kat is ontsnapt..

Discussie in 'De lounge' gestart door oxbow, 31 dec 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. oxbow

    oxbow Niet meer actief

    Onze katten komen normaal wel buiten, maar rond oud en nieuw zitten ze verplicht een paar dagen binnen.

    Nu is onze maine coon van 2 jaar oud ontsnapt vanmorgen en dus nog steeds niet terug.

    Normaal loopt ze altijd wat rond huis en zodra je haar roept komt ze aan gelopen, maar nu niet, ze is nu nergens te bekennen.

    Maak me best wel zorgen, want hier op de hoek wordt er vuurwerk verkocht en je weet nooit wat voor rottigheid dat opgeschoten grut uithaald.

    Helaas gebeurd het nog weleens dat ze een kat te pakken krijgen en een rotje of iets anders in zijn achterste duwen.
    Vind het dus helemaal niets en hoop dat ze snel terug is, maar ze is nu vanaf half 10 al weg en nog steeds geen kat.
     
  2. Nic1976

    Nic1976 Fanatiek lid

    27 okt 2009
    4.545
    732
    113
    WAT!!!??? is dit echt waar ... man oh man waar gaat het naartoe in de wereld. Hoop dat je je kat snel weer binnenshuis hebt. Succes
     
  3. mimi83

    mimi83 Niet meer actief

    onze kat komt nu ook niet, Hij is ook net even te snel naar buiten gevlucht. hoorde de eerste knal om 2 over 10 en hop daar ging hij.. Ik ga ervan uiot dat hij verscholen zit en niet durft. Ga zo nog een keer proberen hem te roepen. Nu wonen wij op het platteland dus hoef ik me niet te druk te maken over andere mensen die hem eventueel zeer zouden doen en daarbij weegt hij 6 kilo en is gitzwart met lang haar en niet zo lief als hij iets niet wil dus dat heeft hij mee. maar het zit mij ook niet lekker hoor, kan het me voorstellen.
     
  4. Natasja84

    Natasja84 Fanatiek lid

    8 jun 2012
    2.951
    0
    36
    Veluwe
    Sjeetjuh wat eng...!!

    Hier zitten de katten ook verplicht binnen vandaag maar onze poes was gisteren nacht, overdag en vannacht dus ook pleite.. Ik helemaal in de stres. Maar vriendlief ging extra vanochtend voordat alles losbarstte haar nog even zoeken en mevrouw zat gelukkig ergens verscholen op een dak waar ze niet meer af durfde.
    Hopelijk zit jullie kat ook ergens veilig verstopt voor alle herrie of komt hij straks als het weer even wat rustiger is, snel naar huis toe...!!
     
  5. Intense

    Intense Actief lid

    11 sep 2012
    302
    0
    0
    Overijssel
    Getsie derrie, is de kat inmiddels alweer terug.
    Succes
     
  6. Marieke4mei

    Marieke4mei Niet meer actief

    He bah, hoop maar dat het beestje niks overkomt.
     
  7. Chiggy

    Chiggy VIP lid

    29 aug 2010
    12.876
    25
    38
    Rotterdam
    Snap dat je je zorgen maakt! Hopelijk is je kat snel weer thuis! :(
     
  8. Saz667

    Saz667 Fanatiek lid

    24 nov 2008
    4.841
    177
    63
    Ja, helaas heb je er zulke zieke mensen bij ja.. vorig jaar of jaar daarvoor is het hier in de buurt gebeurd. Was niet meer te zien of het een poes of kater was. En dan te bedenken dat mensen dus eerst een kat gaan lokken, om vervolgens dit te doen :'(
     
  9. lioness74

    lioness74 Niet meer actief

    TS wat erg!

    Is je kat inmiddels weer terug?
     
  10. woezeltje1

    woezeltje1 Fanatiek lid

    17 jan 2011
    2.031
    0
    36
    Hier het zelfde met die jongens.
    De meeste rare dingen halen ze hier in het hoofd.
    Onze kat is ook sinds 10:15 weg.
    Normaal roep ik en komt ze . Maar kan nu roepen tot ik niks meer weeg.
    Maar niks te bekennen.
    Heeft ook een belletje om maar ik hoor der niet. normaal wel..
     
  11. popje

    popje VIP lid

    20 jul 2006
    7.339
    269
    83
    NH
    Hier 2 van de 3 katten binnen
    de andere heb ik de hele dag al niet gezien.
    Ben ook bang wat ze uit vreten met de katten.
    Hoop dat de andere ook nog zo binnen komt

    sterkte...
     
