, 2010
    4,015
    1
    36
    noord limburg
    Ik dacht aan dat isoleer pur schuim:D,maar dat zul je wel niet bedoelen denk ik zo.....
     
  6. lin80

    lin80 Fanatiek lid

    Apr 7, 2008
    2,798
    1
    0
    Ik weet niet wat je precies wilt gaan maken, misschien kun je dat met ons delen, dan kunnen we eventueel een alternatief bedenken of snappen we iets beter wat je precies zoekt.
    Als het echt lijm moet zijn dan zou je een kunnen kijken naar bruislijm, dat is verkrijgbaar voor verschillende materialen en bij de meeste doe het zelf zaken verkrijgbaar. Deze lijm zet uit, maar weet niet of dit het effect is wat je zoekt.
     
  7. Verox

    Verox Niet meer actief

    Ik vind wel puffy-verf, is een textielstift en hebben ze waarschijnlijk gewoon bij de pipoos?
     
  8. kristalhelder

    kristalhelder Bekend lid

    Aug 21, 2011
    743
    0
    16
    Ik dacht ook al aan purschuim. Daar hebben wij laatst fotolijsten van gemaakt. En het kost geen drol.
     
  9. hopelessinlove

    hopelessinlove Fanatiek lid

    Nov 17, 2011
    1,143
    0
    0
    Wat een leuke stiften. Geeft een leuk effect na het föhnen!
     
  10. siriel

    siriel VIP lid

    Nov 15, 2010
    5,123
    2,957
    113
    Female
    Ik zal het even duidelijker uitleggen..;) Ik heb een canvas doek gezien met een prachtige tekst. De woorden zijn in verschillende grootte geschreven. Zij hadden de woorden dus met die puffy lijm eerst op papier geschreven. Als het dan droog en gezwollen is, zien de letters er rubberachtig uit. Je haalt dan de letters voorzichtig van het papier.
    Als je dan een groot canvas doek neemt, geschilderd in de kleur die je letters uiteindelijk moeten worden, dan leg je de letters (tekst) op het doek. Spuit er met een kleur overheen, en als het droog is haal je de letters er af, en daar staat je tekst... Leuk idee, zag er heel mooi uit!
    Nu dat spul nog;);)

    Heb ook al gedacht om het er met verschillende grootte letters op te stempelen, maar kan niet de goede letters vinden wat ik in mijn hoofd heb..

    Misschien nog andere ideeën
     
  11. Sarah84

    Sarah84 VIP lid

    Jul 21, 2008
    6,665
    1
    0
    Student en moeder
    Dordrecht
    Dat kan je denk ik ook wel met lijm doen. Dus van die sterkere lijm. Dan op bakpapier de letters vormen, op laten drogen en er af pellen. Zo heb ik het iig op Pinterest gezien.
     
  12. nanette77

    nanette77 VIP lid

    Jan 11, 2009
    10,817
    545
    113
    Female
    of met pur... Dat wordt ook schuim als het opdroogt
     
  13. Verox

    Verox Niet meer actief

    Je kunt de letters dan ook uit plakplastic knippen en die erop plakken, en na het schilderen er weer af halen.
     
  14. Sarah84

    Sarah84 VIP lid

    Jul 21, 2008
    6,665
    1
    0
    Student en moeder
    Dordrecht
    Of gewoon letter stickers dan...
     
  15. siriel

    siriel VIP lid

    Nov 15, 2010
    5,123
    2,957
    113
    Female
    Hier heb ik ook al na gekeken, maar wil wat sierlijke letters, en als je al ergens sierletter stickers van een wat groter formaat kunt vinden, is zo'n lange tekst behoorlijk prijzig.

    Misschien toch maar doorzichtig plakplastic kopen, en zelf de tekst ontwerpen, en dan uitknippen..;)
     
  16. lovewinnie

    lovewinnie VIP lid

    Jan 13, 2007
    16,251
    790
    113
    tilburg
    Is het niet iets van siliconekit ofzo. Zwelt ook op en is redelijk forste vormen. Als het wat stevig wordt is het ook puffy van structuur
     
  17. Sarah84

    Sarah84 VIP lid

    Jul 21, 2008
    6,665
    1
    0
    Student en moeder
    Dordrecht
    Dat is waar ja, dan ben je een fortuin kwijt.

    Het nadeel/lastige van lijm is dat je het misschien helemaal nooit mooi netjes kan krijgen. Knippen is dan misschien nog wel het makkelijkst.

    Of van die vellen rubbel en die met iets vastplakken en er weer af pellen.
     
  18. Marjolente

    Marjolente Bekend lid

    Jul 13, 2011
    969
    0
    0
    Secretaresse
    Leiden
    Ik zat inderdaad ook te denken aan Siliconenkit. In de hobbywinkel ook verkocht als 3D kit. dit zet volgens mij ook iets op en is een beetje vettig...

    Anders kijken van welke site het komt en dan een mailtje sturen over hoe het heet...
     
  19. jackystory

    jackystory Fanatiek lid

    Feb 10, 2012
    1,156
    1
    0
    speen koorden maken
    Amsterdam
    waar heb jij dit gezien?
    misschien herkent iemand het, heb je het op internet gezien of op tv.
     

Share This Page