  12. MeineLiebe

    MeineLiebe Niet meer actief

    Hier ook nog 1tje buiten:(
    Ontsnapt toen mijn man thuis kwam om 5 uur.

    De andere 2 liggen boven in de kast verstopt.

    Echt sneu en dat verhaal over die rotjes in hun achterwerk, ken ik helaas ook.....
     
  13. mimi83

    mimi83 Niet meer actief

    hier de grootste ook nog steeds pleite, ben net weer buiten geweest maar hij kom t echt niet.. hoop maar dat hij veilig ergens onder zit.
     
  14. Rinajusase

    Rinajusase Fanatiek lid

    17 jun 2012
    2.078
    0
    0
    Secretaresse
    Midden Nederland
    Dit is ons dit ook gebeurt 3 jaar geleden. Onze katten zitten ook altijd een paar dagen voor oud&nieuw binnen maar toen was onze kat ook naar buiten geglipt. Net op dat moment stak onze buurjongen een rotje af en onze kat er als een haas vandoor ging:(

    Mijn man en ik waren ontroostbaar en intens verdrietig, we dachten onze kat nooit meer terug te zien, hij was toen nog maar 1 jaar oud.
    Het was natuurlijk volop geknal buiten dus hij was vast ergens ver weg gekropen. Wij iedere 10 minuten de tuin in om te roepen en te kijken maar geen spoor van onze kat. Rammelen met voer, enz.....geen effect. Zo een paar keer gedaan en uiteindelijk na roepen in de tuin kwam hij keihard aangerend......wij snel de achterdeur open gedaan zodat hij naar binnen kon rennen. Hij was zeker wel 5 uur weg geweest. Gelukkig dus goed afgelopen, maar wat waren we geschrokken zeg. Onze poes was ook helemaal van slag toen, ze begreep er niets van waar haar broer nou was:(

    Nu zitten ze ook alweer een paar dagen binnen en dat blijft nog een paar dagen zo.

    Succes en sterkte, ik hoop dat je kat gauw terug komt!! Hij zal wel doodsbang zijn met dat geknal, arm beesje!!:(
     
  15. Smnee

    Smnee Niet meer actief

    Och jee dat arme beestje! Ik zou helemaal gestrest zijn...
    Ik kan daar echt niet tegen als mensen zo gemeen zijn naar onze dieren... Als ik iemand iets zie doen, dan hoop ik dar hij hard kan rennen
     
  16. Deesjebeesje

    Deesjebeesje Bekend lid

    7 jan 2012
    888
    1
    0
    Den Oever
    Pfff gelukkig niet meegemaakt zoiets. Snap ook niet dat mensen zulke kronkels in hun hoofd hebben... :(
     
  17. oxbow

    oxbow Niet meer actief

    Hier helaas nog niet terug.

    Ik ben gewoon mezelf niet, stom he het is "maar" een kat.
    Maar ik hoop en duim zo dat ze terug komt onze Kitty.

    De kinderen vragen ook al steeds waar ze is en dan proberen we het maar uit te leggen.
    Ik verwacht haar voor morgen toch niet meer thuis, want ik denk dat ze zich toch echt ergens verstopt heeft.

    voor de andere ik hoop voor jullie dat jullie katten ook gewoon weer boven tafel komen.

    Allemaal evengoed een fijne jaarwisseling!!
     
  18. 27denise

    27denise Actief lid

    7 jan 2012
    262
    0
    0
    leiden
    Nou begrijp je heel goed hoor.Al is het 'maar'een kat.Blijft toch je lieve huisdier.Hoop echt dat ze snel terug komt.En bij iedereen bij wie zijn katjes nog buiten zijn
     
  19. G89

    G89 VIP lid

    18 sep 2008
    10.058
    1.291
    113
    Nederland
    Dat is echt ziek! :x
     
  20. lin80

    lin80 Fanatiek lid

    7 apr 2008
    2.798
    1
    0
    Niet te druk maken om je kat hoor, die red zich echt wel. De kans is erg groot dat hij nu ergens een veilig plekje heeft gevonden waar hij zich schuil houd totdat het weer rustig is. Katten zijn heel goed in staat zichzelf te redden. Onze katten proberen we ook altijd wel binnen te houden, maar het is ook al een paar keer gebeurt dat ze toch op oudejaarsavond nog even de deur uit glippen. Ze stonden altijd de volgende ochtend weer voor de deur om zo snel mogelijk naar de voerbak te gaan.
     

Deel Deze Pagina